آشنایی با فرانسه

آشنایی با فرانسه

آشنایی با فرانسه

آشنایی با فرانسه

در این مقاله گردشگران شیراز قصد دارد مطالب جالبی را راجع به آشنایی با فرانسه در اختیار شما بگذارد. تا با زیباییهای فرانسه آشنا شوید

یکی از کشورهایی در اروپای غربی. مرکز آن پاریس است. پاریس بزرگترین شهر این کشور ، و مرکز اصلی فرهنگ و تجارت است. و دومین کشور پر جمعیت است

محیط زیست در این مقاله آشنایی با فرانسه

در فرانسه به عنوان اولین پایگاه یک وزارتخانه محیط زیست یاد میشود که نخستین کشور در جهان است که این وزارت خانه را خود افتتاح و بنا کرده است.در فرانسه دی اکسید کربن تولید میشود.

حکومت در مقاله آشنایی با فرانسه

نمایندگان محلی و شورای ملی مجلس فرانسه را تشکیل می دهند. و ریاست جمهوری آنان هر پنج سال با رای مردم انتخاب می شود.

درباره اماکن گردشگری

در فرانسه هم برای بازدید از اماکن گردشگری نیاز است هزینه ورودی بین ۶ تا ۲۰ یورو پرداخت کنید. باید بدانید که فرانسه کشور گرانی است و برای بازدید از آن نباید هزینه کمی را در نظر بگیرید.

برای رفتن به رستوران حداقل باید ۴۰ یورو هزینه کنید و بهترین روش برای صرفه جویی در هزینه ها تهیه مواد اولیه و پخت غذا می باشد.

فرهنگ در مقاله آشنایی با فرانسه

در فرانسه شما شاهد انواع ادیان و فرهنگ های متختلف خواهید بود که آنقدر زیر نظر مدیریت مناسب قرار گرفته که همین موضوع باعث شده فرانسه تبدیل شود به غنی ترین کشور از لحاظ فرهنگ بالا.

هنر

فرانسه موفق ترین مهد هنر در زمینه های آشپزی ، معماری ، مد ،فیلمسازی است

درباره فرانسه

فرانسه جزو کشورهای اتحادیه اروپا می باشد و برای سفر به آن حتما باید ویزای شینگن داشته باشید. با ویزای شینگن به کشورهای کل اتحادیه اروپا می توانید سفر کنید.

اگر می خواهید تجربه ی لذت بخش از سفر به فرانسه داشته باشید با آژانس گردشگران شیراز همراه باشید. آژانس گردشگران شیراز لحظات خوشی را در سفر اروپا برای شما رقم خواهد زد. جهت مشاهده برنامه سفر فرانسه و جدول نرخی تور فرانسه، اینجا را کلیک کنید.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “آشنایی با فرانسه”

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!