سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان

سرمایه گذاری در گرجستان

فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان

جهت سرمایه گذاری در گرجستان بایستی یک مشاور با تجربه و قابل اعتماد انتخاب کنید تا بتوانید فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان را به درستی شناسایی کنید.
در این نوشته قصد داریم تا حدودی تجارب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با وضعیت سرمایه گذاری در گرجستان آشنا شوید.

جهت سرمایه گذاری در هر کشوری عوامل کلی زیر را در نظر بگیرید تا موفق شوید :

جمعیت کشور مقصد :

جمعیت گرجستان طبق آخرین تخمین سال ۲۰۱۳ میلادی حدود ۵ میلیون نفر است. بنابراین گرجستان دارای جمعیت کمی می باشد ، در نتیجه جهت سرمایه گذاری باید دقت بیشتری کرد ولی مثلا اگر کشوری دارای جمعیت حدود ۲۰ میلیون به بالا باشد ، این عامل جمعیت، جهت سرمایه گذاری وضعیت مناسب و مثبتی خواهد داشت.

درآمد سرانه کشور مقصد :

درآمد سرانه در حقیقت قدرت خرید یک کشور را نشان می دهد. هر چقدر درآمد سرانه بالاتر باشد در نتیجه قدرت خرید مردم و همچنین میزان پول در گردش بین مردم بیشتر خواهد بود. درآمد سرانه گرجستان طبق آخرین تخمین حدود ۲۰۰۰ دلار آمریکا بوده که این مقدار تا حدودی کم است و درآمد سرانه حدود ۱۰۰۰۰ دلار آمریکا به بالا می تواند این عامل را برای سرمایه گذاری مثبت کند.

مسافت کشور مقصد تا ایران :

هر چقدر کشور مورد نظر شما جهت سرمایه گذاری به ایران نزدیکتر باشد امکان تعامل و تبادل بین آن کشور و ایران بیشتر می شود و همچنین هزینه و وقت شما جهت رفت و آمد کمتر خواهد بود، بنابراین در این حالت تمرکز بیشتری بر روی طرح های تجاری خودتان خواهید داشت. مسافت کشور گرجستان تا ایران خیلی کم است و می توانید با یک پرواز حدود یک ساعت و نیم از تهران به تفلیس بروید. حتی قادر خواهید بود با اتومبیل شخصی از ایران به گرجستان سفر کنید.

نتیجه گیری جهت شرایط سرمایه گذاری در گرجستان :

با توجه به عوامل بالا می توان نتیجه گرفت که همه نوع تجارتی در گرجستان پاسخگو نیست و فقط یک سری از سرمایه گذاری ها در مناطق خاص می تواند سودده باشد و همچنین معمولا دوره بازگشت سرمایه در گرجستان با توجه به تجربه چندین ساله در اغلب تجارت ها بالای دو سال است

سرمایه گذاری در گرجستان

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان چقدر است؟ آیا با مبالغ کم هم می توان سرمایه گذاری در گرجستان را انجام داد؟

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله :

نوع کار یا بیزینسی که شما قرار است انجام دهید ، میزان سرمایه ای که قرار است با توجه به حجم کار یا بیزینس پیش بینی شود و ….
بر اساس تحقیقات و تجارب ارزنده در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، حداقل میزان سرمایه گذاری در گرجستان به طور متوسط برای اغلب تجارت و بیزینس ها از ۳۰ هزار دلار آمریکا به بالا می باشد. بنابراین اگر کمتر از سی هزار دلار سرمایه دارید لطفا به گرجستان مهاجرت نکنید چون دچار مشکل خواهید شد.
همچنین به همه متقاضیانی که قصد مهاجرت ، زندگی و سرمایه گذاری در این کشور را دارند توصیه می کنیم قبل از هر اقدام از یک مشاور باتجربه در زمینه اقتصادی که دارای آرشیو قوی کاری باشد ، بهره بگیرید تا بتوانید راه درست سرمایه گذاری را انتخاب کنید.
مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان را حداقل از سی هزار دلار آمریکا به بالا در نظر بگیرید.

حالا چرا سی هزار دلار ؟

بر اساس تجارب کارشناس های اقتصادی آناجورجیا برای راه اندازی هر کار و تجارتی در گرجستان ، یک مدت زمانی لازم است تا آن کار به ثمر بنیشیند.
اگر کمتر از سی هزار دلار سرمایه داشته باشید تا بتوانید این مدت زمان را طی کنید سرمایه شما به اتمام می رسد و شکست خواهید خورد. در زمان های قدیم به این مدت زمان اصطلاحا ، دوره خاک خوری گفته می شد ولی در علم اقتصاد به آن نقطه سر به سر می گویند.نقطه سر به سر هر بیزینس ، نقطه ای است که درآمد شما با هزینه های جاری شما برابر می شوند و یا سود شما برابر با صفر است. زیر این نقطه معمولا هزینه های جاری بیشتر از درآمد است و سود منفی می باشد و بالای این نقطه ممکن است که درآمد شما بیشتر از هزینه ها شوند و سود شما مثبت شود.
برای رسیدن به نقطه سر به سر بیزینس یا تجارت در گرجستان با توجه به نوع بیزینس چند ماه تا چند سال زمان نیاز است. در این مدت با پشتوانه مالی که در بانک دارید می توانید هزینه های خودتان را از جمله : اجاره مغازه یا محل کسب ، اجاره خانه ، هزینه های ایاب و ذهاب ، هزینه های آب ، برق ، گاز ، تلفن و اینترنت ، هزینه های خورد و خوراک و …. پرداخت کنید.

میزان سرمایه گذاری در گرجستان

در تجارت و بیزینس موفقیت صد در صد یا شکست صد در صدی وجود ندارد. زیرا اگر تجارتی دارای موفقیت صد در صد بود دیگر اسمش تجارت نبود. تجارت و بیزینس ها همواره با ریسک همراه هستند ، کاری که کارشناس های آناجورجیا برای شما انجام می دهند این است که با تجارب زیاد خودشان و ارائه طرح های توجیهی مفید و قابل اجرا ریسک از دست دادن سرمایه شما را به حداقل می رسانند.
بنابراین اگر تجارت یا بیزینس خاصی مد نظر شما در گرجستان است که در آن تخصص و تجربه بالایی دارید ، با ما در میان بگذارید تا بتوانیم بیشتر شما را راهنمایی کنیم یا اگر بیزینس پلن خاصی ندارید ، ما می توانیم در این امر به شما یاری دهیم.
سعی کنید اگر سرمایه کمی دارید با کسی که می شناسید شریک شوید و یا در کشور خودتان بمانید. مراقب کسانی باشید که می خواهند با نشان دادن رویاها برای شما در سرزمین گرجستان ، مشکل آفرین شوند. شاید این سرمایه تمام زندگی شما باشد که به سختی به دست آورده اید ، بنابراین سعی کنید براحتی از دست ندهید.

برچسپ ها:, , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “سرمایه گذاری در گرجستان”

7 + 14 =