ویزای قطری

قطری

ویزای قطری

مطالبی که در این مقاله گروه مسافرتی گردشگران شیراز مطالعه می کنید جهت افزایش آگاهی و نحوه ی اقدام و صدور ویزای قطری می باشد. اگر در مورد قیمت روز و یا مدت زمان دریافت ویزای قطر سوال دارید، فرم پایین صفحه را پر کنید و یا با کارشناس آنلاین ما در ارتباط باشید.

افرادی که تصمیم میگیرند که به کشور قطر سفر کنند، باید قبل از سفر، یا خود مسافر یا وکیل و نماینده مسافر (آژانس مسافرتی) جهت اخذ ویزا اقدام نمایند.

ویزای توریستی قطر به دو صورت یک ماهه و سه ماهه صادر می شود که ویزای سه ماهه برای مرد و زن نرخ های متفاوت دارد. بنابراین با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز، به آژانس مراجعه نموده یا با شماره ی ۰۷۱۳۲۳۳۱۱۲۳ با ما در ارتباط باشید

سفارت قطر در تهران، بزرگراه آفریقا، خیابان گل آذین، شماره ۴ بوده و با تلفنهای ۲۲۰۵۱۲۵۶-۰۲۱ و ۶-۲۲۲۲۱۲۵۵-۰۲۱ می توانید با سفارت در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای قطری توریستی :

  • اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
  • مدت زمان لازم جهت صدور ویزای قطر ۱۰ روز کاری می باشد

قیمت و هزینه ویزای قطری :

  • ویزای یک ماهه ۳۵۰ درهم
  • ویزای سه ماهه برای آقایان ۱۵۰۰ درهم
  • ویزای سه ماهه برای بانوان ۱۸۰۰ درهم

چگونه بلیط پرواز به دوحه (پایتخت کشور قطر) را تهیه کنیم؟

از شیراز پرواز های ایران ایر و قطر ایرویز بصورت مستقیم به مقصد دوحه پرواز دارند و از تهران تنها پرواز ایران ایر به فرودگاه دوحه پرواز دارد. شما می توانید با تماس با شماره تماس گروه مسافرتی گردشگران که در زیر آمده است، از قیمت و ساعت های پرواز اطلاع حاصل نمایید. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت www.holit.ir بصورت آنلاین برای هر تاریخی که می خواهید قیمت پرواز را بررسی و در نهایت رزرو نمایید.

این مقاله رو هم بخونید  ویزای تایلند

شماره تماس های بخش صدور بلیط آژانس مسافرتی گردشگران شیراز

۰۷۱-۳۲۳۳۱۱۲۳

۰۷۱-۳۶۲۵۷۵۰۵

۰۹۱۷۰۹۰۶۵۱۲

7 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz