Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تور طبیعت گردی ایران

تور طبیعت گردی ایران

به صفحه تور طبیعت گردی و معرفی تورهای طبیعت گردی آژانس گردشگران شیراز که در ایران برگزار می شود خوش آمدید، در این صفحه شما را با انواع تورطبیعت گردی آشنا می نمائیم، همانطور که از نام این دسته بندی تور پیداست، تورهایی که در طبیعت برگزار می شود در این رسته قرار دارد و تورهای داخلی چند روزه که در هتل و مراکز اقامتی اقامت دارند

 

گروه مسافرتی گردشگران شیراز آماده ارائه انواع خدمات در تور داخلی و تور خارجی میباشد. در صورتیکه آژانس مورد نظر شما گردشگران شیراز باشد، این اطمینان را به شما خواهیم داد که بهترین شرایط را برای شما فراهم خواهیم کرد. شما با خرید تور آنلاین و یا حضوری به هر یک از شعب ما، با خیالی آسوده سفری به یادماندنی خواهید داشت. کارشناسان حرفه ای ما در طراحی و اجرای انواع تورهای مسافرتی، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بهترین و مناسب ترین خدمات را برای تورهای مسافرتی شما اجرا کنند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام گردشگران شیراز از جدیدترین تورهای ما با خبر شوید. در این مقاله گروه .مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با جذابیتهای تورهای مختلف و تمامی نقاط توریستی آن آشنا کند تور دبی

در اینجا قصد داریم شما را با بعضی از پرطرفدارترین تورها آشنا کنیم. شما میتوانید تور هر کدام از مقاصد موردنظر خود را در صفحه تور های خارجی بیابید و به صورت آنلاین و یا حضوری رزرو نمایید. همچنین در دیگر صفحات ما از جمله لینکدین، فیسبوک، توییتر و یا وبلاگ ما را دنبال کنید و از آخرین خبرها مطلع شوید.

دسته بندی تورهای طبیعت گردی

در دسته بندی تور داخلی ایرانگردی قرار دارد و تورهای یک روزه شهری و طبیعت گردی در دسته بندی تور یک روزه قرار دارد،لذا تورهای طبیعت گردی یک روزه در این صفحه نیست و در این دسته بندی تورهای طبیعت گردی که اقامت دارند و اقامت آن ها در هتل نیست و در اقامتگاه های بوم گردی، جنگل ، کوه ، دشت ، روستا و یا در کمپ و چادر و … اقامت می کنند قرار دارد و یا هتل هایی که در کویر و دل طبیعت قرار دارد و در هر صورت مسافر در این نوع تور تجربه فضای طبیعت را خواهد داشت و حتی برای برخی تورهای طبیعت گردی باید کیسه خواب به همراه داشته باشد.

این مقاله رو هم بخونید  تورهای ترکیبی اروپا

 

ویژگی های منحصر به فرد تور داخلی و طبیعت گردی

اینجا خبری از هتل ۵ ستاره نیست و حمام و دوش و امکانات و ممکن است در طول چند روز سفر طبیعت گردی امکان دوش گرفتن نیز در برخی تورها وجود نداشته باشد. در تور طبیعت گردی به دیدار ناشناخته ها می رویم، به دیدار گیاهان و پرندگان و جنگل ها و تالاب ها و رودخانه ها و دامنه ها و دشت ها و ماهی ها و حیوانات و … است، تور غار نوردی،تور بیابان گردی، تور مردم شناسی، تور طبیعت درمانی در دسته بندی تور طبیعت گردی آژانس گردشگران شیراز هستند و البته که دسته بندی تور طبیعت گردی خارجی از داخلی متفاوت است.

 

تور داخلی و طبیعت گردی

در اینجا به تور طبیعت گردی داخلی می پردازیم و تور کوهنوردی به دلیل لزوم داشتن تجهیزات و تخصص و شرایط خاص در دسته بندی تور کوهنوردی گردشگران شیراز قرار دارد.حمل و نقل تور طبیعت گردی مثل تور داخلی ایرانگردی نیست و ممکن است با توجه به شرایط با ماشین های مختلف و متفاوتی انجام شود از جمله فورویل و یا در طبیعت با اسب و شتر و الاغ و یا در برخی جاها با دوچرخه … ، خورد و خوراک و غذا در تور طبیعت گردی مثل تور شیراز نیست که تجربه رستوران های خوب داشته باشید، بلکه در تور طبیعت گردی آژانس گردشگران شیراز در دل طبیعت غذا می خوریم ، ممکن است از غذاهای کنسرو شده میل کنیم و یا کباب در طبیعت تهیه کنیم .

البته همه همسفران در این کارها کمک می کنند و لیدر تور به تنهایی نمی تواند سرویس دهد.جاذبه های گردشگری در تور طبیعت گردی آژانس گردشگران شیرازهمین غار و جنگل و دشت و طبیعت است و خبری از جاذبه های پر سر و صدای شهرها نیست، تور اسکی ، تور رفتینگ ، تور ماهیگیری، تور اسب سواری، تور غواصی ، تور پرنده نگری و از این دست تورها همه در دسته بندی تور طبیعت گردی ما قرار دارد.

این مقاله رو هم بخونید  کیش و جذب گردشگر

تور شمال

ماجراجویی در تور داخلی

تورهای ماجراجویانه بخشی از این نوع تورها است، پهنه جغرافیایی کشور ایران و تالاب های ایران و جنگل های ایران و رودخانه های ایران و کویرهای ایران و دریاهای ایران و ییلاقات ایران محل جولان تورهای طبیعت گردی ماست.مناطق حفاظت شده، ژئو پارک ها، دریاچه ها،آبشارها و پارک های جنگلی هیچ کدام از دید تیم طبیعت گردی ما دور نمی ماند تا برای شما لحظات خوبی بسازیم.پس اگر اهل طبیعت هستید ما را انتخاب کنید، چرا که آژانس گردشگران شیرازانتخاب حرفه ای های طبیعت است، تور لیدرهای با تجربه طبیعت گرد ما شما را در این تورها همراهی خواهند کرد و برای شما اوقات خوشی در دل طبیعت ایران خواهند ساخت، تور طبیعت گردی برای سن بین ۱۵ تا ۷۰ سال توصیه می شود چرا که پیاده روی و لباس طبیعت و … برای این گروه سنی راحت تر است.

کویر ورزنه

انواع تور داخلی و طبیعتگردی

ما شما را همراهی خواهیم کرد به کویرهای ایران در تور کویر مصر ، تور کویر لوت و شهداد، تور کویر طبس،دره کال جنی و طاق بند شاه عباسی، تور کویر ریگ جن و روستای اشین، تور کویر ورزنه اصفهان ، گاو چاه و ارگ قورتان، تور کویر سه قلعه سرایان ، تور کویر متین آباد نطنز، تور کویر کاراکل ، تور کویر بافق، تور تور کویر بند ریگ کاشان ، تور کویر ده سلم ، تور کویر نمکزار سیرجان، تور کویر خارتوران، تور کویر ابوزیدآباد، تور کویر حاج علی قلی دامغان ، تور کویر مرنجاب دو روزه و بسیاری از تورهای دیگر و البته تور کویر مرنجاب یک روزه که در بخش تورهای یک روزه ما قرار دارد.

این مقاله رو هم بخونید  آشنایی با ترکیه - استانبول

در جنگل و جنگل نوردی دنیایی زیبا از تورها داریم و همچنین تورهای ییلاقات جنگلی و کوهستانی از جمله تور جنگل جهان نما،تور جنگل های ارسباران، تور تی تی دیلمان آبشار لونک، تور ماسال ، در دیدن دریاچه های ایران که فصلی زیبا با شما در تور طبیعت گردی دریاچه ها خواهیم داشت، تور دریاچه گهر لرستان و سایر تورهای دریاچه گردی، در تالاب های ایران همراه شمائیم با تور طبیعت گردی تالاب میانکاله و سایر تورهای تالاب گردی، تورهای اکوسافاری با ماشین های فورویل را هم داریم در تور اکوسافاری جنگلی سوادکوه، تور اکوسافاری بارش شهابی سکوت کویر، تور اکوسافاری قله درفک ییلاق دیلمان، و تور آبشارهای ایران در تور طبیعت گردی آبشارها لرستان در خانه محلی، تور آبشار آهکی در خانه محلی و …. .

برخی از تورهای داخلی چند روزه که در دسته بندی تور داخلی قرار دارد را در ورژن طبیعت گردی با اقامت در خانه محلی و گشت های متفاوت داریم از جمله تور طبیعت گردی قشم و هرمز با اقامت در خانه محلی، تور طبیعت گردی کردستان پالنگان و هورامان در خانه محلی ، تور طبیعت گردی خلخال تا اسالم در خانه محلی، تور ترکمن صحرا در خانه محلی، تور خواف و نشتیفان سرزمین آسیاب ها، تور طبیعت گردی بوشهر و سیراف و…

پیشنهادات گردشگران برای شما

برای سفر تابستانه خود میتوانید همین حالا اقدام کنید. تور های داخلی پیشنهای ما عبارتند از: تور کیش، تور قشم و غیره. همچنین، برای تور های خارجی ما تور مالدیو، تور ارمنستان، تور ترکیه از جمله تور استانبول و تور آنتالیا را به شما پیشنهاد میدهیم. تمامی این تور های را به صورت آنلاین از روی وبسایت و یا حتی حضوری میتوانید رزرو کنید.

همچنین شما می توانید از طریق آژانس گردشگران شیراز رزرو تمامی بلیط هواپیما ، بلیط هواپیمای خارجی ، خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیمای لحظه آخری ، بلیط لحظه  اخری خود و همچنین  رزروهتل ، رزرو هتل خارجی به آسانی از طریق کارشناسان آژانس گردشگران شیراز انجام ده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Sara Kohzadi

Sara Kohzadi