Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان

در این مقاله ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با سرمایه گذاری در گرجستان آشنا کند

شروع یک فعالیت اقتصادی در کشور گرجستان

همواره برای سرمایه گذاری لازم است با افراد آگاه و متخصص مشورت کنید. مخصوصا این که سرمایه گذاری شما در کشور دیگری باشد که قوانین خاص خود را دارد. بنابراین حتما یک مشاور با تجربه و قابل اعتماد انتخاب کنید تا بتواند شما را در بهترین فرصت های سرمایه گذاری گرجستان راهنمایی کند. در ادامه تا حدودی تجارب برخی از افراد را برای شما آورده ایم:

در مقاله سرمایه گذاری در گرجستان ،برای ایجاد یک فعالیت اقتصادی در هر کشور یک سری عوامل کلی را مد نظر قرار دهید:

  • جمعیت کشور مورد نظر: جمعیت گرجستان در سال ۲۰۱۷ حدود ۳.۷۰۰.۰۰۰ نفر می باشد و یک کشور کم جمعیت محسوب می شود. (این نکته را بدانید که اگر جمعیت یک کشور حدود ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ نفر به بالا باشد، این یک عامل مثبت و مناسب به شمار می رود)
  • درآمد سرانه کشور مقصد: قدرت خرید مردم یک کشور با عنوان درآمد سرانه نشان داده می شود. اگر درآمد سرانه بالا باشد یعنی قدرت خرید مردم و میزان نقدینگی در گردش بیشتر خواهد بود. (عامل مثبت برای سرمایه گذاری میزان درآمد سرانه ۱۰.۰۰۰ دلار آمریکا به بالا می باشد.)
  • مسافت کشور مقصد تا ایران: هرچه کشور مقصد به ایران نزدیک تر باشد، امکان ارتباط و تبادل بین دو کشور بیشتر شده و زمان و هزینه جهت رفت و آمد نیز کاهش خواهد یافت. (مدت زمان پرواز از تهران به تفلیس یک ساعت و نیم می باشد)

سرمایه گذاری در گرجستان

نتیجه گیری جهت شرایط ایجاد یک فعالیت اقتصادی سود ده در مقاله سرمایه گذاری در گرجستان

با در نظر گرفتن مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، این نتیجه حاصل می شود که کشور گرجستان پاسخگوی هر نوع تجارتی جهت سرمایه گذاری نمی باشد و تنها برخی از فعالیت های اقتصادی در مناطق خاص گرجستان سوددهی دارند. همچنین دوره بازگشت سرمایه مطابق تجربه در اغلب فعالیت ها بالای دو سال می باشد.

در دنیای تجارت هیچگاه نمی توان گفت موفقیت بصورت ۱۰۰ درصد یا شکست به میزان ۱۰۰ درصد اتفاق می افتد. چون هر تجارتی که دارای موفقیت ۱۰۰ درصد باشد دیگر به آن تجارت نمی گویند. بیزینس ها همیشه با ریسک همراهند.

یک نکته را نیز مد نظر قرار دهید. اگر سرمایه کمی دارید، حتما بصورت شراکتی عمل کنید آن هم با کسی که می شناسید و در کشور خودتان سرمایه گذاری کنید. همواره مراقب کسانی باشید که با نشان دادن رویاهایی برای شما در کشور گرجستان، بخواهند از شما و سرمایه تان سوء استفاده کنند.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz