ویزای ژاپن

ژاپن

ویزای ژاپن

ویزای ژاپن

گردشگران شیراز شما را با مقاله ویزای ژاپن و شرایط صدور آن آشنا می کند. کشور ژاپن یکی از پیشرفته ترین و نوین ترین کشور های دنیا می باشد. این کشور در امتداد ساحل شمال شرقی قاره آسیا واقع شده است. کشور ژاپن نیز مانند تعدادی دیگر از کشورهای جنوب شرقی آسیایی، یک مجموعه جزیره می باشد که از چهار جزیره ی اصلی با اسامی هکایدو، هنشو، شیکوکو، کیوشو و حدود ۶۸۵۰ جزیره ی کوچک دارد. آیین باستانی و دین مردم ژاپن شینتو می باشد که بسیار به آن معتقد هستند. در کشور ژاپن سالانه به طور میانگین ۱۵۰۰ زمین لرزه رخ می دهد. اما سازه های پیشرفته و ساختمان های ایمن از هر گونه اتفاق و خسارت و تلفات جانی جلوگیری می کند. از جمله شهر های دیدنی ژاپن می توان به شهر های توکیو که پایتخت این کشور می باشد، ایشیگاکی، کانازاوا، هیروشیما، کاماکورا، نیکو، تاکایاما، نارا و کیوتو می باشد.

این کشور دیدنی ها و جذابیت های بسیار زیادی دارد که از جمله ی آن ها می توان به آنسن، کوه آساهی، آبشار شیرایتو، جزایر کراما، کوه یوشینو، پنج دریاچه فوجی، آبشار ناچی، کوه آسو، کوه یاری، کوه فوجی یا همان آتش فشان فوجی که بسیار دیدنی می باشد و با ۵ دریاچه ی بسیار زیبا احاطه شده است. با وجود داشتن این همه جذابیت و جاهای دیدنی، گردشگران زیادی سالانه به سوی این کشور روانه می شوند.

کشور ژاپن نیز از جمله کشور های آسیای شرقی بوده که برای ورود نیاز به اخذ ویزا دارد. متقاضیان یا نماینده یا وکیل ایشان، باید با در دست داشتن مدارک به سفارت ژاپن مراجعه کرده و مدارک خود را در روز و ساعتی که مشخص می شود به متصدی امور ویزا تحویل نمایند. لازم به ذکر است که سفارت ژاپن مدارک ویزا را از طریق فکس یا پست یا ایمیل قبول نمی کند و باید مدارک به صورت مستقیم به سفارت تحویل داده شود.

مدارک ویزای ژاپن:

  • اصل گذرنامه ای که امضا شده باشد (با حداقل تاریخ انقضای ۶ ماه از تاریخ ورود به ژاپن)
  • دو قطعه عکس
  • تمامی مدارک شغلی
  • شناسنامه
  • پرینت حساب بانکی (سه ماهه)
  • گواهی تمکن مالی
  • مبلغ نقدی ۵۰ میلیون تومان جهت ضمانت بازگشت

تمامی مدارک باید به انگلیسی ترجمه شوند و مهر تأیید وزارت دادگستری داشته باشند.

همه ی همراهان باید بصورت جداگانه پاسپورت داشته باشند و پاسپورت مشترک مورد قبول سفارت نمی باشد.

برچسپ ها:, , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “ویزای ژاپن”