Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ویزای بلغارستان

بلغارستان

ویزای بلغارستان

ویزای بلغارستان : کشور بلغارستان یک کشور اروپایی قدیمی می باشد که در قسمت جنوب شرقی قاره ی اروپا قرار دارد. پایتخت بلغارستان شهر صوفیه می باشد که از قدیمی ترین شهر های دنیا به شمار می آید. این کشور زیبا، هم جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی دارد و هم این که مقصدی ارزان برای سفر محسوب می شود. با توجه به این ویژگی های خاص، بلغارستان می تواند یک گزینه ی بسیار مناسب برای گردشگران باشد. با گردشگران شیراز همراه ما باشید

ویزای کشور بلغارستان فقط در قالب تورهای گروهی صادر می‌شود و شما به صورت انفرادی موفق به اخذ ویزا نخواهید شد. شرایط و کلیه اطلاعات مربوط به ویزای بلغارستان دقیقا همانند ویزای کشورهای شینگن می‌باشد. ویزای بلغارستان مصاحبه ندارد و شما فقط برای عکس برداری، انگشت نگاری و تحویل مدارک باید به سفارت بلغارستان مراجعه کنید.

بلغارستان
بلغارستان

وقت سفارت بلغارستان

وقت سفارت بلغارستان توسط سایت سفارت این کشور تعیین می‌شود. شما باید در سایت سفارت بلغارستان یک اکانت ایجاد و فرم درخواست ویزای این کشور را به صورت آنلاین تکمیل کنید که کارشناسان مجرب گردشگران این کار را برای شما انجام می دهند. حدودا ۷ روز کاری بعد از ارائه درخواست وقت سفارت، می‌توانید در سفارت بلغارستان حضور داشته باشید. توجه داشته باشید که علاوه بر تعیین وقت سفارت اینترنتی می‌توانید به صورت تلفنی نیز وقت سفارت خود را تعیین کنید.

 

آژانس گردشگران شیراز، سابقه ی شگرفی در زمینه اخذ ویزا و اجرای تور داخلی و تور خارجی نیز دارد.

در این مقاله شما می توانید با تورهای داخلی و خارجی آژانس گردشگران آشنا شوید.همچنین می توانید سفری آسان به بلغارستان داشته باشید. شما هم اکنون می توانید با کارشناسان گردشگران تماس گرفته و رزرو تور های خود را به مسیرهای داخلی و خارجی انجام دهید. کارشناسان گردشگران به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به درخواست های شما عزیزان می باشند.

مجموعه گردشگران شیراز ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات خرید تور، تور داخلی و تور خارجی به سراسر جهان می باشد. همچنین، از طریق آژانس گردشگران کلیه ی بلیت های بین المللی خود را به راحتی می توانید به صورت آنلاین رزرو نمایید.

آژانس گردشگران شیراز بر اساس علایق شما عزیزان کلیه ی تور داخلی ، تور خارجی ،تورهای لاکچری ، تورهای ارزان در عین حال با کیفیت عرضه می دارد.شما میتوانید با مراجعه به صفحه اینستاگرام گردشگران شیراز از جدیدترین تورهای ما با خبر شوید.

 

این مقاله رو هم بخونید  ویزای فیلیپین

شرایط اخذ ویزا

شرایطی که در ادامه به شما اعلام می‌شود، در هیچ جایی ثبت نشده است و فقط براساس تجربه کارشناسان گروه مسافرتی گردشگران شیراز به شما اعلام می‌کنیم. شرایط اخذ ویزای بلغارستان به شرح زیر می‌باشد:

۱. اقدام به صورت گروهی:

منظور از اقدام به صورت گروهی، ارائه درخواست به همراه اعضای خانواده و دوستان نمی‌باشد. منظور از اقدام به صورت گروهی این است که شما تور گروهی بلغارستان را خریداری کنید تا موفق به اخذ ویزای این کشور شوید! در تورهای گروهی بلغارستان ویزا به صورت گروهی و توسط آژانس گردشگران شیراز اقدام می‌شود.

 

۲. گردش حساب:

گردش حساب مورد نیاز ویزا، گردش ۶ ماهه حساب متقاضی می‌باشد. منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات است که اهمیت دارد. هرچه تعداد تراکنشات حساب شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزا خواهید داشت.

 

۳. تمکن مالی:

تمکن مالی مورد نیاز ویزای بلغارستان باید به یورو صادر شود. ایده آل ترین تمکن مالی ویزا برای هر نفر، ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان می‌باشد. توجه داشته باشید که برگه تمکن مالی باید توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

 

مدت زمان جوابدهی به درخواست ویزا

حدودا بین ۱۴ تا ۲۱ روز کاری پس از تحویل مدارک و انگشت نگاری، جواب ویزای بلغارستان برای شما صادر می‌شود. توجه داشته باشید که برای دریافت جواب ویزای بلغارستان خود شخص متقاضی باید به همراه رسید دریافتی و کارت شناسنایی معتبر به سفارت بلغارستان در تهران مراجعه کند.

 

هزینه ویزا

به طور معمول هزینه ویزای بلغارستان را با همان هزینه تور بلغارستان پرداخت می‌کنید و نیازی به پرداخت هزینه جداگانه نیست. جدای از این هزینه، شما باید ۶۰ یورو هزینه درخواست ویزای بلغارستان را در سفارت این کشور به صورت نقدی پرداخت کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید تور بلغارستان به سایت آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز  مراجعه کنید.

این مقاله رو هم بخونید  ویزای آفریقای جنوبی

همچنین شما می توانید از طریق آژانس گردشگران شیراز رزرو تمامی بلیط هواپیما ، بلیط هواپیمای خارجی ، خرید بلیط هواپیما ، بلیط هواپیمای لحظه آخری ، بلیط لحظه  اخری خود و همچنین  رزورهتل ، رزرو هتل خارجی به آسانی از طریق کارشناسان آژانس گردشگران شیراز انجام دهید.

 

مدارک ویزای بلغارستان

مدارک ویزای بلغارستان باید توسط دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شود. آژانس گردشگران شیراز هماهنگی لازم را در این خصوص انجام می دهد. توجه داشته باشید که نیازی به گرفتن تائیدیه دادگستری و امورخارجه برای مدارک ویزای بلغارستان نیست. چک لیست مدارک ویزای بلغارستان به شرح زیر می‌باشد:

 

? اصل گذرنامه متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار

? فرم تکمیل شده درخواست ویزای بلغارستان

? ۱ قطعه عکس ۳.۵ * ۴.۵ رنگی با پس زمینه سفید (توجه داشته باشید که بین چهره شخص و عکس نباید تفاوت فاحشی دیده شود)

? کپی کارت ملی و شناسنامه متقاضی (تمامی صفحات) در یک برگه A4 جداگانه

? کپی از صفحات اول و دوم پاسپورت به همراه کلیه صفحاتی که دارای ویزا هستند (هر کدام در یک برگه A4)

? تمکن مالی

? گردش حساب ۶ ماهه آخر حساب متقاضی

? در صورتی که از کشور دیگری ریجکتی داشته باشید، باید نامه ریجکتی خود را ارائه کنید.

? اسناد ملکی متقاضی

? گواهی اشتغال به کار / گواهی اشتغال به تحصیل

? بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل ۵۰،۰۰۰ یورو

? ضمانت نامه بانکی در وجه آژانس و یا کارگزار برگزار کننده تور

ریجکت ویزا

رایج ترین دلیل ریجکتی ویزای بلغارستان، عدم اعتماد افسران ویزای این کشور به بازگشت متقاضیان می‌باشد. شما برای رفع این مشکل می‌توانید مدارک وابستگی های خود را (اشتغال به کار، مدارک مالی و مدارک روابط خانوادگی) به کشور محل اقامت خود را ارائه کنید. دلایل ریجکت ویزای بلغارستان به شرح زیر می‌باشد:

این مقاله رو هم بخونید  ویزای اسلوونی

۱. عدم اعتماد به بازگشت متقاضیان به کشور محل اقامت

۲. ارائه مدارک دروغین و یا غیرواقعی

۳. عدم توانایی در متقاعد کردن افسران ویزا از هدف سفر به بلغارستان

۴. عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های اقامت

۵. ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر

رفع ریجکت و نحوه اعتراض به ریجکت ویزای بلغارستان

حقیقت این است که ویزای شما ریجکت نمی‌شود و شما فقط رفیوز می‌شوید. در رفیوزی داستان کمی متفاوت می‌شود. در صورتی که درخواست ویزای شما رفیوز شود، در هر زمانی که نواقص پرونده شما تکمیل شود، می‌توانید درخواست خود را مجددا ارائه کنید.

 

نکات مهم:

  • جهت کودکان زیر ۶ سال نمیخواهد هزینه ی صدور ویزا را پرداخت کرد و برای کودکان بین شش تا یازده سال باید مبلغ ۳۵ یورو پرداخت شود.
  • مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای بلغارستان باید توسط شخص درخواست کننده بصورت حضوری به سفارت ارائه گردد.
  • اگر درخواست رد شده ی ویزای شینگن داشته باشید باید مدارک آن را نیز به سفارت بلغارستان ارائه نمایید. در غیر این صورت درخواست شما به صورت اتوماتیک رد می شود.
  • اگر قبلا ویزای این کشور را گرفته باشید لازم نیست اطلاعات بیومتریک را مجددا ارائه کنید.
  • سفارت بلغارستان ویزای فوری صادر نمی کند.

 

آژانس گردشگران شیراز ارائه دهنده ی کلیه تورهای داخلی و خارجی از جمله تور مشهد ، تور کیش ، تور قشم و همچنین مقاصد پر طرفدار خارجی از قبیل تور ارمنستان

تور مالدیو می باشد. ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz