چرا باید به ترکیه سفر کرد

چرا باید به ترکیه سفر کنیم

چرا باید به ترکیه سفر کرد

چرا باید به ترکیه سفر کرد

.در این مقاله چرا باید به ترکیه سفر کرد با گردشگران شیراز همراه باشید تا شما را با جذابیتهای ترکیه آشنا کنیم

عتیقه های ارزشمند دو زیبای ترکیهدر مقاله چرا باید به ترکیه سفر کرد

چرا باید به ترکیه سفر کردآنهایی که علاقه مند به جمع کردن عتیقه جات در کلکسیون خود هستند. ترکیه مناسب ترین مرکز عتیقه است . استانبول به دلیل داشتن تاریخی عمیق و غنی بسیار در این مورد مغازه های جالب و دیدنی دارد. یک موزه بسیار معروف در این شهر قرار دارد به نام موزه معصومیت که اولین موزه در جهان است که طبق یک رمان ساخته شده است. و آثاری که در این موزه به نمایش گذاشته شده است تاریخ نوستالژی این کشور را به نمایش می گذارد. و عتیقه ها متعلق به سال ۱۹۷۰ می باشند.

آثار تاریخی محجور مانده در مقاله چرا باید به ترکیه سفر کرد

در استانبول همیشه چیزهایی برای کشف وجود دارد.به کاخ توپکاپی حتما سر بزنید. در آنجا شاهد دیواری معروف به نام دیوار قسطنطنیه می شوید که در دوره عثمانی هنوز به جا مانده و و یادگار دوران امپراطوری بیزانس نیز است.

آثارهای به جا مانده از دوران عثمانی ها

چرا باید به ترکیه سفر کرد

آثارهای تاریخی زیبا و جذاب که انگار دست نخورده از همان سال های حکومت قدرتمند عثمانی به جای مانده است . کاخ دولما باغچه ، یا کاخ توپکاپی هم دیگر آثارهای برجسته و قوی معماری و رنگ شتند.

غذاهای بسیار لذیذ ترکیه

چرا باید به ترکیه سفر کردوقتی بحث غذای ترکیه می شود می رسیم به لذیذ ترین ها ، خوشمزه ترین ها ، خوش بو ترین ها .در ترکیه شما می توانید انواع غذاها را با طعم ها ی بینظیر و با دستپخت آشپزهای حرفه ایی تست کنید و لذت ببرید. مردم ترکیه غذاهایشان را با ادویه جات های بسیار مرغول و با دل حوصله طبخ می کنند. از غذاهای کنار خیابانشان گرفته تا رستوران ها و هتل های بینظیر ، شما می توانید از خوردن غذاها بسیار لذت ببرید و هیچ وقت فراموشتان نشود.

بناهای تاریخی به جا مانده از دوره های بیزانس در مقاله چرا باید به ترکیه سفر کرد

چرا باید به ترکیه سفر کرد

کلیسای چورا و مسجد ایا صوفیه یادگارهای دوره بیزانس هستند که باشکوه و با عظمت باقی مانده اند. این یادگارهای با شکوه از دوره امپراطوری رم شرق به یادگار مانده اند

سواحل بی نظیر ترکیه

چرا باید به ترکیه سفر کردآنتالیا ، بدروم ، کوش آداسی از سواحل بسیار زیبا و دیدنی ترکیه هستند که شما می توانید دو یا سه روز از سفرتان به ترکیه را به این مقاصد اختصاص دهید. در کنار سواحل این مقاصد شما خاطره انگیز ترین ساعات سفرتان ثبت می شود

حمام ترکی

چرا باید به ترکیه سفر کردنظیر این حمام را در هیچ جایی از دنیا پیدا نخواهید کرد. بعد از گشت و گذار در ترکیه حتما به سراغ این حمام بروید.بازی با کف و ماساژ در جایی بی نظیر یک تجربه عالی در سفرتان خواهد بود.

مغازه های خوراکی در ترکیه

چرا باید به ترکیه سفر کرد

قطعا با خوردن غذاهای لذیذ در ترکیه می توانید بفهمید که از این خوراکی ها حتما از مواد اولیه تازه درست شده و بسیار تازه و خوشمزه است . به بازار خوراکی ها در ترکیه حتما سر بزنید

مردم مهربان ترکیه

چرا باید به ترکیه سفر کرد

قهوه و چای خوردن در کنار مردم مهربان ترکیه یکی از زیباترین تجربه ها می باشد. در این تجربه می توانید بفهمید آنها چه درسهای زندگی جالبی را دراختیار شما میگذراند. این فرصت را از دست ندهید

طبیعت زیبای ترکیه

چرا باید به ترکیه سفر کرد

در آنکارا و استانبول شما شاهد طبیعیتی زیبا و بکر هستید. سرسبز و خنک.اگر گردشگری هستید که در حال تجربه کمپ و شب مانی در طبیعت را با هیچ چیز دیگر عوض نمیکنید مقصدهای آنکارا حتما ورد علاقه شما خواهد بود.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “چرا باید به ترکیه سفر کرد”