Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

گردشگری در کیش

گردشگری در کیش ، اطلاعات در مورد کیش ، جذابیتهای جزیره کیش

گردشگری در کیش

ساحل کیش: در مقاله گردشگری در کیش

به سواحل کیش بروید و با طبیعت زیبای آن روبرو شوید. سواحل جنوب و جنوب غربی جزیره دست نخورده و بکر هستند.  آب دریا صخره ها را سوراخ کرده و شکل های عجیب و شگفت انگیزی پدید آورده است. پوست صدف های براق بخش عظیمی از سواحل را پوشانده است. آب دریای کیش بسیار تمیز و شفاف است، در کنار ساحل به راحتی می توانید ماهی های زیر آب را ببینید. و اینکه در کنار ساحل هیچ آبزی خطرناکی دیده نمی شود. با گردشگران شیراز همراه باشید

گردشگری در کیش - ساحل 1

بوستان ها:

آهوان یکی از مهم ترین بوستان های کیش است. که در واقع باغ وحش جزیره کیش است  که در آن حیواناتی چون شیر، آهو، روباه، گوزن، طاووس و … نگهداری می شوند. به دیل اینکه آهو ها در این پارک آزاد هستند این بوستان آهوان نام گزاری شده است.

شهر تاریخی جزیره در مقاله گردشگری در کیش

گردشگری در کیش - ساحل و تاریخی

قدمت شهر حریره تقریبا  به هشتصد سال پیش می رسد و مربوط به قرن هفتم و هشتم هجری است.این شهر یادگار دوران عظمت و شکوفایی جزیره کیش است. در بخش بندری اسکله ی سنگی میبینید که بسیار زیباست بناهای شهر از قلوه سنگ های شنی ساخته شده است که شگفت انگیز است. ارتفاع  بعضی از دیوار ها و ساختمان های این شهر نزدیک به هفت متر  می باشد.

کشتی یونانی و گردشگری در کیش

جزیره کیش

کشتی یونانی از سال ۱۳۴۷ در گوشه جزیره به گل نشسته است.  که در حوالی مهمانسرای غروب کیش در قسمت جنوب غربی به کشتی می رسید .پیشنهاد می شود در هنگام غروب خورشید  به این مکان بروید قطعا حیرت زده خواهید شد.

این مقاله رو هم بخونید  توزیع سفر مهمترین ویژگی سفرهای نوروزی امسال است

روستای باغو:

روستای باغو در کیش

در جنوب غربی جزیره و نزدیک به کشتی یونانی یکی از آبادی های قدیمی به نام روستای باغو قرار گرفته است. این روستا بسیار کم جمعیت است. مجموعه زیبایی از درخت های لور در این منطقه وجود دارد که بسیار دیدنی می باشد.

مجموعه آبزیان خلیج فارس در گردشگری در کیش :

گردشگری در کیش - دلفین

در دانشگاه کیش صدها نمونه از آبزیان خلیج فارس و جزیره کیش تاکسیدرمی(روشی برای نگهداری از جسد جانواران است به طوریکه جسد آنها برای همیشه سالم باقی می ماند) و به نمایش گذاشته شده است.

مسیر دوچرخه سواری:

کیش و مسیر دوچرخه سواری

با دوچرخه سواری در جزیره کیش می توانید از نزدیک با طبیعت آشنا شوید. مسیرهای دوچرخه سواری با سواحل همجوار هستند دور تا دور جزیره مسیرهای دوچرخه سواری وجود دارد. مسافرین و گردشگرها می توانند در کنار اسکله تفریحی بازار مرجان دوچرخه کرایه کنند.

برای اطلاع از برنامه تورهای کیش ما اینجا را کلیک کنید

[st_list_tour]
[st_list_tour st_ids=”6533″ st_number_tour=”4″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz