Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ویزای اتریش

اتریش

گردشگران شیراز در این مقاله شرایط اخذ ویزای اتریش را توضیح میدهد. کشور اتریش یکی از کشور های اروپایی بسیار دیدنی می باشد که برای سفر به آنجا باید اقدام به درخواست ویزای شینگن کنید. همانطور که می دانید ویزای شینگن از ویزاهای معتبر می باشد که با داشتن آن، می توانید به کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنید.

اگر می خواهید به کشور اتریش سفر کنید باید اقدام به دریافت ویزای اتریش کنید. جهت درخواست ویزای اتریش باید ابتدا مدارک مورد نیاز را جمع آوری کرده و بصورت آنلاین وقت از سفارت بگیریم. مدارک خود را به ترتیبی که این سفارت مشخص کرده است، در زمان تعیین شده به سفارت تحویل دهید. برای آشنایی بیشتر با مدارک سفارت اتریش، نحوه گرفتن وقت سفارت اتریش، دریافت ویزا و دسترسی به این سفارت با گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید ما به صورت آنلاین پاسخگوی شما هستیم.

آدرس سفارت اتریش:

برای رفتن به سفارت اتریش در تهران باید به منطقه ی نیاوران بروید. سپس به خیابان باهنر رفته و به خیابان مقدسی و از آنجا وارد خیابان محمود احمدی زمانی بشوید. سپس وارد کوچه ی میر ولی شوید. سفارت اتریش پلاک ۶-۸ می باشد. اگر دسترسی راحت تر به سفارت اتریش می خواهید، از میری نیز می توانید به آنجا برسید.

مدارک مورد نیاز جهت ویزای توریستی اتریش:

  • تکمیل فرم درخواست به صورت کامل و خوانا به زبان آلمانی
  • ۲ قطعه عکس رنگی جدید زمینه سفید با اندازه ۳,۵ در ۴,۵
  • گذرنامه با حداقل سه ماه اعتبار بعد از تاریخ اعتبار ویزا و حداقل دو صفحه آزاد
  • کپی گذرنامه فرد متقاضی از صفحه ی مشخصات و از کلیه ی ویزاهای شینگن قبلی
  • خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز :

    در حال حاضر از شیراز فقط پرواز ترکیش (با یک توقف در استانبول) پرواز دارد و از تهران پرواز های لوفتهانزا (با یک توقف در فرانکفورت)، ترکیش (با یک توقف در استانبول)،  ایرفلوت (با یک توقف در مسکو)، امارات (با یک توقف در دبی) و پرواز اتریشی (با یک توقف در وین) انجام می شود. جهت اطلاع از قیمت و روزها و ساعات پرواز و طول مسیر پرواز و سایر مسیرهای پرواز با شماره تماسهای گردشگران شیراز در تماس باشید یا به سایت رزرواسیون آنلاین گردشگران شیراز مراجعه نمائید .

 

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz