جاذبه های سریلانکا

جاذبه های سریلانکا

جاذبه های سریلانکا

در این مقاله جاذبه های سریلانکا ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز ، شما را با جذابیتها و دیدنیهای سریلانکا آشنا میکند. سریلانکا زیباترین و جذاب ترین جزیره در هند است که شما میتوانید آن را به عنوان مقصدی برای خوش گذرانی و تعطیلات خود و خانواده یا دوستانتان انتخاب کنید. با ما و تورهای سریلانکا همراه باشید

باغ گیاه شناسی در مقاله جاذبه های سریلانکا

Peradeniya

باغ گیه شناسی در سریلانکا

این باغ در واقع یکی از زیباترین سرمایه و دارایی مهم سریلانکا به حساب می آید . این سرمایه ملی در سریلانکا بسیار زیباست. و شما در آنجا شاهد ۳۰۰ نوع ارکیده و انواع نخل ها و ادویه جات ها خواهید بود. حتما به این باغ جذاب سر بزنید و لذت ببرید.

پارک ملی یالا در مقاله جاذبه های سریلانکا

Ruhunu

جاذبه های سریلانکا

اگر علاقه به دیدن حیات وحش دارید حتما به این پارک سر بزنید. شما در این پارک می توانید حیوانات زیبایی را که همیشه در تلویزیون مشاهده می کردید را ببینید. حیواناتی مثل پلنگ ، کروکودیل ، میمون ها ، گرازهای وحشی ، خرس ها و بوفالو ها. این پارک ، دومین پارک ملی در سریلانکا میباشد. که بسیار جذاب است و اگر به دنبال ماجراجویی همراه با هیجان هستید به اینجا حتما سر بزنید.

پرورشگاه فیل

Pinnawala Elephant Orphanage

جاذبه های سریلانکا

این منطقه بزرگ که بسیار دیدنی است توسط سازمان حیات وحش سریلانکا تاسیس شده است و بیش از سیصد هزار نوع فیل در این محیط باز و بسیار وسیع قرار دارد . دیدن این جاذبه گردشگری را از دست ندهید.

شهر تاریخی و باستانی سریلانکا

Anuradhapura

این مقاله رو هم بخونید  آشنایی با سوئیس

جاذبه های سریلانکا

شهر قدیمی آنوراداپورا در قرن چهارم پیش از میلاد ساخته شد. و ادامه ساخت آن در قرن یازدهم ادامه یافت. این شهر یک ویژگی ناب دارد آن هم وجود درخت بو است. بودا در زیر آن عبادت میکرده و از بعد از بودا این درخت از یک شاخه رشد نمود پیدا کرده است و بزرگ شده است.

صخره سیگیریا در مقاله جاذبه های سریلانکا

Sigiriya

جاذبه های سریلانکا

این صخره بسیار زیبای طبیعی را پادشاه کاساپای اول ساخته است. این قلعه تماشایی یکی از مهم ترین و زیباترین جذابیتهای سریلانکا به شمار می آید. این پادشاه خوش سلیقه ، این صخره طبیعی را به مکانی روحانی ، با دیوارهای نقاشی شده و خندق های زیبا و باغ های رویایی تبدیل کرده است.

معبد غاری دامبولا

Dambulla

هر آنچه در سریلانکا باید ببینیم

بعد از بازدید از این غار پیچیده مربوط به قرن سوم بیش از میلاد، شما می توانید بفهمید که مردم در آن زمان هم شاغل بودند. در این غار شاهد نقاشیهای دیواری و مجمسه های بزرگ خواهید بود که آنها بسیار زیبا هستند.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “جاذبه های سریلانکا”