آژانس مسافرتی گردشگران شیراز

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند (الف) از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد.

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

هم اکنون گروه گردشگران با دارا بودن ۳ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

آژانس گردشگران شیراز برگزار کننده ی تورهای داخلی و خارجی و تور طبیعت گردی از شیراز و تهران می باشد . و شامل خدمات تور / ویزا / بلیط و رزرو بلیط آنلاین/ آموزش است.

تورهای داخلی شامل :

کیش :

جزیره کیش، مروارید خلیج فارس که در قدیم آن را قیس می خواندند. زیباترین جزیره مرجانی با آب و هوای گرم ومرطوب و با سواحل آرام و ماسه های مرجانی و پوشش گیاهی مناسب و سرسبز که در ۷ ماه از سال چشم انداز زیبایی به آن بخشیده است که بی شک برای شما ساعات خوشی را فراهم میسازند که گویی جزو عمرتان حساب نمی شود.

مشهد :

خراسان در زبان فارسی یعنی خاور زمین و از دو کلمه خور به معنی آفتاب و آسان به معنی محل طلوع تشکیل شده است که برروی هم به معنی محل طلوع آفتاب است. آستان قدیس رضوی که از باشکوه ترین ابنیه مقدس و تاریخی ایران و محل زیارت کلیه مسلمین جهان است شامل مجموعه بناهای زیر میباشد:حرم مطهر: حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا هشتمین امام شیعیان جهان در زیر آن گنبد زرین عظیمی قرار دارد. در اطراف حرم مطهر تعداد ۲۱ بنای عظیم و سرپوشیده بنام رواق قرار دارد و صحن انقلاب(عتیق) : که توسط امیر علی شیرنوائی ، وزیر سلطان حسین بایقرا در سال ۸۷۲  هجری بنا گردید و صحن آزادی(نو) : که توسط فتحعلی شاه در سال ۱۳۲۳ هجری بنا گردیده و دارای چهار ایوان است که بناهای زیبایی برای جذب توریستها به آنجا میباشد.سایر قسمتهای حرم عبارتند از: مدرسه پریزاد، مدرسه دودر، موزه و کتابخانه میباشد.

شمال :

سبز سبز سبز. یکی از مناطق گردشگری معروف برای مسافران ایرانی و خارجی به شمار می رود گشت و بازدید از ییلاق زیبای جواهرده ، آبعلی، جنگل صفا رود، گشت ییلاق دال خانی، روستای لیماکده، و گشت شهر توریستی لاهیجان، گشت اسکله مرداب انزلی، پارک میرزا کوچک خان، گشت روستای سر ولات، و نمک آبرود شهرک گردشگری و ویلایی با آب و هوایی معتدل و مرطوب در استان مازندران است. استان گیلان، شهر میرزا کوچک خان جنگلی ، با لباس های محلی و رنگارنگ دنیایی تماشایی را پیش چشممان به نمایش می گذارد.با بوی ماهی کبابی، ارتفاعات ماسال ، شهر زيباي ماسوله ، قلعه رودخان ، ساحل زیبای دریای خزر، تفریحات آبی ، جنگل گردي ، قايق سواري روي يك مرداب خاص ، سورتمه ريلي تالش ، چاي اتشي ، جنگل گيسوم ، خريد كلوچه فومن ، بازار و سوغاتي می توانی راهی شمال شوی و از تکه تکه ی این سرزمین سبز لذت ببری.

تبریز  :

این استان زیبا به لحاظ شرایط خاص جغرافیایی و مکانهای باستانی و دیدنی در سطح کشور از مقام و منزلتی خاص برخوردار است و از اینرو جزو استانهای سیاحتی محسوب می شود که برای گردشگران جاذبیت خاص و دیدنی دارد.و همه ساله هزاران نفر از موزه ها و آثار و ابنیه تاریخی آن بازدید می نمایند.

یزد :

یزد به معنی پاک و مقدس است و شهر یزد نیز به مفهوم شهر خدا و سرزمین مقدس است که معروفیت خاصی در بین گردشگران ایرانی و خارجی دارد. در شهر یزد بیش از ۷۵ آب  انبار وجود دارد که یکی از این آب انبارها عمارت شش بادگیر است.یخپچال ابرکوه :  این یخچال خشتی که هنوز از دوران قاجار بر جای خود استوار است.در مدخل ورودی  شهر ابر کوه قرار گرفته است.باغ گلشن: یکی از زیباترین  باغهای جهان و طراحی آن برگرفته از آیات قرآنی در مورد بهشت است. با سفر به یزد می توانید از تور کویر یزد لذت ببرید.

 اصفهان :

اصفهان ، با پهنه‌ای حدود ۲۵۰ كیلومترمربع، در دل فلات ایران قرار گرفته است. از لحاظ صنایع دستی مهمترین شهر کشور به شمار می آید که بیشتر صنایع دستی کشور قلم کاری، خاتم کاری، ترمه در آن تولید می شود عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام (مسجد شاه)، کلیسای وانک، منار جنبان، کاخ چهل ستون، کاخ هشت بهشت، چهار باغ، آتشگاه،گورستان قدیمی تخته فولاد، و بازار تاریخی اصفهان، میدان نقش جهان، باغ پرندگان، پل خواجو، پل شهرستان، سی و سه پل (پل الله وردی خان) از مهمترین نقاط دیدنی و تاریخی شهر اصفهان می باشند.

همدان :

شهر بوعلی سینا, در غرب کشور ایران قرار گرفته است. همدان با بیش از سه هزار سال قدمت و پیشینه تمدن, فرهنگ و آثار تاریخی مشهور و منحصر به فرد مهد پرورش عالمان و اندیشمندانی چون بابا طاهر، بوعلی سینا و . . . است. که همه ساله پذیرای توریستهای داخلی و خارجی می باشد . با آثار تاریخی چون گنبد علویان در چهار باغ علویان .غار علیصدر در روستای علیصدر در ۷۵ کیلومتری شمال غربی همدان دارای ۱۹۰۰ متر ارتفاع یکی از نادرترین غارهای آبی قابل قایقرانی در ایران و جهان است.

 قشم :

بزرگ ترین جزیره خلیج فارس و دیدنی ترین جزیره خلیج فارس میباشد که در سال گردشگران زیادی برای بازدید از این جزیره راهی آنجا می شوند. یکی از جاذبه های گردشگری در اینجا جنگل های دریایی حرا میباشد که این جنگل های گسترش یافته در ساحل شمالی جزیره از جمله میراث های طبیعی و پردازش ایران برای نسل های آینده است.

تورهای خارجی شامل :

تور ترکیی اروپا ( سوئیس – فرانسه – ایتالیا – پاریس – / کشتی کروز ) :

اروپا ، مهد علم و فرهنگ، مهد زیبایی و تمدن، مهد عشاق، مهد دیدنی ها، مهد معماری.همه را در اروپا باهم ببینید. یکی از شهرهای معروف اروپا اسپانیا است همواره زادگاه بهترین هنرمندان جهان بوده، و در موزه ها و گالری های فراوان و متنوع  این کشور آثار آنها را به بهترین نحو به نمایش می گذارند. نشان های منحصر به فرد در اسپانیا میتوان به گاوبازی ، رقص فلامینگو، تیم های معروف بارسلونا و رئال ملدرید ،جشنواره گوجه فرنگی، معماری گوتیگ، جزایر قناری، کشتی های تفریحی اشاره کرد.شهرهای مهم اسپانیا بارسلون،مادرید،جزایر قناری، میباشند.چند نکته جالب در مورد مادرید:شهر مادرید  نه تنها مرکز سیاسی اسپانیا میباشد بلکه از لحاظ جغرافیایی هم دقیقا در مرکز این کشور قرار دارد در منطقه پورتال دل سول واقع در مادرید نیز می توانید نماد نشان دهنده مرکز جغرافیایی اسپانیا را مشاهده کنید.جزایر قناری شامل لاس پالماس، تنریف، سانتاکروز و پالما، که جزیی از اسپانیا هستند در اقیانوس اطلس در نزدیکی کرانه شمال باختری آفریقا قرار دارند، و از مهم ترین مراکز گردشگری در اروپا و اسپانیا به شمار می آیند.

هلند به گل های رنگارنگ و تراکم جمعیتش است. گردشگری از صنایع مطرح این سرزمین محسوب می شود چرا که پتانسیل های جذب گردشگر در این کشور به وفور یافت می شود و سابقه تاریخی، پارک ها و چشم اندازهای این سرزمین آن را به مقصد بی شمار گردشگر در سراسر جهان تبدیل کرده است.

آلمان ، برلین شهری چند چهره است. ابتدا شما را با معماری مدرن خود خیره می کند و سپس به قصرهای باروک می رساند.

ایتالیا، ونیز زیبا و رم تاریخی و فلورانس دوست داشتنی مارا به یاد ایتالیا می اندازند.کشوری که مهد تمدن و فرهنگ و زیبایی است.

مکزیک، کشور فلفل های تند، رنگها،طهم ها. مکزیک مانند فلفل های تند و محلی خود، نیز کشوی با فرهنگ و اجتماعی رنگارنگ ، آتشین و سرحال است که جاذبه های دیدنی زیادی دارد و طرفداران گردشگر زیادی را به سمت خود می کشاند. مصداق این را می توان در جنبه هایی چون هنر موسیقی، غذا، لباس های سنتی، در طول تاریخ آن کشور یافت. مکزیک کشوری منحصر به فرد است از قصرهای ۱۳۰۰ ساله مایا با گروه طوطی های رنگی و میمون های پر سرو صدا گرفته تا سواحل نیلگون و آفتابی،  از جذابیت های مکزیک میباشند.

کشتی کروز

دریانوردی، سفر را با کشتی کروز امتحان کنید . سفر با کروز را در آمریکای جنوبی با ما تجربه کنید. شهری ۱۴ طبقه بسیار لوکس و زیبا و دیدنی می باشد امکانات این هتل ۱۴ طبقه برای مسافران همراه با یک سالن بسیار بزرگ و فروشگاههای بزرگ کشتی که انواع کالاها مانند لباس، کفش، وسایل زینتی، لوازم آرایشی، طلا و جواهرات، نوشیدنی و… به فروش میرسد. در طبقه ۴ علاوه بر پذیرش و فروشگاه ، رستورانی ۲۴ ساعته نیز بر پا می باشد.کشتی کروز دارای ۱۱ رستوران مفصل ایتالیایی و چینی و کافی شاپ و رستوران ماهی و فست فود و … می باشد.در طبقه ۸ سینمایی قرار دارد که هر شب ساعت ۸ برنامه هایی بسیار دیدنی ارائه می دهد اعم از رقص و آواز و شعبده بازی و برنامه های آکروباتیک و … می باشد.در طبقه ۸ علاوه بر سینما ، کازینویی بسیار بسیار مفصل و مجهزی نیز قرار دارد.در طبقه ۱۱ سالن زیبایی ، سالن ورزشی بزرگ همراه با وسایل ورزشی بسیار مجهز و … وجود دارد.در طبقه ۱۲ علاوه بر رستوران ، استخر و جکوزی و .. نیز قرار دارد.در طبقه ۱۳ سالن فوتبال و تنیس و پینگ پنگ قرار دارد.

سوییس

تلفیقی از فرهنگ های ایتالیایی، فرانسوی و آلمانی با اندکی از هویت سوئیسی، باعث می شود که بخواهید به این مقصد جذاب و شگفت انگیز گردشگری سفر کنید. این کشور اروپایی بخاطر شهرهای زیبا، تفریح اسکی و مناظر چشم نواز کوهستان هایش در دنیا معروف است.

یونان

این شهر ترکیبی متنوع از تجربه ها، طبیعت و سرگرمی را ارائه می دهد. سواحل آفتابی میکونوس، زیبایی های تاریخی دلوس، شکوه دلفی، تپه های کرت، و در راس همه اینها جاذبه های پایتخت مشهور این کشور یعنی آتن میباشد. یونان که بخشی از تمدن های باستانی است و شاید بیشترین سهم را میان داستان های اساطیری دنیا داشته باشد.،

دبی :

یکی از شهر های امارات متحده عربی است که در جنوب کشور ایران و اطراف دریای خلیج فارس قرار گر فته است. وبزرگ ترین شهر کشور امارات است و پایتخت آن ابوظبی می باشد. دارای سه جزیره مصنوعی است که شبیه یک درخت نخل هستند “نخل جمیرا” ، “نخل دیره” و “نخل جبل علی” که این جزایر کاربرد های گوناگونی از جمله سرگرمی ، مسکونی و تجاری دارند. دبی با داشتن ۱۴۹ آسمان خراش سومین شهر جهان از نظر سازه و ساختمان های بلند است. در دبی پارک های آبی “وایلد وادی” ، “لیجر لاند” ، “آکواونچر” و “پارک آبی آتلانتیس” از بهترین پارکهای تفریحی است. دبی مال بزرگ ترین مرکز خرید جهان است که معروف ترین مرکز خرید آسیا است. با سفر به د بی تفریح، خرید، پارک آبی، سافاری همه را با هم تجربه کنید.

ترکیه ( استانبول – آنتالیا – بدروم – کوش آداسی – مارماریس ) :

ترکیه مهد فرهنگ و پایتخت تمدن و نقطه ی اتصال دو قاره ی آسیا و اروپا است. آنکارا پایتخت ترکیه است. و شهرهای معروف ترکیه که هرساله هزاران گردشگر را به سمت خود میکشاند. که استانبول استثنایی ترین شهر ترکیه و دنیا است.

یکی از گنجینه های با ارزش ترکیه غذاهای ترکی است. که تنوع غذایی دراین کشور ترکیبی از طعم های مختلف با فرهنگ های مختلف آشپزی و تمدن تکامل یافته است. در ترکیه از نوشیدن قهوه ترک لذت ببر ید. و زبان رسمی مردم این کشور ترکی است و تفاوت اندکی با زبان آذری دارد. با سفر به ترکیه از بهترین جزیره ها دیدن کنید و از خرید کردن لذت ببرید .

تایلند ( بانکوک – پاتایا – پوکت – بانکوک پاتایا – پاتایا پوکت – بانکوک پوکت ) :

تایلند به معنی سرزمین آزادی است.تایلند در آسیای جنوب شرقی واقع شده است. پایتخت آن بانکوک و همسایگانش برمه ، کامبوج، لائوسف مالزی میباشد که جاذبه های توریستی بسیار زیادی را به خود میکشاند.و آب و هوای آن گرم و مرطوب ودین و مذهب ۹۵ درصد مردمش بودایی و زبان رسمی آن تائی است.و واحد پول آن باهت و حکومت آن پادشاهی است.تایلند بیشترین میزان توریست را بین کشور های شرق آشیا دارد. جاذبه های بانکوک با بوداهای طلایی، برج های عظیم و باغهای رنگارنگ در کنار ساختمان مدرن، هتل های مجلل ، مراکز خرید، فرودگاهی بزرگ  محبوب دل گردشگران ها میباشد. بانکوک ترکیبی از جلوه های غربی و شرقی و مدرن و باستانی است و اگر چه  چهره امروزی به خود گرفته اما سنتها ی دیرین، همچنان در زندگی روزمره مردم تجلی دارد. و اما پوکت. بزرگترین جزیره تایلند و مهم ترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و آسیا. پوکت در اقیانوس هند و در ۸۶۷ کیلومتری بانکوک قرار دارد.پوکت را با جزیره قناری مقایسه می کنند.پوکت به نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود.و از جذابیت های زیادی برخوردار است و به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آبهای شفاف آن در بین مرد دنیا و بازدید کننده ها شهرت زیادی دارد. پاتایا نیز یکی از مهم ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می آید شهر پاتایا به دلیل وجود مراکز تفریحی دارای شهرت جهانی است. در باغ وحش معروف پاتایا نیز شاهد گونه های مختلف حیواناتی از جمله فیل، ببرها، تمساح، و حیوانات دیگری است که سرگرمی های متعددی را برای گردشگران فراهم می کند.سفر به سرزمین آزادی، هیجا، تجریه های شیرین را امتحان کنید.

مالزی ( کوآلا – سنگاپور ) :

مالزی یکی از توریستی ترین کشورهای جنوب شرق آسیاست. جزیره پنانگ نیز یکی از مشهورترین تفریح گاه های اقامتی مالزی است. کوالالامپور پایتخت مالزی نیز میباشد که بیشترین جاذبه های گردشگری را در بر می گیرد. فروشگاه های بسیار بزرگ برج دوقلوی پتروناس، پارک آبی سان وی لاگون ، موزه های هنرهای اسلامی، موزه تاریخی ملی، موزه هنر آسیایی و همه و همه مالزی را به یک قطب گردشگری تبدیل نموده است.

بالی :

جزیره خدایان،جزیره معبدها، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی است. . بالی زیبا ترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا بین جاوه در غرب ولومبوک در شرق قرار گرفته است. از هنرهای گوناگونی که بومیان خود را با آن ها گره زده اند میتوان به هنرهای: رقص، تندیسگری، نگارگری، چرمگری، فلزکاری و بویژه موسیقی سبک گامِلان در این جزیره اشاره کرد که بومیان این هنرها را در سطح بالایی انجام می دهند و در آن تبلور بالایی دارند.سفر به بالی را در لیست سفرهایتان قرار دهید.

هند ( دهلی – آگرا – جیپور – گوا ) :

مثلث طلایی هند ( دهلی، آگرا، جیپور) ، کشوری شرقی با تنوعی از نژادها، فرهنگ ها، زبان و مذهب است. در هند هر نوع از فرهنگ و زندگی را که اراده کنید می توانید ببینید. از مسلمان ها و مسیحیان و یهودی ها گرفته تا پیران بودا و زرتشت و همین طور زبان های مختلف دنیا.از جاذبه های دیدنی کارهای خارق الهاده هندی ها گرفته مثل خوردن یک گل خاردار و قطعات ماشین تا آداب و رسوم و سنتها کهنی که به تاریخ این کشور که به ۳ هزار سال قبل از میلاد باز میگردد قدمت دارد.

وقتی به آگرا سفر می کنید در واقع شما قدم در بهشت هندوستان گذاشته اید.این بهشت کوچک را مغول ها در سواحل رودخانه یامونا در شمال هند ساخته اند.

دیدنی های جیپور: این شهر برای خوش آمدگویی به ولیعهد انگلستان برای بازدید به جیپور با رنگ صورتی نقاشی شده و امروزه در دنیا به شهر صورتی معروف شده است.

 روسیه ( مسکو – سنت پترزبورگ ) :

روسیه، سرزمین تزارها، با نام رسمی فدراسیون روسیه پهناوترین کشور جهان، که در آسیا قرار دارد. روسیه کشوری غیرقابل توصیف و زیباست. از امپراطوری باشکوه گرفته تا توندراهای یخ زده سیبری و از بناهای باستانی دوران شوروی گرفته تا فرهنگ شهری جذاب آن، همه و همه نشان دهندهٔ این است که روسیه سرزمین تناقض‌ها و برترین هاست. بی دلیل نیست که چرچیل آن را به عنوان «معمایی پیچیده شده در یک رمز و راز مبهم» توصیف کرده است.

سریلانکا (کلمبو – کندی – بنتوتا ) :

جزیره کوچکی به شکل قطره آب در اقیانوس هند است که یکی از بهترین بازدید های عمرتان میشود. مثلثی است که راس های این مثلث را ۳ شهر کلومبو، کندی و بنتوتا تشکیل میدهد.هرکدام جاذبه های منحصر به فرد خود را در میان گردشگران دارد. کلومبو پایتخت و بزرگترین شهر از سریلانکا می باشد

جمهوری آفریقای جنوب

وقتی به آفریقا سفر میکنید حتما باید تجربه یک صحرا نوردی یا سافاری را داشته باشید و حیات وحش این قاره همچون شیرها و فیل ها را از نزدیک تماشا کنند. این صحرانوردی دقیقا همان چیزی است که می توان در پارک کروگر آنرا از نزدیک تماشا کرد.پنج خط بزرگ این تور طبیعت گردی به نام های بوفالو، کرگدن، شیر، فیل و پلنگ بخش های اصلی آن را تشکیل می دهند.جمهوری آفریقای جنوبی در سواحل دو اقیانوس هند و اطلس است. که ۱۱ زبان بعنوان زبان رسمی کشور به رسمیت شناخته شده که زبان های انگلیسی و آفریکانس در سراسر کشور و بقیه زبان ها در مناطقی که اکثریت دارند رسمی می باشند.در آفرقای جنوبی یک عبارت قدیمی معروف دارد که میگویند : زندگی شروع میشود و پایان میپذیرد اما در ژوهانسبورگ شهر طلا و خوشحالی زندگی پایانی ندارد کیمبرلی مرکز الماس جهان است.و اما کیپ تاون در آفرقای جنوبی که پایتخت قانونگذاری آفریقای جنوبی و یکی از معروف ترین و زیباترین شهرهای دنیا به شمار می رود.

گرجستان :

مرکز قدیمی شهر تفلیس زیباترین و جالب ترین محل برای شروع بازدید از شهر است. در این منطقه آثار تاریخی زیادی وجود دارد خیابان روستا ولی یک از معروف ترین خیابان و جاذبه های دیدنی گرجستان میباشد. این خیابان اصلی ترین و مهم ترین خیابان تفلیس است. که به نام شاعر گرجستانی نام گذاری شده است و در آن مراکز تفریحی و خرید و گردشگری زیادی وجود دارد. باتومی شهری مدرن و زیباست که به خاطر داشتن محیطی آرام با پارک های سرسبز و ساحل دیدنی و امکانات گردشگری از قبیل هتل ها و رستوران های عالی و اماکن تفریحی در تابستان پذیزای گردشگران زیادی است. پارک ساحلی،رقص فواره ها ،میدان اروپا، موزه های تکنولوژی، موزه های هنری آجارا از جاذبه های دیدنی باتومی می باشد.

ویزا

آژانس مسافرتی گردشگران شیراز امور اخذ ویزای شینگن ( اروپا ) در قالب تور ، اخذ ویزای کشورهای عربی ، اخذ ویزای چین و بیشتر کشورهای دنیا را را در اسرع وقت انجام می دهد .

۷۰ کشور دنیا می توانند در ایران ویزای فرودگاهی بگیرند . مدت زمان اقامت با این ویزا برای اتباع کشورهای مختلف از یک تا سی روز امکان پذیر است. و  ۱۰۰کشور دنیا برای ورود به ایران نیاز به ویزا دارند .

کشورهای آمریکا، انگلیس، کانادا، در قالب تور می توانند به ایران سفر کنند. تعیین راهنما و هتل از قبل الزامی می باشد .

اتباع کشورهای آمریکا، انگلستان، کانادا، عراق، کلمبیا، اردن، سومالی، افغانستان، پاکستان، سریلانکا، هندوستان، بنگلادش نمی توانند ویزای فرودگاهی دریافت کنند. و حتما باید به کنسولگری و سفارتخانه های ایران برای درج ویزا و پاسپورت مراجعه کنند

کشورهایی که بدون اخذ روادید می توانند وارد کشور ایران شوند .

کشور روز
سوریه ۹۰ روز
ترکیه ۳۰ روز
لبنان ۱۵ روز
جمهوری آذربایجان ۱۵ روز
گرجستان ۴۵ روز
بولیوی ۳۰ روز
ارمنستان ۳۰ روز
مصر ۲۰ روز

 

 

 

 

 

 

اسامی فرودگاه هایی که می توانند در آن ویزای فرودگاهی بگیرند .

ردیف نام فرودگاه اسم بین المللی فرودگاه
۱ امام خمینی تهران IKA
۲ ارومیه OMH
۳ اصفهان IFN
۴ بندرعباس BND
۵ بوشهر BUZ
۶ تبریز TBZ
۷ شیراز SYZ
۸ قشم GSM
۹ کیش KIH
۱۱ کرمان KER
۱۲ مشهد MHD

اسامی کشورهایی که امکان ویزای فرودگاهی ایران را دارند .

ردیف نام کشور مبلغ ویزا
۱ آذربایجان
۲ آلبانی
۳ آلمان ۷۵ یورو
۴ آرژانتین ۷۰ یورو
۵ آفریقای جنوبی
۶ اتریش ۷۵ یورو
۷ ارمنستان
۸ ازبکستان ۷۰ یورو
۹ اسپانیا ۷۵ یورو
۱۰ استرالیا ۱۴۵ یورو
۱۱ اسلوانی
۱۲ اسلوواکی
۱۳ امارات متحده عربی
۱۴ اندونزی
۱۵ اکراین
۱۶ ایتالیا ۷۵ یورو
۱۷ ایرلند ۷۵ یورو
۱۸ بحرین
۱۹ برزیل ۸۰ یورو
۲۰ برونتی
۲۱ بلاروس ۲۵ یورو
۲۲ بلژیک ۷۵ یورو
۲۳ بلغارستان ۷۵ یورو
۲۴ بوسنی هرزگوین
۲۵ پرتغال ۷۵ یورو
۲۶ پرو
۲۷ تاجیکستان
۲۸ تایلند ۷۵ یورو
۲۹ ترکمنستان ۶۰ یورو
۳۰ چین – تایوان ۱۰۰ یورو
۳۱ دانمارک ۷۵ یورو
۳۲ فدراتیو
۳۳ روسیه ۷۰ یورو
۳۴ رومانی ۷۵ یورو
۳۵ ژاپن ۶۰ یورو
۳۶ سنگاپور
۳۷ سوئد ۷۵ یورو
۳۸ سوئیس ۷۵ یورو
۳۹ سوریه
۴۰ عربستان
۴۱ عمان
۴۲ فرانسه ۷۵ یورو
۴۳ فلسطین
۴۴ فنلاند ۷۵ یورو
۴۵ قبرس ۷۵ یورو
۴۶ قرقیزستان
۴۷ قزاقستان ۵۰ یورو
۴۸ قطر ۴۲۰ دلار
۴۹ کرواسی ۵۰ یورو
۵۰ کره جنوبی ۵۰ یورو
۵۱ کره شمالی
۵۲ کوبا
۵۳ کویت
۵۴ گرجستان
۵۵ لبنان
۵۶ لوگزامبورگ
۵۷ لهستان ۷۵ یورو
۵۸ مالزی
۵۹ مجارستان ۷۵ یورو
۶۰ مغولستان
۶۱ مکزیک
۶۲ نروژ
۶۳ نیوزلند
۶۴ ونزوئلا
۶۵ ویتنام
۶۶ هلند ۷۵ یورو
۶۷ هند ۵۰ یورو
۶۸ هنگ کنگ ۸۰ یورو
۶۹ یوگوسلاوی
۷۰ یونان ۷۵ یورو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 مدارک مورد نیاز جهت رزرو تورهای اروپایی گردشگران

مرحله اول:

چک نمودن مدارک خود جهت واجد شرایط بودن اخذ ویزای شنگن با کارشناسان فروش تورهای اروپایی

۲-تکمیل فرم تقاضای شرکت در سفر

۳-ارسال فرم تقاضای شرکت

تبصره:تا زمان دریافت مدارک و بررسی حائز شرایط بودن وهمچنین واریز وجه ریالی مبلغ تور بدیهیست مراحل ثبت نام شما بصورت رزرو اولیه خواهد بود.

مرحله دوم:

تکمیل مدارک موردنیاز جهت درخواست ثبت نام تورهای اروپایی بر طبق چک لیست سفارت مربوطه:

۱-مدارک شغلی

   برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها:

کارت بین المللی دانشجویی گواهی اشتغال به تحصیل  یا کارت دانش آموزی

    برای دانش آموزان:

گواهی اشتغال به تحصیل یا کارت دانش آموزی

    برای صاحبان شرکت های خصوصی (مدیر عامل-عضو هییت مدیره-نایب رییس هییت مدیره و…)

اصل روزنامه رسمی  تاسیس شرکت  واصل روزنامه آخرین تغییرات شرکت با قید سمت متقاضی گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت و سابقه کار و مشخصات فردی ( نام و شماره پاسپورت….) تاریخ شروع به کار همراه با تاییدیه روی سر برگ شرکت.(با توجه به نوع سفارت ترجیحا به زبان لاتین)

    برای کارمندان شرکت های خصوصی:

کپی از روزنامه رسمی تاسیس شرکت و روزنامه آخرین تغییرات شرکت گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت سابقه کار حقوق و مزایا  و مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی کامل- شماره پاسپورت….)تاریخ شروع به کار  میزان حقوق تاریخ شروع و اتمام مرخصی ( با توجه به نوع سفارت ترجیحا به زبان لاتین) لیست بیمه از اداره تامین اجتماعی ارایه سابقه بیمه ۱ سال قبل از ۱ سال قبل از سفر همراه با مهر سازمان تامین اجتماعی.

    برای کارمندان بخش دولتی:

آخرین حکم کارگزینی/ آخرین فیش حقوقی به همراه مهر (گواهی اشتغال به کار)

    برای کسبه:

اصل جواز کسب/ اصل کارت بازرگانی

    برای پزشکان:

اصل پروانه مطب/ اصل کارت نظام پزشکی

    برای مهندسان:

اصل پروانه مهندسی/ اصل کارت نظام مهندسی (در صورت اشتغال در شرکت- مدارک مربوط به کارمندان بخش خصوصی می بایست ارایه گردد.

    برای ساختمان سازان:

اصل گواهی ساختمان/ اصل قرار دادهای کاری/اصل پایان کار ساختمان

    برای وکلا:

اصل پروانه وکالت/ اصل کارت وکالت

****برای کسانی که منبع درآمدشان از طرق مختلف تامین می گردد ارایه مدرک جهت اعلام منبه در آمدشان الزامی

می باشد داشتن سپرده بلند مدت و حسابی که سود سپرده بلند مدت ایشان به آن واریز می گردد.(حداقل زمان افتتاح حساب  بلند مدت می بایست ۳ ماه قبل از تاریخ سفر مسافر می باشد.)

    -مدارک بانکی و مالی:

    ریز پرینت ۳ ماه آخر همراه با نام و نام خانوادگی مسافر( مطابق با پاسپورت) و تاییدیه بانک مربوطه ( با توجه به نوع سفارت از ۳ ماه تا ۶ ماه متغییر می باشد)

*برای حساب های کوتاه مدت کپی از قرار دادهای سپرده کوتاه مدت +ریز پرینت

همچنین برای کلیه موارد می بایست میزان درآمد شخصی حساب های بانکی در آنها مشخص باشد.

    برای حساب های بلند مدت:

کارت حساب سپرده به همراه گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک مربوطه

    حداقل مانده حساب:

*به طور مثال حداقل مانده حساب برای هر متقاضی می بایست ۴۰ میلیون تومان باشد بدیهیست در صورت خانواده سه نفره حساب سر پرست خانواده می بایست حداقل ۱۲۰ میلیون تومان موجودی داشته باشد.

****نکته:افزایش ناگهانی مانده حساب به هیچ عنوان مورد قبول سفارت خانه نمی باشد.***

۳-سند ملکی:اصل سند مالکیت به نام مسافر

سایر مدارک:

    اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار همراه با اصل گذرنامه های گذشته

 ۴ قطعه عکس ۳.۵*۴.۵ (جدید/ رنگی/تمام رخ با زمینه روشن)

    اصل شناسنامه ها ،     اصل سند ازدواج

نکته:

    رضایت نامه محضری برای افراد زیر ۱۸ سال در صورت عدم درخواست ویزا برای یکی از والدین الزامی میباشد.

    در صورت درخواست ویزا برای سفارت اسپانیا ارایه حساب بانکی برای فرزندان بالای ۱۸ سال تحت تکفل خانواده-حداقل ۱۰ میلیون تومان الزامی می باشد.

    توجه: ارایه کپی از تمام مدارک در اندازه A4 به همراه اصل مدارک هنگام ثبت نام الزامی می باشد.(در صورت عدم وجود کلیه مدارک هنگام ثبت نام مسافر موظف به تکمیل مدارک خود حداکثر  تا ۲ روز پس از تاریخ ثبت نام  می باشد)

حضور مسافر در سفارت جهت ارایه مدارک و انگشت نگاری الزامی می باشد.

نحوه ترجمه مدارک جهت ارایه به سفارت خانه های شینگن:

سفارت ایتالیا و سوییس:ترجمه رسمی به زبان انگلیسی (همراه با مهر مترجم صادره در ۶ ماه اخیر)

سفارت خانه اسپانیا :ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی (همراه با مهر مترجم صادره در ۶ ماه اخیر)

سفارت یونان:ترجمه  رسمی به زبان انگلیسی (همراه با تاییدیه دادگستری و امور خارجه صادره در ۶  ماه اخیرهزینه ترجمه به عهده مسافر می باشد.

ارایه ضمانت نامه بانکی  به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰ تومان بابت  هر مسافر اجباری می باشد ودر صورت خاص بودن شرایط مسافر این مبلغ قابل افزایش می باشد.

ویزای توریستی کانادا

 چک لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا

    اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۶ ماه اعتبار به انضمام کلیه ی پاسپورت های قدیمی که در آنها ویزا درج شده است .

    یک قطعه عکس جدید ۵ * ۴.۵ رنگی با زمینه سفید

    ترجمه ی شناسنامه ، ترجمه ی سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر ( در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود .(

    تکمیل فرم اطلاعات فردی و خانوادگی برای هر یک از متقاضیان جداگانه

    مدارک مالی، شامل نامه ی تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه ی حساب که نشان دهنده ی میزان درآمد ماهیانه ی متقاضی باشد. درصورتی که گواهی سپرده ی بلند مدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل، و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید

مدت اعتبار نامه ی تمکن مالی و ریز پرینت ۴ ماه آخر یک ماه است.

    ترجمه ی اسناد ملکی

    مدارک شغلی برای کارمندان : گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت ( با ذکر تاریخ شروع به کار،عنوان شغلی ودرآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایز، و مدت زمان موافقت شده با

    مرخصی )، ترجمه ی فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه ی لیست بیمه ی دو ماه آخر، و ترجمه ی حکم کارگزینی،

    کارفرمایان : ترجمه ی « آگهی تأسیس »، « آگهی تغییرات »، و « آگهی تصمیمات »شرکت در روزنامه ی رسمی، ترجمه ی لیست بیمه و فیش حقوقی ۲ ماه آخر کارمندان، ترجمه ی آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه ی تمکن بانک شرکت، و ریز پرینت ۴ ماه آخربه لاتین ؛

تجار: ترجمه ی کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه ی آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه ی لیست پرداخت بیمه ؛

پزشکان : ترجمه ی پروانه ی دائم طبابت، کارت نظام پزشکی، ترجمه ی پروانه ی مطب، ترجمه ی آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، و ترجمه ی لیست پرداخت بیمه؛

مهندسان : ترجمه ی پروانه ی نظام مهندسی یا جواز ساخت ؛

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد : ترجمه ی پروانه ی بهره برداری، ترجمه ی جواز کسب، ترجمه ی آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، و ترجمه ی لیست پرداخت بیمه ؛

بازنشستگان : ترجمه ی حکم بازنشستگی و ترجمه ی فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی ( در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)؛

    دعوت نامه : شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت، و هر گونه موارد مرتبط دیگر( دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر وامضای دفتر ثبت (Notary Public) برسد ؛

مدارک فرد دعوت کننده : ارائه ی کارت شهروندی ( Canadian Citizenship Card )، پاسپورت کانادایی، شناسنامه ی کانادایی، (Canadian Birth Certificate  )، یا کارت اقامت ( PR CARD ) از سوی فرد دعوت کننده الزامی ست. همچنین، سایر مدارک فرد دعوت کننده، شامل گواهی اشتغال به کار، نامه ی بانک، برگه های مالیاتی ( Notice of Assessment )، و فرم های T4  یا T1 تأثیر بسیار زیادی روی نتیجه ی درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند؛

۱۰-ترجمه ی رضایت نامه ی محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آنها را همراهی نمی کند.

*** کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند و ترجیحا به تایید دادگستری برسد .

اخذ ویزای توریستی کشور قطر :

مدت اعتبار ورود مسافر به کشور قطر از تاریخ صدور ویزا ۳ ماه می باشد . مدت زمان اخذ ویزا ۳ هفته کاری کشور قطر می باشد . مدت زمان اقامت تا ۲۸ روز می باشد . مبلغ ویزا ۴۲۰ دلار می باشد . در صورت عدم صدور ویزای قطر از سوی سفارت مبلغ ۳۲۰ دلار از هزینه ها کسر وما بقی عودت داده می شود .

مدارک مورد نیاز :

اسکن رنگی پاسپورت ،گواهی شغلی و پرینت حساب بانکی ۳ ماه گذشته ، یک قطعه عکس ۴ * ۳ رنگی

فروش بلیط های داخلی و خارجی به تمام نقاط کشور و تمام نقاط جهان از شیراز و تهران با ایر لانهای ( ماهان ، ترکیش ، ایران ایر ، کیش ایر ، قشم ایر ، آسمان ، زاگرس ، سپهران ، معراج ، آتا ، ساها ، کاسپین ، ایران ایر تور ، قطری ، العربیا ، فلای دبی است .

با راه اندازی سایت رزرواسیون آنلاین به نام  Holit.ir  می توان به صورت آنلاین بلیط داخلی خرید کرد و رزرو هتل به صورت آنلاین گرفت.

آموزش

آژانس مسافرتی گردشگران شیراز در زمینه آموزش فعالیتهایی را انجام می دهد ، برگزاری کلاسهای مدیر فنی بند ب آژانس هواپیمایی ، صدور بلیط ، راهنمای گردشگری ، هتلداری و دوره های کافی شاپ و آشپزی . . . می باشد .