Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نگاهی بیندازید

تور قشم ویژه ماه عسل

تورهای جام جهانی

جزئیات تور

تور قشم ماه عسل

تور قشم

ظرفیت تور تکمیل شده است / یا / تاریخ تور منقضی شده است

تور قشم ویژه ماه عسل
۳ شب و ۴ روز

اعتبار تور تا پایان تیر ۹۸

خدمات تور

تور قشم

  • بلیت رفت و برگشت هوایی
  • صبحانه
  • ترانسفر فرودگاهی vip
  • گشت نیم روزی جزیره قشم شامل ( جنگل حرا ، غار خوربس،دره ستارگان ،روستای برکه خلف و جزایر ناز همراه با لیدر و هزینه ورودی ها )
  • گشت نیم روز جزیره هرمز شامل ترانسفر رفت و برگشت همراه با صبحانه و ناهار ( دره سکوت ، ده مجسمه ها ، معدن خاک سرخ ،غار نمکی ،قلعه پرتغالی ها )
  • پکیج ویژه ماه عسل

تور قشم

 

قشم ، جزیره عجایب هفتگانه

 

موقعیت مکانی قشم

همان‌طور که می دانید جزیره خوش منظره و زیبای تور  قشم در جنوب کشورمان و در استان دیدنی و شگفت انگیز هرمزگان واقع شده است. این جزیره در شمال خود به بندرعباس و در بخش شرقی و جنوبی خود به ترتیب به جزیره لارک و جزیره هنگام منتهی می شود. جزیره های ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک نیز در همسایگی جنوب غربی این جزیره قرار گرفته اند و بزرگترین جزیره تنگه هرمز را احاطه کرده اند.

آب و هوای در تور قشم

با وجود اینکه  در تور قشم جزو مناطق گرم و خشک کشورمان محسوب می شود، اما رطوبت هوا در این جزیره به نسبت زیاد است. میانگین دمای سالانه این جزیره ۲۶ درجه سانتی گراد بوده و متوسط حداکثر و حداقل دمای این جزیره ۳۶ و ۱۸ درجه سانتی گراد اندازه گیری شده است. همان‌طور که انتظار می رود، جزیره دیدنی قشم تابستان هایی گرم دارد و حداکثر دمای هوا در این فصل گاهی به ۴۶ درجه سانتی گراد نیز می رسد. از آن طرف زمستان های قشم مطبوع و خنک بوده و با میانگین دمایی برابر با ۱۶ درجه سانتی گراد، بسیار معتدل و مناسب است. با توجه به دمای ثبت شده در سایت های هواشناسی می‌توان با اطمینان گفت که دمای هوای قشم در ماه های مرداد و شهریور به گرم ترین میزان و در ماه های دی و بهمن به سردترین میزان خود می‌رسد.

این مقاله رو هم بخونید  تور انگلیس

معرفی جزیره قشم

هتل های قشم

بازارهای قشم

تور قشم از شیراز

راهنمای سفر به قشم

با ما مستقیما در واتساپ در تماس باشید“.

آنچه گردشگران به شما ارائه میدهد

icon4

راهنما تور

icon5

هزینه مناسب

icon1

مناسب برای همه سنین

icon6

تفریحات جذاب

تورهای بیشتری را که پیشنهاد می کنیم را بررسی کنید