Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه

گزارش کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه

کمک زلزله زدگان کرمانشاه با گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید: معاونت داوطلبان جمعیت هلال ‌احمر لرستان گفت: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی جهت کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه در سطح شهر خرم‌آباد راه‌ اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،محمدرضا سپهوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه انجام‌شده به مناطق زلزله‌ زدگان اظهار داشت:  برای کمک‌رسانی به مردم زلزله ‌زده در میادین، معابر و خیابان‌های سطح شهر خرم‌آباد پایگاه‌های جمع‌آوری کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه به صورت نقدی و غیر نقدی راه‌اندازی شد.

 وی با اشاره به اینکه دو پایگاه جهت جمع‌آوری کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه به مردم زلزله‌زده در دانشگاه آزاد راه‌اندازی شده است افزود: مردم علاوه بر میادین و خیابان‌ها می‌توانند کمک‌های خود را از طریق جمعیت هلال‌احمر استان لرستان به دست مردم  آسیب‌دیده برسانند.

معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر لرستان بیشترین کمک‌های غیر نقدی موردنیاز زلزله‌زدگان را پتو، لباس گرم، مواد غذایی فاسد نشدنی، خشکبار، آب‌معدنی و پوشک بچه دانست و عنوان کرد: مردم می‌توانند از طریق شماره‌حساب ۹۹۹۹۹ به نام هلال‌احمر از طریق کلیه بانک‌ها جهت واریز وجه نقد، کمک‌های خیرخواهانه خود را انجام دهند.

سراب – خبرگزاری مهر: امام جمعه سراب گفت: کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه به بازماندگان زلزله اخیر شمال غرب کشور اوج همبستگی و اتحاد عمومی را نشان داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی اکبر اکرمی پیش از ظهر جمعه در بازدید از مناطق زلزله زده با بیان اینکه طبق احادیث و روایات دینی کمک به هنوعان نیازمند دارای اجر دنیوی و اخروی است اظهارکرد: مردم متدین ایران اسلامی همواره نشان دادند که در لحظه های حساس و خطیر در صحنه حاضر می شوند.

این مقاله رو هم بخونید  نشان گردشگری حلال

وی اظهار امیدواری کرد که تا اسکان دائمی زلزله زدگان مردم به رساندن کمک به زلزله زدگان ادامه دهند.

امام جمعه سراب با تاکید بر نقش رسانه ها در برانگیختن  حس نوع دوستی مردم یاداورشد: به تصویر کشاندن نیازها و نیز عمق آسیب های وارده در ادامه کمک های مردم و دولت موثر است.

اکرمی با ابلاغ پیام مهر و دوستی مردم سراب به زلزله زدگان کمک های مردمی این شهر را به ارزش تقریبی ۲۰میلیارد ریال تحویل مراکز امدادی مستقر در منطقه داد.

حجت الاسلام محمد علی حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی سراب بر توزیع مناسب کمک های مردمی تاکید کرد.

وی که به همراه جمعی از روحانیان سرابی از مناطق زلزله زده بازدید کرد گفت: توزیع مناسب و عادلانه کمک های مردمی و اقلام مورد نیاز زلزله زدگان مورد خواست عموم زلزله زدگان می باشد.

وی تاکید کرد: مسئولان امدادی باید با اعمال مدیریت متمرکز و از طریق مدیریت واحد نسبت به توزیع وسایل مورد نیاز اقدام کنند.

حجت الاسلام حسینی با تمجید شور و اشیاق عمومی در کمک به زلزله زدگان تصریح کرد: فرمانداران و سایر مدیران ارشد ستاد بحران باید همواره در کنار آسیب دیدگان از زلزله حضور و نظارت مستمری بر اوضاع داشته باشند.

رئیس تبلیغات اسلامی سراب پیشنهاد کرد: افراد غیر بومی و کسانی که نمی توانند نقش مثبت و سازنده ای در برداشتن بارمشکلات زلزله زدگان ایفا کنند با ترک منطقه اجازه خدمترسانی بهتر را فراهم کنند.

این مقام مسئول  یادآورشد: سرویسهای بهداشتی و حمام های صحرایی در اولویت برنامه ریزی مسئولان قرارگیرد.

این مقاله رو هم بخونید  سال نو مبارک

این گزارش حاکی است دفتر امام جمعه سراب مبلغ ۵میلیون ریال کمک نقدی در اختیار مراکز جمع آوری کمک ها قرارداد همچنین اهالی روستای ایوق مبلغ ۸۰میلیون ریال به روحانی محل خود دادند تا در اختیار مراکز امدادی قرارگیرد.

 

منبع: سایت خبرگزاری تسنیم

 

سایت رزرواسیون آنلاین هتل و بلیط گردشگران را مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz