سوغات در هلند

سوغات در هلند

سوغات در هلند

سوغات در هلند

در این مقاله سوغات در هلند ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با تمامی هدیه های ناب در هلند آشنا کند. با ما باشید.

اشتروپ وافل

سوغات در هلند

بسیار وعده غذایی مناسب ، خوشمزه و لذیذ از نظر تمام گردشگرانی است که به آمستردام و شهرهای هلند سفر میکنند. این شیرینی از دو ردیف ویفر نرم و لطیف درست شده است. که وسط آن را شیرینی کارامل یا شکلات گرفته است.اشتروپ واقل در شهر های هلند به خصوص آمستردام در خیابان ها درست می شود و با قیمت مناسب فروخته می شوند که سیار هم خوشمزه هستند.

دلفتور در مقاله سوغات در هلند

سوغات در هلند

این شهر مخصوص کسانی است که عاشق سفال و صنایع دستی با سفال هستند. شهر دلفت مخصوص صنایع دستی هلند است . و شما این صنایع دستی را نه تنها در این شهر بلکه در همه شهرهای هلند مشاهده خواهید کرد .توریستها بسیار این صنایع دستی را دوست دارند.

گل های هلند در مقاله سوغات در هلند

در هلند چه چیزهایی باید بخریم

شما می توانید برای گل های باغچه خودتان از تخم این گل های بسیار زیبا ببرید یا حتی می توانید برای سوغات این گزینه را انتخاب کنید چرا که معدن گل در جهان هلند میباشد. و سالیانه توریست های بی شماری برای بازدید از این نمایشگاه گل در هلند، در فصل بهار و تابستان می آیند و بسیار لذت می برند.

پنیر هلندی در مقاله سوغات در هلند

پنیر هلندی بهترین سوغاتی

پنیر معروف هلندی را هم می توان به عنوان سوغات خوب کشور هلند انتخاب کنید. حتی پنیرهایی که می توانید برای حمل و نقل در مسافت های زیاد ببرید . و حمل و نقل در هواپیما هم به سلامتی این پنیرهای مورد علاقه گردشگران آسیبی نزند.

این مقاله رو هم بخونید  آشنایی با اسپانیا

کلومپن

سوغات در هلند

سوغات بسیار معروف هلندی است که در فیلم ها هم آن ها را حتما دیده ایم. این کفش ها با چوب ساخته می شوند. و روی آنها طرح های جذاب و بسیار دلنشینی نقش بسته است مانند گل های زیبا یا نقش آسیاب های معروف هلندی. این صنایع اصلی را گردشگران بسیار خریداری میکنند.

آسیاب های هلندی

مجسمه آسیاب های هلندی

مجسمه های این آسیاب ها بسیار مناسب برای دوستانتان هستند. شما می توانید تعداد زیادی را برای دوستانتان خریداری کنید. و آنها بسیار از این هدیه لذت ببرند.

ماگ های هلندی

ماگ های هلندی

همه ماها می دانیم که ماگ مناسب ترین هدیه و سوغاتی برای اطرافیانمان است. این ماگ ها در جای جای نوتردام موجود است و می توانید آن ها را به راحتی خریداری و حمل کنید.

جواهرات کهربایی

جواهرات کهربایی در هلند

این جواهرات که بسیار زیبا و لوکس میباشند با متریال هایی مثل نفره طلا ، و گاهی هم با سنگ معروف هلندی که کهربا نام دارد درست می شوند. و کادویی بسیار ارزنده و زیباست برای هدیه

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “سوغات در هلند”