ویزای استرالیا

استرالیا

ویزای استرالیا

ویزای استرالیا

با گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید تا در این مقاله شما را با شرایط اخذ ویزای استرالیا آشنا کنیم. یکی از کشور هایی که گردشگران تمام دنیا را به سمت خود می کشاند استرالیا می باشد. استرالیا در قاره ی اقیانوسیه واقع شده و سرزمینی بسیار جذاب و دیدنی می باشد و در واقع کوچک ترین قاره ی جهان محسوب می شود. طولانی ترین رودخانه ی این سرزمین پهناور که مثل جزیره ای در اقیانوس آرام واقع شده، رودخانه ی دارلینگ می باشد که از جاذبه های استرالیا به شمار می آید. آب و هوای استرالیا استوایی با تابستان مرطوب و زمستان های خشک می باشد. گردشگرانی که ماجراجو هستند و به دنبال تفریحات متفاوت در سرتاسر دنیا هستند، باید بدانند که استرالیا تفریحات بسیار جذاب و هیجان انگیزی دارد. تفریحاتی چون پرش از برج های بلند، پل نوردی، پریدن از بلندی های هیجان انگیز در آب های آزاد بغل کردن کوالا، شناکردن با لاک پشت ها، اوج گرفتن در آسمان با پرواز و هلی کوپتر و …

از شهرهای معروف استرالیا میتوان به ملبورن، سیدنی، آدلاید را نام برد. باید بدانید که استرالیا یکی از کشور هایی می باشد که برای سفر به آنجا باید ویزا دریافت کرد. ویزای استرالیا نیز از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است به طوری که بسیار مهم است که شما ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته باشید.

جهت درخواست ویزای استرالیا فرد متقاضی یا وکیل یا نماینده وی باید با در دست داشتن مدارک اعلام شده به سفارت استرالیا مراجعه و درخواست ویزا کند. سفارت خانه ی استرالیا در ایران در تهران، خیابان خالد اسلامبولی یا وزرا، خیابان بیست و سوم پلاک دو واقع شده است. اما لازم است بدانید که تمامی فرآیند درخواست ویزای استرالیا به صورت آنلاین انجام می شود.

انواع ویزاهای توریستی استرالیا:

  • ویزای توریستی
  • ویزای توریستی خانوادگی
  • ویزای توریستی کاری
  • ویزاي توریستی پزشکی
برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “ویزای استرالیا”