Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

راهنمای سفر به هند

راهنمای سفر به هند

در این مقاله راهنمای سفر به هند گروه مسافرتی گردشگران شیراز شما را با جاذبه های گردشگری این کشور زیبا آشنا می کند. هند سرزمینی با عظمت تاریخی، فرهنگی بالا و قدیمی است این کشور از لحاظ سنت، دین و فرهنگ بسیار بالاست. صنایع دستی این کشور در بین گردشگران طرفداران زیادی دارد. تا جایی که به کشورهای دیگر صادرات می شود.

راهنمای سفر به هند

موقعیت جغرافیایی

 درباره موقعیت جغرافیایی هند باید بگوییم که بخش اعظمی از جنوب قاره آسیا مختص هند می باشد که شامل دشت، فلات، تپه و کوه است.

نقشه هند

تاریخچه ای کوتاه از هند در مقاله راهنمای سفر به هند

کشور هند از تاریخی بسیار کهن و پرباری برخوردار است که شامل هزاران فرهنگ، اعتقاد و دین است و همچنین سرزمین آیین ها، نزادها و زبان هاست. و انگلیسی زبان اصلی و تصویب شده قانونی در این کشور است که  البته مردم هند آن را با الفاظ خاص خودشان ادا می کنند.

تفسیر جمعیت در مقاله راهنمای سفر به هند

هند دومین کشور پر جمعیت دنیا بعد از کشور چین می باشد لیونی یکی از  شهرهای پر جمعیت هند به شمار می آید بیشتر از سی و پنج شهر پر جمعیت در هند وجود دارد برای مثال می توان به شهرهای دهلی، کلکته، بنگلور و جی پور اشاره کرد

وضعیت آب و هوایی

آب و هوای کشور هند در اکثر فصل ها گرم و خشک است هند از طبیعتی زیبا و سرسبز برخوردار است که در فصل بهار می توانید شاهد آن باشید به همین خاطر بهترین فصل سفر به این سرزمین فصل بهار است.

راهنمای سفر به هند

دهلی

پایتخت کشور هند، دهلی است گردشگر می تواند معابد و مناظر این شهر را در یک زمان و مکان مشاهده کند این سرزمین سرشار از تضادهای فرهنگی، طبقاتی و نزادی است.

راهنمای سفر به هند

رود گنگ

رود گنگ

رود گنگ در کشور رود بسیار مقدسی به شمار می آِید که افراد زیادی از دین های مختلف سراسر دنیا در این رود به شنا و عبادت می پردازند.

معبد ویروپاکشا

معبد ویروپاکشا

یکی از زیباترین معبدهای چهان معبد ویروپاکشا که سالیانه گردشگران زیادی را از سراسر جهان  به خود جذب می کند این معبد در زمان مستعمره انگلیس بنا شده به همین دلیل گردشگر با جاذبه های تاریخی فراوانی در این سرزمین روبه رو می شود.

شهر جایسالمر

این شهر فوق العاده زیبا که به شهر طلایی معروف است در نزدیکی مرز پاکستان قرار دارد ساختمان های این شهر قدیمی و کهنه است  و معماری بناهایش به قرن شانزدهم برمی گردد.

بمبئی یا مومبای در مقاله راهنمای سفر به هند

راهنمای سفر به هند

گردشگرانی که علاقه مند به معماری های بینظیر قدیمی هستند می توانند از شهر بمبئی دیدن کنند.

کشمیر

راهنمای سفر به هند

کشمیر در اقیانوس آرام و در منطقه شمالی هند قرار گرفته است که مملو از مساجد و معابد قدیمی در زمان مغول است.

فستیوال‌های آیین هندو

یکی از معروفترین جشن ها در هند جشن رنگ ها (هولی) است که دیدنش به شدت پیشنهاد می  شود. در این جشن مردم هند روی هم رنگ می پاشند مراسمی دیگر جشن هالیدی است که در آن هندی ها به روی هم ادویه می پاشند به این منظور که زردی یکدیگر را بگیرند و از بین ببرند.

راجستان

راهنمای سفر به هند

یکی از فوق العاده ترین و زیباترین جاذبه ها در سرزیمن هند که در بیابان قرار دارد قلعه راجستان است که علاوه بر تماشای قلعه گردشگر می تواند به شترسواری و سافاری بپردازد و لذت ببرد.

کرالا

راهنمای سفر به هند

گردشگر می تواند برای اینکه از شلوغی های شهر دور باشد این مقصد را انتخاب کند و بهترین غذای دریایی را میل کند.

تاج محل

یکی از بینظیرترین بناهای تاریخی جهان بدون اغراق تاج محل است که سمبل عشق می باشد و از مرمر سفید ساخته شده است تاج محل بنای بسیار باشکوهی است که شهرت جهانی دارد.

گوا

راهنمای سفر به هند

گردشگران می تواند در فصل گرمسیری سواحل زیبا و بینظیر گوا را تجربه کنند.

غذاهای مشهور هند

راهنمای سفر به هند

غذاهای هند از مزه وبوی خاصی برخوردار هستند که با ادویه و فلفل فراوان تهیه می شوند.

کالی دال

این غذا با عدس سیاه درست می شود طرز تهیه این غذا به این صورت است که باید از شب قبل عدس را در آب بخیسانید و با فلفل زیاد طبخ کنید و میل کنید که در بین گردشگران طرفداران بسیاری دارد.

رستوران های خوب در هند در مقاله راهنمای سفر به هند

برترین رستورانهای هند را دز زیر مطالعه خواهید کرد.

niros

  • رستوران بخارا
  • رستوران ویلا مایا
  • رستوران اورینت اکسپرس

هتل های معروف در هند در همین مقاله راهنمای سفر به هند

هتل های معروف در هند را از زبان گردشگرانیها بشنوید.

  • هتل ایمپریال دهلی
  • هتل رادیوسون بلو دهلی
  • هتل کانتری دهلی

راهنمای سفر به هند

سوغاتی در هند در مقاله راهنمای سفر به هند

اکثر مردم جهان کشور هند را با صنایع دستی اش می شناسند که یکی از درآمدهای کشور هند صادرات و فروش صنایع دستی می باشد ساری و پنجابی یکی از لباس های معروف در هند است که بسیار زیباست و برای سوغاتی گزینه مناسبی است یکی دیگر از سوغاتی های هند چای هند است که طرفدااران بسیاری دارد.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz