Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
شهرهای ترکیه

تور بدروم از شیراز و تهران نوروز ۱۴۰۲

مدت اعتبار : …

خدمات تور بدروم نوروز ۱۴۰۲

۶ شب و۷ روزاقامت در هتل باخدمات ذکرشده

ترانسفر رفت وبرگشت فرودگاهی

بیمه مسافرتی

توضیحات تور نوروزی بدروم از تهران و شیراز

هزینه ی بلیت به پکیج فوق اضافه میشود

مدارک لازم تور ۱۴۰۲ بدروم ترکیه

اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان خروج

آیا برای تعطیلات عید تور بدروم نوروز ۱۴۰۲ را انتخاب کنیم؟

بدروم یکی از مناطق زیبای ترکیه است که سالانه افراد بسیاری، این منطقه را به دلیل جاذبه های طبیعی و امکانات رفاهی برای سفر های نوروزی انتخاب میکنند. با گردشگران شیراز همراه باشید تا در این مقاله به نکاتی در خصوص تور نوروزی بدروم بپردازیم.


به دلیل قرار داشتن در بین دو قاره اروپا و آسیا علاوه بر تجاری بودن این منطقه برای بازرگان ها و صاحبان تجارت  بسیار جذاب است از طرفی علاقه مندان به سرمایه گذاری در خرید ملک، به دلیل داشتن خانه هایی لوکس و مناظر روبه دریا، توجه خاصی به این منطقه دارند. تور بدروم نیازی به ویزا ندارد و به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی که در کنار دریا دارد از هر طریقی قابل دسترسی است، همچنین فاصله بسیار نزدیک ۷ ساعت با استانبول دارد و میتوانید علاوه بر بازدید از استانبول، چند روز از سفر خود را به گشت و گذار در بدروم اختصاص دهید.


به دلیل آب هوای دلپذیر این منطقه در فصل بهار و قرار گرفتن در کنار دریا برای گذراندن تعطیلات در نوروز انتخاب مناسبی است بعلاوه این که از سردی هوای ترکیه کاسته شده است. در سطح شهر شاهد گل های کاغذی رنگی و نسیمی دلپذیر در طول روز هستید و همچنین به دلیل آفتابی بودن اکثر اوقات امکان استفاده از تفریحات ساحلی برای شما فراهم است و میتوانید از دریا لذت ببرید.


بهترین زمان تور بدروم،  فصل بهار و پاییز است. پس به شما اکیدا پیشنهاد میکنیم تور بدروم نوروز ۱۴۰۲ را از دست  ندهید. در هریک از فصول بدروم هوای دلپذیر و شرایط خاص خود را دارد. به دلیل نزدیکی بدروم،به دریا این شهر از هوای مدیترانه ای برخوردار می باشد و حتی زمستان ها شرایط آب و هوایی معتدل و دلپذیری دارد، اگر علاقه مند به باران های موسمی هستید این فصل در بدروم را ازدست ندهید. همچنین تابستانهای طولانی و گرم با شرجی متناسب با فصل را میتوانید تجربه کنید، اما در فصل بهار و پاییز علاوه بر داشتن آفتاب در بیشتر روزها شرجی هوا نیز کم تر احساس میشود و همچنان امکان استفاده از تفریحات ساحلی و مناظر طبیعی کنار دریا وجود دارد.

همه چیز در مورد سفر به بدروم ترکیه در سال ۱۴۰۲

۵/۵ - (۱ امتیاز)