Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ویزای فیلیپین

ویزای فیلیپین

کشور فیلیپین کشوری است که نیاز به ویزای فیلیپین دارد .که در قسمت جنوب شرقی قاره آسیا، در غرب اقیانوس آرام و مابین دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین واقع شده است و در غرب آن کشور زیبای ویتنام قرار دارد. فیلیپین آب و هوای گرم و مرطوب دارد و متشکل از تعداد زیادی جزیره بوده که حدود نیمی از خاک آن را جنگل های زیبا تشکیل می دهد. مانیل پایتخت فیلیپین بوده و یکی از ارزان ترین کشورهای جهان محسوب می شود. شالیزارهای پلکانی، جزیره بوراکای، تپه های شکلاتی، کلیساهای باروک، آبشار ماریا کریستینا از دیدنی های فیلیپین می باشد. بهترین زمان سفر به فیلیپین از بهمن ماه تا تیرماه (از نوامبر تا آپریل) می باشد. کسانی که تمایل به بازدید از کشور زیبای فیلیپین را دارند، باید این نکته را بدانند که سفر به این کشور نیازمند اخذ ویزا می باشد.

انواع ویزای فیلیپین :

  • ویزای توریسیتی
  • ویزای تجاری
  • ویزای تحصیلی

چند نکته در خصوص ویزای توریستی فیلیپین :

  • مدت زمانی که ویزای فیلیپین پس از صدور اعتبار دارد به مدت سه ماه می باشد و پس از ورود اجازه ی یک ماه اقامت در خاک فیلیپین به گردشگران داده می شود.
  • صدور ویزای توریستی فیلیپین از زمان تحویل مدارک مورد نیاز به مدت ۱۰ روز کاری می باشد.

هزینه ویزا فیلیپین :

  • قیمت و شرایط و نحوه ی اخذ ویزای فیلیپین با توجه به نوع ویزا متفاوت است. در صورت تمایل جهت آگاهی از جزئیات، از طریق راه های ارتباطی شرکت گردشگران شیراز با ما در تماس باشید.

چگونگی خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز به مقصد فیلیپین :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به فیلیپین وجود ندارد. بهترین مسیر های پروازی به فیلیپین از شیراز با پرواز های ترکیش و قطرایرویز می باشد. و از تهران با پرواز های قطرایرویز (یک توقف در دوحه)، ترکیش (یک توقف در استانبول)، عمان ایر (یک توقف در مسقط)، امارات (یک توقف در دبی)، کویت ایرویز (یک توقف در کویت) می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و … به سایت رزرواسیون آنلاین گردشگران شیراز مراجعه نمائید .ما به صورت آنلاین در خدمت شما هستیم

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz