ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

درباره ویزای انگلستان:

بریتانیا یا پادشاهی متحد (United Kingdom)، در این مقاله گروه مسافرتی گردشگران شیراز با نحوه دریافت ویزای انگلستان آشنا می شوید.  دو بخش بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی تشکیل شده است که خود بریتانیای کبیر نیز متشکل از سه بخش انگلستان، اسکاتلند و ولز می باشد. انگلستان بزرگترین کشور بریتانیا و پایتخت آن لندن، بزرگترین پایتخت اروپا می باشد. برای گرفتن ویزای انگلستان، می بایستی به سفارت یا کنسولگری بریتانیا مراجعه کرد. ویزای بریتانیا در مقایسه با ویزاهای دنیا، اعتبار بالایی دارد.

 انواع ویزای انگلستان:

  • ویزای توریستی
  • ویزای تحصیلی
  • ویزای کار
  • اخذ ویزا از طریق بستگان ازدواج
  • شهروندی انگلستان

مراحل دریافت ویزای توریستی انگلستان:

اگر قصد سفر به انگلیس را دارید، ابتدا باید دلیل سفر خود را کاملا مشخص کنید تا بتوانید برای افسر مهاجرت به طور کامل توضیح دهید. ویزای توریستی معمولا برای کسانی هست که به قصد گردش و تفریح و یا دیدار با اعضای خانواده میخواهند به انگلستان سفر کنند. مراحل درخواست و صدور ویزای توریستی انگلیس به این صورت است که ابتدا باید فرم تقاضای ویزا بصورت آنلاین در وب سایت سفارت یا کنسولگری تکمیل شود و بعد از مراحل آنلاین، ایمیل مراجعه جهت وقت ملاقات برای درخواست کننده ارسال می شود. ویزای توریستی انگلستان به دو صورت سینگل (یک بار ورود) و موتیپل (چند بار ورود) صادر می شود. ویزای سینگل برای توریست ها و مسافرینی که نمیخواهند مکررا به این کشور سفر کنند و ویزای مولتیپل برای تاجران و صاحبان مشاغل که به دلایل مشخص نیاز دارند چند مرتبه به بریتانیا سفر کنند. گفتنی است که در حال حاضر سخت گیری های بسیاری جهت صدور ویزا برای ایرانیان اعمال می شود و از متقاضیان مدارک کامل و دقیقی دریافت می کنند و هرگونه مغایرت و تناقض در مدارک به راحتی می تواند موجب ریجکتی شود. انگشت نگاری جهت ویزای در دو کشور ترکیه و امارات انجام می شود و متقاضیانی که وقت سفارت دارند باید یا به ترکیه و یا به امارات بروند. متقاضیانی که شرایط سفر به این دو کشور را ندارند، می توانند از خدمات پیکاپ ویزا استفاده کنند.

نکته:

  • اگر اطلاعات یا مدارک نادرست جهت صدور ویزا به سفارت انگلستان ارسال شود، مسئولان سفارت می توانند علاوه بر رد کردن درخواست فعلی، تا ده سال از همه ی درخواست های فرد جلوگیری کنند.
  • به ازای هر متقاضی، یک صفحه کاربری در وب سایت رسمی سفارت ایجاد می شود. تمام پیگیری های مربوط به جواب درخواست مانند وقت سفارت، زمان انگشت نگاری و … به ایمیل ثبت شده در حساب کاربری ارسال می شود.

درخواست وقت سفارت انگلستان

گروه مسافرتی گردشگران جهت انجام امور مربوط به گرفتن وقت سفارت انگلیس برای متقاضیان محترم از ابوظبی، آنکارا، استانبول و دبی اقدامات لازم را با حداکثر دقت و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. هزینه ی در خواست وقت سفارت انگلستان با توجه به مدت ویزای درخواستی متفاوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل کنید و یا با کارشناس آنلاین ما در زیر در ارتباط باشید. همچنین در صورت تمایل جهت دریافت لیست مدارک مورد نیاز جهت ویزای انگلیس نیز با ما در ارتباط باشید.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “ویزای انگلستان”