سوغات در دبی

سوغات در دبی

سوغات در دبی

سوغات در دبی

در این مقاله سوغات در دبی گروه مسافرتی گردشگران شیراز شما را با سوغاتی هایی که می توانید در دبی تهیه کنید آشنا می کند

خرمای دبی

خرمای دبی

یکی از مهم ترین سوغاتی های دبی خرمای آنجاست. خرمای دبی بسیار دلچسب و شیرین است. در واقع این خرما سوغات اصیل امارات است. در سفرتان به دبی حتما آن را تست کنید. برای خرید این خرماهای معروف می توانید به مراکز و سوپری های دبی بروید.

لباس و پارچه

پارچه در دبی

دبی شهری معروف به شهر لباس و پارچه است. قیمت بسیار مناسب است. یک تیشرت و لباسی که بسیار مورد استقبال گردشگران است لباسی با این متن آی لاو دبی که بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است

مجسمه برج خلیفه دبی

مجسمه برج خلیفه برای سوغات در دبی

نمادی که بسیار در دبی معروف است مجسمه برج خلیفه میباشد. . این ساختمان نمایی شیشه ایی و بسیار جذابی دارد. و بسیار هم غول پیکر است. در آن هر چیزی که فکر کنید وجود دارد. نماد هر کشور و مجسمه نماد هر کشور می تواند بسیار جذاب و برای سوغاتی مناسب باشد.

بوخور ، به عنوان سوغات دبی

مجسمه ها در دبی برای سوغاتی

اسم این وسیله را حتما شنیده اید. از این دستگاه برای بوخور دادن با عصاره های طبیعی گیاهان در هنگام مریضی و سرما خوردگی است. از این وسیله معروف در دبی هم می توانید به عنوان سوغاتی استفاده کنید.

طلا در دبی

طلای دبی

یکی از بهترین های دبی طلای آن است. شما شاهد تنوع بسیاری از طلا هستید. در ویترین طلا سازها انواع طلاهای گردنبند دستبند. سنجاق سینه انگشتر را می توانید مشاهده کنید.

قهوه دبی

قهوه در دبی

شاید جالب است که بدانید در دبی موزه بسیار جذابی درست شده از قهوه. و جالب تر این است که در این فروشگاه مغازه هایی وجود دارد با طعم های مختلف قهوه برای ذائقه های مختلف.

مراکز خرید در دبی

بازارهای معروف در دبی

در مقاله ایی کامل تر ما به بحث خرید ها و مراکز خرید در دبی کامل تر اشاره کرده ایم. بازارهای دبی جایی بسیار مناسب برای خرید پوشاک لوازم برقی ادویه جات و است. میتوانید با انواع برندها در آنجا آشنا شوید و خرید کنید.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “سوغات در دبی”