Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آشنایی با فرانسه

آشنایی با فرانسه

در این مقاله گردشگران شیراز قصد دارد مطالب جالبی را راجع به آشنایی با فرانسه در اختیار شما بگذارد. تا با زیباییهای فرانسه آشنا شوید

فرانسه یکی از کشورهایی است که در اروپای غربی قرار گرفته و مرکز آن پاریس است. پاریس بزرگترین شهر این کشور است و مرکز اصلی فرهنگ و تجارت میباشد و دومین کشور پر جمعیت در دنیا به شمار می آید.

محیط زیست در این مقاله آشنایی با فرانسه

در فرانسه به عنوان اولین پایگاه یک وزارتخانه محیط زیست یاد میشود که نخستین کشور در جهان است که این وزارت خانه را خود افتتاح و بنا کرده است.در فرانسه دی اکسید کربن تولید میشود.

حکومت در مقاله آشنایی با فرانسه

نمایندگان محلی و شورای ملی مجلس فرانسه را تشکیل می دهند. و ریاست جمهوری آنان هر پنج سال با رای مردم انتخاب می شود.

درباره اماکن گردشگری

در فرانسه هم برای بازدید از اماکن گردشگری نیاز است هزینه ورودی بین ۶ تا ۲۰ یورو پرداخت کنید. باید بدانید که فرانسه کشور گرانی است و برای بازدید از آن نباید هزینه کمی را در نظر بگیرید.

برای رفتن به رستوران حداقل باید ۴۰ یورو هزینه کنید و بهترین روش برای صرفه جویی در هزینه ها تهیه مواد اولیه و پخت غذا می باشد.

فرهنگ در مقاله آشنایی با فرانسه

در فرانسه شما شاهد انواع ادیان و فرهنگ های مختلف خواهید بود که آنقدر زیر نظر مدیریت مناسب قرار گرفته که همین موضوع باعث شده فرانسه به غنی ترین کشور از لحاظ فرهنگ بالا تبدیل شود.

هنر

فرانسه موفق ترین مهد هنر در زمینه های آشپزی ، معماری ، مد و فیلمسازی است

درباره فرانسه

فرانسه جز کشورهای اتحادیه اروپا می باشد و برای سفر به آن حتما باید ویزای شینگن داشته باشید. با ویزای شینگن به کشورهای کل اتحادیه اروپا می توانید سفر کنید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz