گردشگری سلامت یا توریسم درمانی

تعریف گردشگری سلامت یا توریسم درمانی

گردشگری سلامت یا توریسم درمانی اینگونه تعاریف گوناگونی دارد. سازمان جهانی گردشگری (WTO) به طور خاص، گردشگری سلامت را اینگونه تعریف می‌کند: استفاده از خدماتی که به بهبود یا افزایش سلامتی و افزایش روحیه فرد (با استفاده از آب‌های معدنی ، آب و هوا یا مداخلات پزشکی) منجر می‌شود و در مکانی خارج از محل سکونت فرد – که بیش از ۲۴ ساعت است – به طول می‌انجامد. مقوله‌ی گردشگری سلامت بسیار فراتر از گردشگری درمانی می باشد. آب درمانی، آب‌های گرم و معدنی و لجن درمانی همراه با امکانات طبیعی نیز زیرمجموعه ی گردشگری سلامت قرار می گیرد. شعار جهانی توریسم سلام، “امکانات و خدمات در حد کشور‌های جهان اول یا پیشرفته” و “قیمت‌ها و هزینه‌ها در حد کشور‌های در حال توسعه و جهان سوم” می باشد.

گروه مسافرتی گردشگران با سالها تجربه در زمینه ی برگزاری تور های ورودی و خروجی، همچنین در اختیار داشتن تیم حرفه ای، در زمینه ی اجرای تور های سلامت، خدمات سفر بیماران با راحت ترین و بهترین کیفیت، از ابتدای شروع فرآیند درمان تا بدست آوردن سلامت کامل، انجام خواهد داد.

همزمان با پیشرفت تکنولوژی درمان بیماری هایی مانند سرطان هم امکان پذیر شده است. دستگاه پت اسکن که سرطان را تشخیص می دهد در شهر های شیراز، تهران و مشهد موجود بوده و شرکت گردشگران خدمات سفر شما را به این شهر ها انجام خواهد داد.

در کشور های ترکیه و مالزی هم دستگاه های سایبرنایف و گامانایف جهت درمان سرطان، فعالیت می کنند. آژانس گردشگران شیراز خدمات مربوط به سفر شما به کشور های ترکیه و مالزی را به گونه ای فراهم خواهد کرد که با خیال آسوده جهت درمان راهی این کشور ها شوید.

گردشگری سلامت و توریسم درمانیپت اسکن

تشخیص سرطان با پت اسکن

درمان سرطان با گامانایف

سایبرنایف

درمان سرطان با سایبرنایف