جاذبه های دیدنی عمان

جاذبه های دیدنی عمان ، دیدنیهای عمان ، در عمان کجا برویم

جاذبه های دیدنی عمان

در این مقاله جاذبه های دیدنی در عمان ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز ، سعی دارد شما را با تمام جذابیتهایی که می توانید در سفرتان به عمان ببینید و لذت ببرید آشنا می کند. این روزها عمان یکی از جاذبه های گردشگری جدید به شمار می آید که سرمایه گذاران زیادی در این جزیره سرمایه گذاری می کنند. و مهاجرت به عمان هم در آمارهای اخیر مهاجرتی زیاد شده است. ما در این مقاله به جاذبه های عمان می پردازیم و اینکه ببینیم چه جذابیتهایی دارد که همه را به این شهر کوچک دریایی کشانده و جذب کرده است. با ما و تورهای گردشگران شیراز به عمان و سراسر نقاط جهان همراه باشیبد.

بهلا در مقاله جاذبه های دیدنی عمان

Bahla in oman

جاذبه های دیدنی عمان

بهلا در واقع یک آبادی بوده در میان بیابان های عمان. این شهر بسیار زیباست و اگر علاقه به دیدن قلعه های قدیمی دارید حتما به بهلا سری بزنید. مردمانی که در سفر بودند ، هنگامی که خسته راه میشدند و میخواستند جانی در بین پیمودن مسیرشان تازه کنند به این شهر پناه می آوردند. اگر مایل به خرید سوغات هم هستید حتما به اینجا سفر کنید. بهلا معدن سوفال و سوفالگری است.

جزیره ماسیره در مقاله جاذبه های دیدنی عمان

Masirah Island

جاذبه های دیدنی عمان

یکی از سواحل منحصر به فرد در عمان این ساحل زیباست.در این ساحل به علت وجود خورشید و هوای خوب برای شنا کردن، هر ساله گردشگران زیادی را به خودت جدب میکند. شما در این ساحل می توانید شاهد ۳۰ نوع لاکپشت باشید که هر سال به این شهر مهاجرت میکنند برای تخم گذاری. این ساحل بسیار برای شنا کردن مناسب است.

این مقاله رو هم بخونید  بهترین قیمت تور آنتالیا از شیراز

مسقط در مقاله جاذبه های دیدنی عمان

Muscat

دیدنیهای مسقط

اگر علاقه به بازدید از کاخ ها و قلعه ها را دارید ، و همچنین عاشق خرید کردن و بازدید از موزه ها هستید ، مسقط انتخاب مناسبی است. اگر به مسقط سفر کردید ، از مسجد سلطان قابوس هم حتما دیدن کنید. ویژگی منحصر به فرد این مسجد لوستر بزرگ و کریستالی آن میباشد.

نیزوا

Nizwa

دیدنیهای مسقط

این سرزمین را در قرن هفتم پایتخت عمان می شناختند. و حالا جز معروف ترین جاذبه های دیدنی آن است. دیدن قلعه بزرگ و جذاب سلطان سیف در قرن هفدهم بسیار لذت بخش است. و شما با بازدید از این قلعه می توانید به زندگی مردمان عمان در آن زمان ها سری بزنید. این قلعه از مردمانش در مقابل دشمنان دفاع میکرده. تل هایی برای گلوله دارد که دیدنش بسیار جذاب است.

صالالاه

Salalah

صلالاه در عمان

در جنوب عمان طبیعتی زیبا وجود دارد، که سرشار از سرسبزی ، آبشارهای فراوان و زیباییست که به علت ابرهای باران زایی که از هند می آیند تشکیل شده است. در این منطقه شما میتوانید قلعه ی سلطان قابوس را تماشا کنید و بسیار لذت ببرید.

راس و الجینز

Ras al Jinz

دریاچه لاکپشتها در عمان

اینجا مرکزی است برای نگه داری ، جمع آوری و محافظت از لاکپشتهایی که در اقیانوس هند وجود دارند. در شرق عمان قرار دارد. و شما اگر در بین ماه های می و اکتبر به این شهر سفر کنید شاهد لاکپشتهای زیبا و زیادی خواهید شد ، که آنجا لانه کردند. این منطقه موزه هم دارد که گردشگران میتوانند از آن بازدید کنند و لذت ببرند.

این مقاله رو هم بخونید  سفر با کودکان

ماسه های واحیبا

Wahiba Sands

تمام جذابیتهای عمان

اگر عاشق سفر با شتر و دیدن ستاره ها در شب هستید در اینجا، در منطقه شهر مردم بدو ، شن زاری زیباست که دیدنش در روز و دیدن ستارگانش در شب مکانی مورد علاقه برای گردشگران است.

فلات موساندام

Musandam Fjords

تمام جذابیتهای عمان

در این فلات زیبا ، شما میتوانید قایق سواری کنید ، و تمام فلات و صخره ها و طبیعت زیبای سنگی را که در شمالی ترین نقطه عمان تشکیل شده است را کشف کنید و لذت ببرید.

[st_list_tour st_ids=”9422″ st_number_tour=”1″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Miss. Raha Nazari

Miss. Raha Nazari