همدان ۲۰۱۸

همدان 2018 در تکاپوی تبدیل به برند گردشگری دنیا

همدان ۲۰۱۸

همدان ۲۰۱۸

در این مقاله همدان ۲۰۱۸ گروه مسافرتی گردشگران شیراز  به تکاپوی همدان برای تبدیل به برند گردشگری

همدان ۲۰۱۸ در تکاپوی تبدیل به برند گردشگری دنیا

همدان اجلاس جهانی گردشگری ۲۰۱۸ را میزبانی می‌کند

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان خبر داد: ایران در سال ۲۰۱۸ میزان اجلاس جهانی گردشگری در همدان خواهد بود.

به گزارش ایرنا، حمیدرضا یاری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: سازمان جهانی گردشگری با عضویت ۵۰۰ شرکت خصوصی وابسته از ۱۳۰ کشور در حوزه گردشگری بین المللی فعالیت می کند و ۹ شرکت خصوصی ایرانی عضو این سازمان هستند که شرکت سیاحتی علیصدر همدان یکی از این ۹ عضو امسال به عنوان عضو هیات رئیسه این سازمان نیز انتخاب شد.
وی ادامه داد: برای اولین بار است که اجلاس جهانی گردشگری در ایران برگزار می شود و میزبانی همدان در این دوره از برگزاری اجلاس، افتخاری برای این استان محسوب می شود.
وی اظهار کرد: در این اجلاس اعضای وابسته به عالی ترین مرجع حوزه گردشگری بین المللی به همدان می آید و با این ظرفیت ایجاد شده نام همدان دوباره در صنعت گردشگری احیا می شود.
یاری با بیان اینکه زیر ساخت های همدان برای میزبانی این رویداد بین المللی مهیا است تصریح کرد: استان همدان با ظرفیت یک هزارو ۵۰۰ تخت هتلی زیرساخت های لازم برای برگزاری این رویداد بین المللی را دارد و پیش بینی می شود حدود ۴۰۰ شرکت خصوصی عضو این اجلاس به ایران سفر کنند.
وی اظهار کرد: پیشنهاد ایران برای محوریت اجلاس جهانی گردشگری ۲۰۱۸، ‘توسعه دیپلماسی گردشگری’ است و اگر چه انتخاب موضوع محوری اجلاس جهانی گردشگری بر عهده هیات رئیسه آن است اما با پذیرش موضوع پیشنهادی ایران، آمار گردشگران خارجی افزایش چشمگیری خواهد داشت.
یاری تصریح کرد:تبلیغات گردشگری و معرفی جاذبه های توریستی از مهمترین اهداف همدان در این میزبانی است.

این اجلاس جهانی می تواند همدان را به عنوان یک قطب گردشگری به جهان معرفی کند و این می تواند کشور را یک گام  در توسعه گردشگری کمک کند.

منبع: سایت خبرگزاری  ایرنا

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “همدان ۲۰۱۸”