Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ویزای دبی

ویزای دبی

ویزای دبی

برای رفتن به دبی حتما باید ویزای دبی را داشته باشیم. همه ی ما اگر دبی را ندیده باشیم و یا حتی اگر درباره ی دبی اطلاعاتی نداشته باشیم، حتما نام دبی به گوشمان رسیده است. دبی پر جمعیت ترین شهر امارات متحده عربی می باشد و در قسمت جنوب شرقی خلیج همیشه فارس قرار گرفته است. این شهر پیشرفته، ترین های مهمی چون برج خلیفه دبی بلند ترین برج جهان، بزرگترین باغ گل جهان، بزرگترین بندر جابجایی کانتینر خاورمیانه، بزرگترین پارک تفریحی جهان، بزرگترین فرش دستباف جهان و … را در دل خود جای داده است.

برای سفر به دبی باید اقدام به گرفتن ویزای امارات متحده عربی بکنید.

امارات ویزاهای مختلفی دارد که در زیر مورد استفاده ترین ویزاها را نام می بریم:

  • ویزای ۱۴ روزه
  • ویزای یک ماهه
  • ویزای سه ماهه

چند نکته درباره ویزای دبی

  • گذرنامه ی شما باید حداقل ۶ ماه از تاریخ خروج شما اعتبار داشته باشد
  • اگر گذرنامه ی مشترک دارید، برای ویزای امارات تنها فرزند بعنوان همراه می تواند بصورت مشترک با شما باشد و همسر شما باید بصورت جداگانه اقدام به دریافت گذرنامه بکند
  • اگر بیشتر از مقدار مجاز ویزا در امارات اقامت داشته باشید، بر اساس گزارش اداره اقامت امارات به ازای هر روز اضافه، آژانس مبلغ ۱۰۰ درهم از مسافر دریافت می کند و این مبلغ ارتباطی به جریمه روزانه مسافر هنگام خروج از فرودگاه دبی ندارد. اگر میخواهید بیشتر از ۱۴ روز در دبی اقامت داشته باشید، باید از ابتدا ویزای یک ماهه درخواست دهید.
  • باید دانست که ریجکت شدن ویزا به هر دلیل، متوجه آژانس مسافرتی نمی باشد و کل هزینه ویزا اخذ می گردد. همچنین کنسل کردن درخواست و اقدام مجدد نیز مشمول هزینه های جداگانه هستند.
  • تاخیر در زمان تحویل ویزا به هر دلیلی مربوط به دولت امارات می باشد و متوجه آژانس نخواهد بود و مسافر باید زمان سفر خود را مطابق با ویزای خود تنظیم کند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

  • اسکن رنگی گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ خروج
  • چک ضمانتی

نحوه ی رزرو پرواز به امارات:

از شیراز پرواز مستقیم با ایرلاین های ایران ایر (فرودگاه دبی)، فلای دبی (فرودگاه دبی)، ایرعربیا (فرودگاه شارجه) و کیش ایر (فرودگاه دبی) پرواز دارد و از تهران ایرلاین های ایران ایر (به فرودگاه دبی)، ماهان (به فرودگاه دبی)، امارات (به فرودگاه دبی) و ایرعربیا (به فرودگاه شارجه) پرواز دارند. جهت رزرو آنلاین پرواز و نرخ گیری می توانید به سایت رزرواسیون آنلاین آژانس گردشگران شیراز به آدرس www.holit.ir مراجعه کنید. و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های آژانس گردشگران در تماس باشید و اگر سوالی دارید می توانید از کارشناس آنلاین ما در زیر بپرسید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz