رستوران های معروف بانکوک

رستوران غذا در بانکوک

رستوران های معروف بانکوک

رستوران های معروف بانکوک

در این مقاله زیبا ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز شما را با رستوران های معروف در بانکوک آشنا میکند. گردشگران ارائه کننده خدمات توری به تایلند و شهرهایش است . با ما همراه باشید.

غذا در بانکوک

در بانکوک رستوران های متنوع زیادی و با هر بودجه ای یافت می شود. بهترین رستوران های تایلندی در مرکز شهر اطراف خیابان سوکومویت و تنون سیلون قرار دارند.

رستوران ها در مناطق مختلف

در منطقه بنگلامفو تعداد زیادی کافه رستوران است. در منطقه چایناتاون رستوران های چینی و هندی استدر منطقه میدان سیام رستوران ها و فست فوردهای بینظیر است.نام این رستوران ای بینظیر را برای شما می آوریم:

رستوران های بانکوک   : رستوران ایسائو

غذا در بانکوک

سر آشپز این رستوران تعلیم دیده از شیکاگو است، و حتما در این سفر این رستوران را تجربه کنید. در این رستوران تمام عاشق های غذا و شکم گردی را خواهید دید. و غذاهایی که در این رستوارن تجربه خواهید کرد با تمام غذاها در کل بانکوک متفاوت است. رول های سوشی را حتما امتحان کنید و غذای معروف ولکانو را هم در این رستوران سفارش دهید.

رستوران های معروف بانکوک   :  رستوران پیست بانکوک

غذاهای لذیذ بانکوک

این رستوران معروف که تازگیها برنده جایزه میشلن شده است. سرآشپز آن به خانم نمونه آشپز آسیا تبدیل شده است. مواد اولیه این رستوران بهترین بوده است و از محصولات کشاورزی ترو تازه استفاده می شود. ایده آن توسط یک آشپز استرالیایی و شریکش یک آشپز تایلندی بوده است که غذاهای سالم را در اختیار شما گذاشته است و همچنین غذاهای معروف و جهانی استرالیایی که با خلاقیت بسیار زیادی طبخ و سرو می شوند.

این مقاله رو هم بخونید  تور ارزان داخلی

رستوران های معروف بانکوک  :   رستوران سوپانیگا

رستوارن و غذا در تایلند

این رستوران مخصوص قرارهای عاشقانه می باشد و طعم غذاهایش شما را یاد غذاهای مادربزرگتان می اندازد. زیرا مدیر این رستوران تمام تمرکزش را بر روی غذاهای محلی و سنتی تایلندی گذاشته است آن هم به دستور مادربزرگش طبخ میشود. و تمام مواد اولیه غذاها را از همین دستورالعمل الهام میگیرد.

رستوران های بانکوک   :   رستوران لوکال در مقاله

رستوران های معروف بانکوک

این رستوران به دست خانواده ای مدیریت میشود که همگی عاشق غذا و آشپزی تایلندی هستند. در این رستوران شما میتوانید غذاهای محلی و بومی را امتحان کنید و لذت ببرید. این رستوران غذای گانگ لون جوان را به مشتریان خودش پیشنهاد میدهد. حتما آن را تجربه کنید.

رستوران های معروف بانکوک   :   رستوران بولن

رستوران های معروف بانکوک

در این رستوران شما میتوانید غذاهای کلاسیک تایلندی را امتحان کنید و لذت ببرید. این رستوران بسیار در مواقع بازیافتی و استفاده از موادی که دور ریختنی نیستند تلاش میکند و جایزه میشلن را از آن خود کرده است . در این رستوران سالاد اردک و و پنانگ را حتما تجربه کنید.

رستوران های معروف بانکوک   :   رستوران لو نورماندی

رستوران های معروف بانکوک

این رستوران بالای هتل اورینتال میباشد و یک رستوران لوکس فرانسوی است . در این رستوران غذای چائو پرایا را تجربه کنید. در این رستوران شاهکارهای آشپزی غذاهای لذیذی را تهیه و طبخ میکنند.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “رستوران های معروف بانکوک”