09170906510
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تورهای خارجی

تور ژاپن از شیراز و تهران
9 شب و 10 روز

شروع قیمت از: 1890$ + هزینه بلیط

تور گرجستان از شیراز و تهران
4 شب و 5 روز

شروع قیمت از: 12.600.000 تومان

تور عمان از شیراز و تهران
4 شب و 5 روز

شروع قیمت از: 11/700/000 تومان

تور کنیا از شیراز و تهران
4 شب و 5 روز

شروع قیمت از: 13/200/000 تومان

تور هنگ کنگ از شیراز و تهران
4 شب و 5 روز

شروع قیمت از: 415$ + هزینه پرواز

تور برزیل از شیراز و تهران
8 شب و 9 روز

شروع قیمت از: 2690$ + هزینه پرواز

تور آفریقای جنوبی از شیراز و تهران
9 شب و 10 روز

شروع قیمت از: 1890$ + هزینه بلیط

تور کوش آداسی از شیراز و تهران
6 شب و 7 روز

شروع قیمت از: 26/000/000 تومان

تور هند از شیراز و تهران
7شب و 8 روز

شروع قیمت از: 130/000/000 تومان

تور اروپا از شیراز و تهران
4 شب و 5 روز

شروع قیمت از: 13/200/000 تومان

تور آنتالیا از شیراز و تهران
6 شب و 7 روز

شروع قیمت از: 45.500.000 تومان

تور دبی از شیراز و تهران
از 4 روز تا 8 روز

شروع قیمت از: 11/700/000 تومان

شروع قیمت از: ۴۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان

تور قطر از شیراز و تهران
6 شب و 7 روز

شروع قیمت از: ۴۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان

تور سریلانکا از شیراز و تهران
6 شب و 7 روز

شروع قیمت از: ۴۶/۹۰۰/۰۰۰ تومان

تور مالزی سنگاپور از شیراز و تهران
4 شب و 5 روز

شروع قیمت از: 13/200/000 تومان

تور استانبول از شیراز و تهران
3شب و 4 روز

شروع قیمت از: 18/500/000 تومان

جزئیات تور های خارجی

تور خارجی از شیراز

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد.

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه‌گذاری نمود.

هم اکنون این گروه (گروه گردشگران) با دارا بودن ۳ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

گروه مسافرتی گردشگران همچنین تور خارجی از تهران را نیز برگزار می کند و کسانی که تمایل دارند سفر خود را از تهران داشته باشند هم می توانند از خدمات مجموعه گردشگران استفاده کنند.

شرکت گردشگران تمامی تلاش خود را در جهت برگزاری تورهای خارجی با بهترین کیفیت ارائه خدمات به کار گرفته و تا کنون توانسته رضایت مشتریان وفادار همیشگی خود را حفظ کند.

خوشحالیم که توانسته ایم در فصل های خوب تورهای مناسب برگزار کرده و رضایت کامل شما همراهان همیشگی و اعضای خانواده بزرگ گردشگران را جلب کنیم.

در مجله گردشگری گروه گردشگران ، درباره ی جاذبه های دیدنی ، آثار تاریخی ، مکان های تفریحی ، بهترین هتل ها ، بهترین رستوران ها ، بهترین گذرگاه ها و خیابان ها ، شماره تماس های ضروری ، نحوه ی گشتن در شهر ، نرخ ها و کرایه ها و تمامی اطلاعاتی که دانستن آن ها برای مسافرت به هر کشوری لازم است، درباره ی هر مقصد نوشته شده است. با مطالعه ی مجله گردشگری گروه گردشگران درباره ی هر کشوری که قصد سفر بهش رو دارید اطلاعات بدست بیارید و با آگاهی کامل سفر کنید.

تورهای خارجی
تورهای آسیا، اروپا، آفریقا، ترکیه – گردشگران شیراز

تورهای خارجی

یکی از خدمات آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز ارائه پکیج ها و تورهای مسافرتی خارجی ارزان قیمت متنوع و با انواع قیمت هایی است که هر ایرانی با هر بودجه و اعتباری بتواند از پس مخارج آنها بربیاید. انواع تور ارزان داخلی و خارجی با امکانات کامل رفاهی و گردشگری در سرتاسر جهان از قیمت های بسیار بالا و لاکچری تا قیمت های فوق‌العاده پایین و استثنایی برای دوستداران سفر در پکیج های ویژه ای جمع‌آوری شده اند.

با تشکر از شما، لطفا برای رزرو تور مورد نظر شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد کنید، کارشناسان ما تا دقایق دیگر با شما تماس خواهند گرفت.