Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ویزای نیوزلند

نیوزلند

ویزای نیوزلند

در این مقاله درباره اخذ ویزای نیوزلند و شرایط آن آشنا شوید.این کشور یا زلاندنو، که متشکل از دو جزیره بزرگ و تعدادی جزیره ی کوچک و بسیار زیبا جدای از خشکی ها و در قسمت جنوب شرقی قاره استرالیا و جنوب غربی اقیانوس آرام می باشد، از جمله مقصد های جذاب برای سفر به شمار می رود. نیوزیلند جذاب ترین و دلنشین ترین مناطق طبیعی را درخود جای داده است. کسانی که به دنبال سفرهای ماجراجویانه و طبیعت گردی های جذاب هستند، حتما باید به نیوزیلند سفر داشته باشند. اقوام مختلفی در این منطقه زندگی می کنند؛ به همین دلیل در این کشور زیبا، همه ی فرهنگ ها و مذهب ها را با نماد های مختلفی چون مساجد، کلیساها، معبد ها در کنار هم مشاهده می کنید. پایتخت آن، شهر ولینگتون می باشد. جالب است بدانید که حیات وحش و حیوانات بومی نیوزیلند از هزاران سال پیش تا کنون در همین محدوده بوده اند و پرنده ی کیوی، به عنوان نشان ملی این کشور معرفی شده است. با گردشگران شیراز در این مقاله همراه ما باشد

نحوه ی درخواست ویزا:

کشور نیوزیلند نیز از جمله کشور هایی به شمار می رود که برای سفر به آن باید ویزا داشته باشید. بنابراین افرادی که تمایل به سفر به این سرزمین شگفت انگیز را دارند، باید با جمع آوری مدارک مورد نیاز که توسط سفارت نیوزیلند اعلام می شود، جهت درخواست ویزا اقدام کنند. به دو صورت می توان جهت ویزای نیوزیلند اقدام کرد. روش اول تکمیل فرم اینترنتی EOI و ارسال بصورت آنلاین می باشد که هزینه ی ویزا نیز به صورت آنلاین دریافت می شود. شیوه ی دوم این است که فرم کاغذی آن را پر کنید و برای کنسولگری ارسال نمایید. ویزای نیوزیلند مصاحبه حضوری نداشته و تنها برای ارائه ی مدارک باید به سفارت نیوزیلند واقع در تهران مراجعه کنید که آدرس آن به شرح زیر می باشد.

آدرس سفارت ویزای نیوزلند :

به خیابان پاسداران شمالی می روید و پس از آن وارد خیابان موحدی دانش می شوید. در خیابان موحدی دانش وارد کوچه سوسن شده و به کوچه پارک دوم می روید. پلاک یک سفارت نیوزیلند می باشد. در آنجا ویزای نیوزلند اقدام به انجام اینکار میکنند.

انواع ویزای نیوزلند

پس بنابر این مراحل اخذ ویزای نیوزیلند به این صورت شد که ابتدا وقت سفارت را از سفارت نیوزیلند دریافت می کنید، سپس مدارک مورد نیاز جهت ویزای نیوزیلند را که در فرم مربوطه نوشته شده جمع آوری کرده و ترجمه می کنید. سپس به کنسولگری نیوزیلند که آدرس آن در چند خط بالاتر ذکر شد مراجعه می کنید. نیوزیلند ویزاهای مختلفی دارد از جمله ویزای تحصیلی، ویزای توریستی، ویزای ازدواج، ویزای کاری و …

ویزای توریستی نیوزیلند به صورت سه ماهه صادر شده و لازم است حتما ویزای کشورهای خارجی مخصوصا ویزای شینگن را در پاسپورت خود داشته باشید.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

یک پاسخ

  1. متاسفانه دریافت این ویزا بسیار دشوار است و حتی با داشتن دعوت نامه رسمی هم احتمال کمی دارد که ویزا دریافت نمایید.
    بابراین با توجه به هزینه بالای درخواست و تجربه ای که دارم. پیشهادنمیکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz