تورهای ویژه

مشاوره و رزرو تور

071-91009291

شیرازمال

071-91009293

رودکی

هم‌اکنون پاسخگوی شما هستیم

ویزای دبی

سرفصل های مقاله

ویزای دبی

برای رفتن به دبی حتما باید ویزای دبی را داشته باشیم. همه ی ما اگر دبی را ندیده باشیم و یا حتی اگر درباره ی دبی اطلاعاتی نداشته باشیم، حتما نام دبی به گوشمان رسیده است. دبی پر جمعیت ترین شهر امارات متحده عربی می باشد و در قسمت جنوب شرقی خلیج همیشه فارس قرار گرفته است. این شهر پیشرفته، ترین های مهمی چون برج خلیفه دبی بلند ترین برج جهان، بزرگترین باغ گل جهان، بزرگترین بندر جابجایی کانتینر خاورمیانه، بزرگترین پارک تفریحی جهان، بزرگترین فرش دستباف جهان و … را در دل خود جای داده است.

برای سفر به دبی باید اقدام به گرفتن ویزای امارات متحده عربی بکنید.

امارات ویزاهای مختلفی دارد که در زیر مورد استفاده ترین ویزاها را نام می بریم:

  • ویزای 14 روزه
  • ویزای یک ماهه
  • ویزای سه ماهه

چند نکته درباره ویزای دبی

  • گذرنامه ی شما باید حداقل 6 ماه از تاریخ خروج شما اعتبار داشته باشد
  • اگر گذرنامه ی مشترک دارید، برای ویزای امارات تنها فرزند بعنوان همراه می تواند بصورت مشترک با شما باشد و همسر شما باید بصورت جداگانه اقدام به دریافت گذرنامه بکند
  • اگر بیشتر از مقدار مجاز ویزا در امارات اقامت داشته باشید، بر اساس گزارش اداره اقامت امارات به ازای هر روز اضافه، آژانس مبلغ 100 درهم از مسافر دریافت می کند و این مبلغ ارتباطی به جریمه روزانه مسافر هنگام خروج از فرودگاه دبی ندارد. اگر میخواهید بیشتر از 14 روز در دبی اقامت داشته باشید، باید از ابتدا ویزای یک ماهه درخواست دهید.
  • باید دانست که ریجکت شدن ویزا به هر دلیل، متوجه آژانس مسافرتی نمی باشد و کل هزینه ویزا اخذ می گردد. همچنین کنسل کردن درخواست و اقدام مجدد نیز مشمول هزینه های جداگانه هستند.
  • تاخیر در زمان تحویل ویزا به هر دلیلی مربوط به دولت امارات می باشد و متوجه آژانس نخواهد بود و مسافر باید زمان سفر خود را مطابق با ویزای خود تنظیم کند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

  • اسکن رنگی گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ خروج
  • چک ضمانتی

نحوه ی رزرو پرواز به امارات:

از شیراز پرواز مستقیم با ایرلاین های ایران ایر (فرودگاه دبی)، فلای دبی (فرودگاه دبی)، ایرعربیا (فرودگاه شارجه) و کیش ایر (فرودگاه دبی) پرواز دارد و از تهران ایرلاین های ایران ایر (به فرودگاه دبی)، ماهان (به فرودگاه دبی)، امارات (به فرودگاه دبی) و ایرعربیا (به فرودگاه شارجه) پرواز دارند. جهت رزرو آنلاین پرواز و نرخ گیری می توانید به سایت رزرواسیون آنلاین آژانس گردشگران شیراز به آدرس www.holit.ir مراجعه کنید. و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما با شماره های آژانس گردشگران در تماس باشید و اگر سوالی دارید می توانید از کارشناس آنلاین ما در زیر بپرسید.

اشتراک گذاری :

گروه تحریریه گردشگران شیراز

گروه تحریریه گردشگران شیراز

تورهای ویژه
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “ویزای دبی”

خانه
جستجو
اعلان ها

اعلام ساعت های کاری در تعطیلات

بدینوسیله به اطلاع میرسانیم که شرکت گردشگران شیراز شعبه شیراز مالی آباد در روزهای پنجشنبه 23 شهریور، جمعه 24 شهریور و شنبه 25 شهریور از

اعلام ساعت های کاری در تعطیلات

بدینوسیله به اطلاع میرسانیم که شرکت گردشگران شیراز شعبه شیراز مالی آباد در روزهای پنجشنبه 23 شهریور، جمعه 24 شهریور و شنبه 25 شهریور از