سوغات در فرانسه

سوغات فرانسه

سوغات در فرانسه

سوغات در فرانسه

در این مقاله سوغات در فرانسه گروه مسافرتی گردشگران شیراز به سوغاتی هایی که در فرانسه می توانید برای عزیزان ، دوستان و خانواده خود خریداری کنید کی پردازد.

مجسمه های پاریس

سوغات در فرانسه

در پاریس به عنوان سوغاتی شما می توانید مجسمه مکان های دیدنی فرانسه را به راحتی خریداری کنید. هر کسی به پاریس سفر میکند حتما مجسمه های برج ایفل را برای هدیه خریداری می کند. این مجسمه ها را معمولا در زیر برج ایفل یا در خیابان برج ایفل می توانید پیدا کنید . با قیمت های بسیار مناسب.

شیرینی ماکرون

سوغات در فرانسه

این شیرینی یک سوغاتی خوب محسوب میشود که قابل حمل در پرواز یا وسیله نقلیه است، همچنین به عنوان هدیه و سوغات بسیار پر طرفدار است . این شیرینی به شیرینی ماکرون پاریسی معروف است. نحوه پخت آن در شهرهای مختلف گوناگون است. این شیرینی را با عسل بادام و میوه درست می کنند. و ماکرون شهر مونت موریلون از همه ی شهرهای دیگر خوشمزه تر و معروف تر است.

عطر و ادکلن فرانسوی

سوغات در فرانسه

همه ما میدانیم که عطر و ادکلن فرانسه بیشترین طرفدار را در دنیا دارد. در فرانسه بهترین و لوکس ترین برندهای ادکلن و عطر را
می توانید خریداری کنید. و به عنوان هدیه لوکس به دوستانتان تقدیم کنید. برندهای شنل ، کریستین دیور ، هرمس ، لاکوست ، از برندهای لوکس عطر در فرانسه هستند.

خرید عروسک های دیزنی لند

سوغات در فرانسه

اگر میخواهید برای کودکان سوغاتی تهیه کنید دیزنی لند پر است از مجمسمه و عروسک های شخصیت های معروف و جذاب کارتونی ،که آنها بسیار دوست خواهند داشت. عروسکهای دیزنی لند را در خیابان شانزلیزه یا یک خیابان در همان دیزنی لند خریداری کنید.

این مقاله رو هم بخونید  آشنایی با لوگانو

لباس و کلاه برت در مقاله سوغات در فرانسه

کلاه فرانسوی

پوشاک در فرانسه بسیار معروف است لباسهای راه راه و کلاه بره معروف ترین آن است. اینها را در لباس فروشیهای فرانسه به راحتی می توانید بیابید و خریداری کنید. قیمت لباس و این کلاه ها بسیار مناسب است . کلاه های بره را در کنار خیابان هم میتوانید با رنگ های بسیار زیبا خریداری کنید و جنس آنها هم بسیار خوب است اما اگر جنس های بهتر هم بخواهید با قیمت های کمی بالاتر موجود است.

پنیر فرانسه در مقاله سوغات در فرانسه

پنیر فرانسوی

فرانسوی ها بسیار پنیرهای خودشان را قبول دارند. و بسیار هم خوشمزه است. اگر برای سوغاتی پنیر را انتخاب کردید حتما پنیرهای وکیوم شده را انتخاب کنید چون پنیرهای تازه با شیر بز باید حتما در جای خنک نگه داری شوند. و شاید قدرت و دوام ساعتهای طولانی مسیر را نداشته باشند. پس از این موضوع هم اطمینان کامل را کسب کنید.

دستمال گردن

دستمال های معروف در فرانسه

این دستمال گردن های زیبا و دوست داشتنی بسیار پر طرفدار است در بین خانم های فرانسوی و همچنین برای سوغاتی به دوستانتان . حتما در رنگ های مختلف این دستمال گردنها را برای دوستان خود خریداری کنید.

قاشق های قدیمی فرانسوی در مقاله سوغات در فرانسه

قاشق های فرانسوی

این قاشق ها و حتی چنگال ها ی قدیمی فرانسوی بسیار زیبا هستند. آنها با ظرافت خاصی و سلیقه بسیار زیبایی طراحی شدند و شکل گرفتند. این هدیه ، بسیار مناسب برای مادر بزرگها و یا خانم های خانه داری است که عاشق وسایل عتیقه و آشپزخانه هستند.

این مقاله رو هم بخونید  راهنمای سفر به فیلیپین

مجسمه های مکان های دیدنی فرانسه

مجسمه مکان های دیدنی در فرانسه

این مجسمه های زیبا را شما می توانید از هر مغازه ای برای سوغاتی تهیه کنید. مجسمه های زیبا نماد خانه های قدیمی در فرانسه است. و بسیار پر طرفدار در ایران و برای سوغاتی است.

تابلوهای زیبا با طرح های فرانسه در مقاله سوغات در فرانسه

تابلوهای فرانسوی

این تابلوها بسیار زیبا هستند و مناسب برای هدیه و سوغاتی دادن به عزیزانتان . این تابلوها نقاشی شده از مکان های دیدنی قابل حمل هستند.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “سوغات در فرانسه”