Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
دیدنی در استانبول

تور استانبول از شیراز

تور استانبول - ترکیه از شیراز

مدت اعتبار : تا ۸ دی ماه ۱۴۰۱

خدمات تور استانبول از شیراز

۴ شب و ۵ روز اقامت همراه با صبحانه

ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی 

بیمه مسافرتی 

۱ گشت شهری با ناهار

توضیحات تور شیراز استانبول

نفر سوم در اتاق از سرویس اضافه استفاده نموده که به صورت تخت سفری با تشک اضافه به صورت موقت در اتاق قرار میگیرد..

مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام کننده میباشد..

نرخ پرواز به پکیج فوق اضافه میگردد

مدارک لازم

همراه داشتن کارت واکسن دیجیتال الزامی میباشد..

سوالات متداول در مورد تور استانبول (ترکیه) از شیراز

از آنجا که از تهران ایرلاین های مختلفی به استانبول پرواز دارند و تعداد پروازها نسبت به سایر شهرها بیشتر است، به همین خاطر قیمت پرواز از استانبول به تهران ارزان‌تر از قیمت پرواز استانبول از شیراز است.

از شیراز به استانبول فقط ایرلاین ترکیش پرواز مستقیم دارد که مدت زمان پرواز شیراز، استانبول ۴ ساعت است.البته ایرلاین فلای دبی و قطر ایرویز هم بصورت غیر مستقیم از شیراز به استانبول پرواز دارند که مدت زمان پرواز با این ایرلاین ها ز شیراز به استانبول ۶ ساعت میباشد.

اگر سه تا ۴ ماه زودتر اقدام به خرید تور استانبول کنید بهتر است چرا که با نزدیک شدن به زمان مد نظر معمولا قیمت هواپیما افزایش پیدا میکند. اما برای خرید هتل میتوانید یک ماه قبل از زمان سفر اقدام به رزرو هتل نمایید.

قیمت تور استانبول از شیراز به سه عامل ایرلاین و نوع هتل  و زمان بستگی دارد. ایرلاین ترکیش با پرواز مستقیم هزینه بیشتری به نسبت ایرای قطری و دبی فلای دارد. نوع هتل و تعداد ستاره و خدماتی که ارائه میدهند هم بر قیمت تور تاثیر میگذارد. بعلاوه هر چه زمان سفر شما در پیک های کم مسافر باشد میتوناید تور شیراز استانبول را ارزان تر بخرید.

تور های لحظه آخری را معمولا چند ساعت مانده به پرواز میتوان تهیه کرد.البته چون مسیر شیراز به استانبول معمولا نسیر پرطرفداری است بنابراین ممکن است صبر کردن تا آخرین ساعت ها ریسک زیادی داشته لاشد. هر چند در فصل امتحانات یعنی خرداد و تیر ودی ماه و بعد از تعطیلات عید و تابستان چونتقاضای سفر کمتر میشود امکان پیدا کردن بلیط های لحظه آخری شیراز به استانبول بیشتر است.

قیمت تور ترکیه از شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. مثلا اینکه شما از کدوم ایرلاین بخواهید استفاده کنید.ترجیح میدهید پرواز مستقیم داشته باشید یا غیر مستقیم . بعلاوه اینکه چه خدماتی میخواهید استفاده نمایید.

بهترین زمان سفر به استانبول در فصل های گرم سال است. هر چند که برای داشتن سفری ارزان‌تر میتوانید دی ماه یا اسفند ماه به این شهر زیبا سفر کنید.

مقالات گردشگری ترکیه

No more posts to show
۵/۵ - (۷ امتیاز)