Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

گردشگری بهترین فرصت برای رشد اقتصادی قم

گردشگری بهترین فرصت برای رشد اقتصادی قم

گردشگری بهترین فرصت برای رشد اقتصادی قم

گردشگری بهترین فرصت برای رشد اقتصادی قم . با توجه به موقعیت فرهنگی و اجتماعی خاص استان قم،توسعه خدمات گردشگری مذهبی، بهترین فرصت را برای رشد و پیشرفت اقتصادی این استان ایجاد می کند. با گردشگران شیراز همراه باشید.

سیاست های اعمال شده و فعالیت ها و برنامه های تدوین شده بر اساس رشد اقتصادی در هر منطقه، وقتی به نتیجه مطلوب خواهد رسید که با در نظر گرفتن ظرفیت های منطقه و امکانات و استعداد های موجود در منطقه تهیه و تدوین شده باشد.
استان قم با توجه به این که به پایتخت ایران که تهران است نزدیک می باشد، امکان بسیار خوبی برای رشد صنعت دارد.
در استان قم، اکثر صنعت هایی که فعال هستند، صنایع کوچک و متوسط هستند که اکثرا زیر ۵۰ نفر اشتغالزایی دارند و بیشتر از ۹۵ درصد صنعت های استان قم در این گروه قرار دارند
معادن قم از ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برخوردار هستند، استان قم از نظر معادنی همچون طلا، مس و منگنز که در خاورمیانه کم نظیر است، دارای قابلیت های فراوان می باشد.
استان قم در زمینه صنعت فرش، کفش و صنایع شیمیایی به عنوان قطب تجاری مطرح است.

با توجه به وجود حرم کریمه اهل بیت(ع)، مسجد مقدس جمکران و امامزادگان در این استان روزانه چندین هزار گردشگر خارجی و داخلی را می بینیم که در این استان و در شهر قم گردش می کنند. با حضور دستگاه های اجرایی مربوطه در استانداری قم راهکارهایی برای آسان تر کردن روند سرمایه گذاری از طرف بخش های خصوصی و رفع مسائل و مشکلات صورت پذیرد که گردشگران روز به روز راحت تر باشند.

این مقاله رو هم بخونید  جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz