Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بازارهای کیش

بازارهای کیش

تعداد مراکز خرید و بازارهای کیش خیلی زیاد است و ممکن است در همان لحظات اول، دچار سردرگمی شوید و متوجه نشوید که هر مرکز خرید، مناسب خرید چه کالاهایی است. باتوجه به اینکه اخیرا خرید از بازار های کیش مانند گذشته محبوبیت ندارد. همچنین بیشتر مراکز خرید اصلی کیش در نزدیکی از هم قرار گرفته‌اند:اشخاصی که به جزیره ی زیبا کیش زیاد سفر داشته اند، معتقداند که برای خرید در کیش نباید عجله کرد.


لذت یک سفر بینظیر را با آژانش گردشگران شیراز، بزرگترین مجری تور کیش از شیراز و تور کیش نوروز تجربه کنید.


قیمت‌ بیشتر اجناس در بازارهای کیش با بقیه شهرها تفاوت زیادی ندارد و بهتر این است که اول نرخ ها را در شهر خود بررسی کنید و سپس در کیش اقدام به خرید کنید. دارا بودن ضمانت نامه اجناس می‌تواند راهنمای خوبی در زمینه ی اصل بودن یا نبودن اجناس باشد. شایان ذکر است برخی از برندهای معروف مانند آرمانی، ورساچه، دیزل و لیوایز در ایران نمایندگی ندارند. در کیش نیز می‌توان مانند بقیه شهرهای ایران تخفیف گرفت.

مراکز خرید کیش و بازارهای کیش

مراکز تجاری پردیس۲، کیش و مروارید، مراکز خریدی هستند که مسافرانی که به کیش سفر کرده اند همواره آن ها را پیشنهاد می‌کنند. مراکز ذکر شده خرید، اجناس با کیفیت با قیمت‌های نسبتا مناسب تری نسبت به ماکز خردیهای دیگر دارند. اکثر برندهای معروف و معتبر در این سه مرکز خرید نیز شعبه دارند.

مرکز خرید پردیس ۱ و دامون برای خرید و تفریح مناسبتر هستند. اگر در جستجوی مرکز خریدی هستید که جنس های ارزان تری داشته باشد؛ بهتر است به مراکز خریدی مانند پانیذ، ونوس و مروارید سر بزنید که کالاهایشان از نظر کیفیت و قیمت قابل اعتماد می باشند. اما اگر جنس های خیلی ارزان می خواهید، بهتر است سری به بازار لوازم چینی که در نزدیکی بازار مروارید بزنید.

تور کیش

خرید لوازم خانگی در بازارهای کیش

اکثر مردم برای خرید لوازم خانگی جزیره های قشم و کیش را انتخاب می‌کنند، چون فکر می کنند که به اصل بودن آنها بیشتر می‌توان اعتماد کرد. بهتر است برای خرید لوازم خانگی به بازار پردیس ۲ بروید.

خرید شکلات در بازارهای کیش

از سوغاتی های خوشمزه کیش میتوان شکلات و قهوه را نام برد که در اینجا قیمتشان نسبت به شهرهای دیگر پایین تر و مناسبتر از شهرهای دیگر است. می توان گفت که همه مراکز خرید کیش مغازه شکلات فروشی‌های لوکسی دارند، اما کسانیکه زیاد به کیش سفر میکنند، بسیار بر این نکته هم رای هستند که افرادی که اهل خوردن شکلات و قهوه هستند، باید به فروشگاه‌های آرتا کیش مراجعه کنند که در اکثر مراکز خرید شعبه داشته و قیمت مناسبی دارد.

لیستی از آدرس های مراکز خرید در تور کیش:

پردیس یک: بلوار فردوسی، روبروی پارک هنگام، مرکز خرید پردیس یک

پردیس دو : بلوار خیام، میدان پردیس، بازار پردیس دو

دامون: خیابان وصال، مرکز خرید دامون

مرکز تجاری کیش: خیابان فردوسی، مرکز خرید کیش

مروارید: بلوار مروارید، مرکز خرید مروارید

بازار مرجان: خیابان جهان، بازار مرجان

پانیذ: خیابان فردوسی، بازار پانیذ

زیتون: بلوار ساحل، مرکز خرید زیتون

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz