عجایب هفتگانه

Seven Wonders of the Ancient World

عجایب هفتگانه

عجایب هفتگانه

در این مقاله ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با جذابیتهای عجایب هفتگانه آشنا کند.

تاج محل یکی عجایب هفتگانه

taj mahal

بیشتر از ۳۰۰ سال از ساخت این بنای باشکوه و جذاب در شهر آگرا واقع در هند می گذرد؛ اما همچنان داستان عشق خالصانه موجود در آن زنده است. این بنا آرامگاه ارجمند بانو بیگم همسر محبوب شاه جهان (پادشاه پنجم گورکانی شاه هند) می باشد که برای ابراز عشق و علاقه خود به همسرش آن را ساخته است.

دیوار چین یکی از عجایب هفتگانه

عجایب هفتگانه

دیوار بزرگ چین نمادی از تلاش و استعداد هزاران نفر چینی در دوران باستانی چین می باشد. با گذشت هزاران سال از ساخت این دیوار بزرگ، همچنان برپا بوده و در فهرست میراث جهانی، سمبل ملیت چین شناخته می شود.

چیچن ایتزا یکی از

یکی از عجایب هفتگانه

عجایب هفتگانه

این اثر باستانی در کشور مکزیک واقع شده و بعنوان اثری جهانی، در لیست مجموعه میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است.

مجسمه حضرت مسیح برزیل

عجایب هفتگانه

مجسمه مسیح منجی واقع در شهر ریو دوژانیرو واقع شده و در قله یک کوه بنا شده است. این مجسمه حضرت عیسی را نشان میدهد که دستان خود را باز کرده و پذیرای جهانیان است.

کولوسئوم

Colosseum

امپراطوری روم باستان یکی از جنایتکارترین امپراطوری ها بوده و همواره برگزاری مسابقات خونین یکی از سرگرمی های حاکمان و بزرگان روم بوده است. کولوسئوم یکی از بزرگترین میدان های برگزاری این نبردها بوده است.

ماچو پیچو

عجایب هفتگانه

این قلعه در فاصله ی ۵۰ مایلی پایتخت اینکاها واقع شده و جنگل هایی اطراف آن را پوشش داده و به همین خاطر از دیده ها پنهان بوده و عده کمی از وجود آن مطلع بوده اند.

این مقاله رو هم بخونید  جذاب ترین اماکن گردشگری دنیا

پترا

عجایب هفتگانه

شهر پترا واقع در کشور اردن شهری واقع در صخره ها می باشد که در دوران حکومت امپراطوری روم در دنیا برای مقاومت اهالی این منطقه در اینجا ساخته شده است و اجازه ی عبور متجاوزین را به اینها نمی دادند.

برچسپ ها:, , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “عجایب هفتگانه”