Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ویزای قطری

قطری

مطالبی که در این مقاله گروه مسافرتی گردشگران شیراز مطالعه می کنید جهت افزایش آگاهی و نحوه ی اقدام و صدور ویزای قطری می باشد. اگر در مورد قیمت روز و یا مدت زمان دریافت ویزای قطر سوال دارید، فرم پایین صفحه را پر کنید و یا با کارشناس آنلاین ما در ارتباط باشید.

افرادی که تصمیم میگیرند که به کشور قطر سفر کنند، باید قبل از سفر، یا خود مسافر یا وکیل و نماینده مسافر (آژانس مسافرتی) جهت اخذ ویزا اقدام نمایند.

ویزای توریستی قطر به دو صورت یک ماهه و سه ماهه صادر می شود که ویزای سه ماهه برای مرد و زن نرخ های متفاوت دارد. بنابراین با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز، به آژانس مراجعه نموده یا با شماره ی ۰۷۱۹۱۰۰۹۲۹۱۳ با ما در ارتباط باشید

سفارت قطر در تهران، بزرگراه آفریقا، خیابان گل آذین، شماره ۴ بوده و با تلفنهای ۲۲۰۵۱۲۵۶-۰۲۱ و ۶-۲۲۲۲۱۲۵۵-۰۲۱ می توانید با سفارت در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای قطری توریستی :

  • اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
  • مدت زمان لازم جهت صدور ویزای قطر ۱۰ روز کاری می باشد

قیمت و هزینه ویزای قطری :

  • ویزای یک ماهه ۳۵۰ درهم
  • ویزای سه ماهه برای آقایان ۱۵۰۰ درهم
  • ویزای سه ماهه برای بانوان ۱۸۰۰ درهم

چگونه بلیط پرواز به دوحه (پایتخت کشور قطر) را تهیه کنیم؟

از شیراز پرواز های ایران ایر و قطر ایرویز بصورت مستقیم به مقصد دوحه پرواز دارند و از تهران تنها پرواز ایران ایر به فرودگاه دوحه پرواز دارد. شما می توانید با تماس با شماره تماس گروه مسافرتی گردشگران که در زیر آمده است، از قیمت و ساعت های پرواز اطلاع حاصل نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت www.holit.ir بصورت آنلاین برای هر تاریخی که می خواهید قیمت پرواز را بررسی و در نهایت رزرو نمایید.

شماره تماس های بخش صدور بلیط آژانس مسافرتی گردشگران شیراز

۰۷۱-۹۱۰۰۹۲۹۱

۰۹۱۷۰۹۰۶۵۱۲

۳/۵ - (۵ امتیاز)

7 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz