راهنمای سفر به آلمان

راهنمای سفر به آلمان

راهنمای سفر به آلمان

 

راهنمای سفر به آلمان

در این مقاله راهنمای سفر به آلمان گروه مسافرتی گردشگران شیراز پرجمعیت ترین کشور اروپایی آلمان است که جزو کشورهای صنعتی جهان محسوب می شود. این کشور بسیار دقیق و منظم و قانون مدار است. آلمان با کشورهای دانمارک، لهستان، اتریش، چک، سوئیس، فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک، هلند همسایه می باشد. این کشور در زمان های گذشته از دو قسمت آلمان غربی و آلمان شرقی تشکیل می شده است اما امروزه دارای نظام فدرال دموکراتیک پارلمانی بوده که آن را اداره می‌کند.

 

گروه مسافرتی گردشگران شیراز آماده ارائه انواع خدمات در تور داخلی و تور خارجی میباشد. در صورتیکه آژانس مورد نظر شما گردشگران شیراز باشد، این اطمینان را به شما خواهیم داد که بهترین شرایط را برای شما فراهم خواهیم کرد. شما با خرید تور آنلاین و یا حضوری به هر یک از شعب ما، با خیالی آسوده سفری به یادماندنی خواهید داشت. کارشناسان حرفه ای ما در طراحی و اجرای انواع تورهای مسافرتی، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بهترین و مناسب ترین خدمات را برای تورهای مسافرتی شما اجرا کنند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام گردشگران شیراز از جدیدترین تورهای ما با خبر شوید. در این مقاله گروه  .مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با جذابیتهای ترکیه و تمامی شهرهای توریستی آن آشنا کند همچنین، تورهای خارجی  را به شما ارائه دهد

راهنمای سفر به آلمان

فرهنگ آلمانی ها در مقاله راهنمای سفر به آلمان

برخلاف تصوری که بقیه مردم جهان دارند، آلمانی ها آدم های با احساسی هستند فقط بسیار رک هستند و اگر از چیزی خوششان نیایند، رک می گویند. آنها تمام غذاهای خود را با کارد و چنگال می خورند فقط نان است که از دستهایشان استفاده می کنند. دربین ساعت ۱۳ تا ۱۵ و ۲۲ به بعد دوست ندارند کسی مزاحم استراحت آنها شود. آنها حتی دوست ندارند کسی تولد یا ازدواجشان را زودتر تبریک بگوید چون معتقداند که برایشان بدشانسی می آورد.

مهمترین شهرها در مقاله راهنمای سفر به آلمان

برلین:

راهنمای سفر به آلمان

بزرگ‌ترین شهر و پایتخت کشور آلمان برلین است که به لحاظ هنر، معماری و فرهنگی یکی از مهم‌ترین مقاصد توریست های خارجی است. در این شهر تفریحات شبانه به صورت گسترده‌ای وجود دارد.

این مقاله رو هم بخونید  راهنمای سفر به سوئیس

ژانس گردشگران شیراز ارائه دهنده ی کلیه تورهای داخلی و خارجی از جمله تور مشهد ، تور کیش ، تور قشم ،تورترکیه ،تورتبریزو همچنین مقاصد پر طرفدار خارجی از قبیل تور ارمنستان

تور مالدیو می باشد

مونیخ:

موزه ها و کاخ های آلمان

کسانی که می خواهند به کوه آلپ بروند باید به شهر مونیخ سفر کنند که یکی از زیباترین و سرسبزترین مناطق در این کشور است.

فرانکفورت:

راهنمای سفر به آلمان

فرانکفورت بزرگترین فرودگاه اروپا را در خود دارد که از لحاظ مالی، اقتصادی بسیار حاظ اهمیت است. یکی دیگر از رویدادهایی که در این شهر اتفاق می افتد برگزاری بزرگترین نمایشگاه کتاب جهان است.

هامبورگ:

راهنمای سفر به آلمان

هامبورگ از مهمترین بندرهای اروپا محسوب می شود که بعد از برلین، بزرگترین شهر آلمان می باشد. در این شهر شما می توانید از تفریحات ساحلی و باشگاه های شبانه لذت ببرید.

کلن:

راهنمای سفر به آلمان

اگر به اماکن و جاذبه های تاریخی علاقه دارید حتما به کلن سفر کنید. در آنجا می توانید از آثار تاریخی از جمله ساختمان ها، مجسمه ها و کلیساهای قدیمی دیدن کنید. یکی دیگر از جاذبه های این شهر برگزاری کارناوال ها است.

درسدن:

راهنمای سفر به آلمان

درسن در مجاورت رودخانه آلبِ است. این شهر به فلورانس آلبِ معروف می باشد که جزو شهرهای تاریخی آلمان محسوب می شود. البته بیشتر آثار تاریخی آن در جنگ جهانی از بین رفته اما باز هم ارزش فراوانی دارد.

لایپزیگ:

راهنمای سفر به آلمان

لایپزیگ مرکز فرهنگ و هنر آلمان است و افراد مشهوری مانند باخ و گوته در این شهر تحصیل کرده اند.

هایدلبرگ:

راهنمای سفر به آلمان

اولین دانشگاه آلمان در این شهر ساخته شده بود البته در جنگ جهانی این شهر بسیار ویران شد. اما امروزه به دلیل وجود رودخانه idyllic و مناظر طبیعی، گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند.

جاذبه های تاریخی در مقاله راهنمای سفر به آلمان

کلیسای توماس؛ شهر لایپزیک

راهنمای سفر به آلمان

در کلیسای تاریخی توماس، آهنگ ساز معروف باخ، در آن به عنوان رهبر گروه کر موسیقی اجرا کرده است که پس از مرگش آن را در همین کلیسا دفن کرده اند.

این مقاله رو هم بخونید  راهنمای سفر به مالاگا

جزیره Rugen Island

راهنمای سفر به آلمان

این جزیره در دریای بالتیک قرار دارد و بزرگترین جزیره در آلمان محسوب می شود. در این جزیره شما می توانید از ویلاهای لوکس، استراحتگاه های ساحلی، پارک ملی لذت ببرید و یک فانوس قدیمی که از قلعه تاریکی اسلواکی به مانده است دیدن کنید.

 

همچنین شما می توانید از طریق آژانس گردشگران شیراز رزرو تمامی بلیط هواپیما ، بلیط هواپیمای خارجی ، خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیمای لحظه آخری ، بلیط لحظه  اخری خود و همچنین  رزروهتل ، رزرو هتل خارجی به آسانی از طریق کارشناسان آژانس گردشگران شیراز انجام دهید

رودخانه راین در مقاله راهنمای سفر به آلمان Romantic Rhine

راهنمای سفر به آلمان

رودخانه راین یکی از معروفترین و طولانی ترین رودخانه های اروپا است که از میان شهر مختلف آلمان، از قلعه های قدیمی، روستاهای زیبا و تاریخی، تاکستان، رستوران و کافه ها می گذرد.

دروازه برلین در مقاله راهنمای سفر به آلمان

راهنمای سفر به آلمان

این دروازه در خیابان اونتردن لیندن که نزدیک ساختمان پارلمان آلمان است، قرار دارد. این دروازه دارای ۶ستون در هر سمت که در مجموع ۱۲ ستون دارد.

کلیسای جامع کلن در مقاله راهنمای سفر به آلمان

راهنمای سفر به آلمان

این کلیسا سومین کلیسای بزرگ جهان است که ساخت آن در سال ۱۲۴۸ آغاز و در سال ۱۸۸۰ به پایان می رسد. مساحت این کلیسا ۶۰۰۰ متر مربع و دارای ۵۶ ستون می باشد. در بالای محراب کلیسا مقبره ۳تن از پادشاهان است.

جنگل سیاه در مقاله راهنمای سفر به آلمان

جنگل سیاه

این جنگل در سمت غرب رودخانه راین قرار دارد و کسانی که به طبیعتگری علاقه دارند مکان مناسبی می باشد که مساحت آن حدود ۱۶۰ کیلومتر مربع می باشد.

قلعه نوی شوان شتاین در مقاله راهنمای سفر به آلمان

زیبایی و دیدنیهای آلمان

این قلعه در منطقه باواریا در نزدیکی کوه های آلپ قرار دارد. پادشاه لودویگ در سال ۱۸۶۹ دستور ساخت این قلعه را می دهد.

این مقاله رو هم بخونید  تور بدروم از شیراز

جزیره موزه برلین در مقاله راهنمای سفر به آلمان

راهنمای سفر به آلمان

دیوار برلین

جاذبه های آلمان

دیوار برلین نقش مهمی در جنگ جهانی دوم داشته است. در سال ۱۹۶۱ ساخت این دیوار آغاز شد به منظور اینکه آلمان به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شود و مردم آلمان شرقی به آلمان غربی فرار نکنند که البته این دیوار در سال ۱۹۹۰ فرو ریخت و دو آلمان غربی و شرقی یکی شدند.

کاخ سانسوی؛ پوتسدام در مقاله راهنمای سفر به آلمان

جذابیتهای آلمان

این کاخ در سال ۱۷۴۴ آغاز به ساخت و درسال ۱۷۵۶ پایان یافته است و از گنبد فیروزه ای، حمام های رومی، سالن های بزرگ و اتاق های دایره ای عجیب و غریب ساخته شده است.

حمل و نقل عمومی در مقاله راهنمای سفر به آلمان

یکی از راه های ارتباط بین شهرهای آلمان و کشورهای همسایه، قطارهای تندرو است ولی اگر میخواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید از اتوبوس ها می توانید استفاده کنید. البته تاکسی و دوچرخه ها نیز راه های ارتباطی دیگر است.

هتل های شاخص در مقاله راهنمای سفر به آلمان

هتل(Hotel Herrnschloesschen)

دیدنی های آلمان

این هتل از نظر کسانی که در آن اقامت داشته اند بهترین هتل آلمان است. این هتل دارای اتاق های بزرگ همراه با طراحی بسیار زیبا است و صبحانه آن بسیار متنوع و خوشمزه است.

هتل آپارتمان کرپفالزهاپ در مقاله راهنمای سفر به آلمان ( Apartments & Hotel Kurpfalzhof)

راهنمای سفر به آلمان

این هتل، ۳ستاره است و از نظر موقعیت مکانی در جای بسیار خوبی از شهر می باشد. غذاهای بسیار خوشمزه و با کیفیت در این هتل سرو می شود و سرویس دهی فوق العاده ای دارد.

هتل آف‌ شونبرگ (Castle Hotel Auf Schoenburg)

راهنمای سفر به آلمان

از دیگر هتل های خوب کشور آلمان محسوب میشود که در واقع این هتل یک قلعه قدیمی در شهر اوبروسل است و در کنار رودخانه راین قرار دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “راهنمای سفر به آلمان”