Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

مقصد توریستی

ده مقصد توریستی ارزان دنیا

مقصد توریستی

ده مقصد توریستی ارزان دنیا با گردشگران شیراز .بسیاری از علاقمندان به سفر در عین حال این که دوست دارند به کشورهای خارجی سفر کنند، میخواهند که سفر خارجی شان کم هزینه و ارزان باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم که ده تا از شهر های گردشگری در جهان را که سفر به آنها ارزان و مقرون به صرفه تر از سایر مکان ها می باشد به شما معرفی کنیم. دانستن این نکته مهم است که ما در این مقاله شهر های گردشگری ارزان دنیا را معرفی می کنیم؛  چراکه در دنیا شهر هایی هستند که از شهر های ذکر شده در این مقاله هم  ارزان تر می باشند، اما شهر گردشگری نیستند. توجه شما را به این مقاله جلب می کنیم:

نگوسیگالپا – مرکز هندوراس – آمریکای مرکزی در این مقاله ده مقصد توریستی ارزان دنیا

مقصد توریستی

این شهر یکی از ارزان تری مقصد های گردشگری دنیا به شمار می آید. در مرکزیت این شهر، می توانید آپارتمانی دو خوابه با ماهیانه ۷۰۰ دلار اجاره پیدا کنید. اگر مشابه همین آپارتمان را در شهری مانند هنگ کنگ بخواهید اجاره کنید، باید ماهیانه ۷۰۰۰ دلار پرداخت کنید. در این شهر مکان های گردشگری بسیاری وجود دارد و به نسبت مکزیک که از شمال با آن همسایه است، بسیار مقرون به صرفه تر است.

بندر کراچی – پاکستان – آسیا

مقصد توریستی

این شهر بندری، بزرگترین شهر در کشور پاکستان به شمار می آید. همچنین خود را در لیست ارزان ترین شهر های گردشگری دنیا نیز جای داده است. اگر بخواهید یک آپارتمان دو خوابه لوکس را در این شهر اجاره کنید، کافیست تنها مبلغ ۳۵۰ دلار ماهیانه بپردازید. این در حالی است که اگر بخواهید مشابه همین آپارتمان را  در شهر نیویورک اجاره کنید باید مبلغ ۴۵۰۰ دلار پرداخت کنید.

این مقاله رو هم بخونید  مقدس ترین کوه ایران را بشناسید

کلکته – هندوستان – آسیا

مقصد توریستی

شهر کلکته که از شهر های زیبای کشور پهناور هند می باشد، در لیست ارزان ترین مقصد های دنیا رتبه ی هفتم را دارد. اگر بخواهید در کلکته یک وعده فست فود میل کنید، تنها سه دلار می پردازید. این در حالی است که اگر بخواهید همان وعده را در مسکو میل کنید، باید مبلغ ۲۰ دلار پرداخت کنید.

تونس – آفریقا در مقاله ده مقصد توریستی ارزان دنیا

ده مقصد توریستی ارزان دنیا

کشور تونس در شمال قاره آفریقا واقع شده است. اگر بخواهید در این کشور یک آپارتمان اجاره کنید، کافیست تنها ۵۰۰ دلار پرداخت کنید. این در حالی است که اگر بخواهید مشابه همین آپارتمان را در توکیو اجاره کنید، باید مبلغ ۴۹۰۰ دلار را ماهیانه بپردازید. وقوع انقلاب در کشور تونس، موجب کاهش گردشگران در این کشور شد اما با گذشت زمان ، مجددا توریست ها و گردشگران از اقصی نقاط جهان به این کشور می آیند.

اسلام آباد – پایتخت پاکستان – آسیا

مقصد توریستی

شهر اسلام آباد پایتخت کشور پاکستان می باشد. معمولا در سراسر دنیا انتظار می رود که پایتخت های کشور ها، شهر های گرانی باشند؛ اما می بینیم که شهر  اسلام آباد بعنوان پایتخت کشور پاکستان در رتبه بندی ارزان ترین مقصد های گردشگری، رتبه ی دوم را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید که گردشگران اروپایی زیادی به این شهر سفر می کنند و بسیاری از آن ها ادامه ی مسیر خود را به هندوستان می روند.

ماناگوا – پایتخت نیکاراگوئه – آمریکای شمالی

مقصد توریستی

شهر ماناگوا که از شهر های توریستی جذاب آمریکا می باشد، در رتبه بندی ارزان ترین مقصد ها رتبه ی سوم را دارد. اگر بخواهید در این شهر یک فنجان قهوه نوش جان کنید، تنها کافی است مبلغ یک و نیم دلار پرداخت کنید.

این مقاله رو هم بخونید  گردشگری در کیش

اسکوبیه – مرکز مقدونیه -اروپا

دیدنیها

شهر اسکوبیه که پایتخت مقدونیه می باشد، از شهر های اروپایی به شمار می آید که در رده بندی شهر های ارزان قیمت، رتبه ی هشتم را دارد. قیمت پوشاک در این شهر بسیار ارزان بوده و گردشگران زیادی سالانه از این شهر زیبا و تاریخی بازدید می کنند.

بیشکک – پایتخت قرقیزستان – آسیا در مقاله ده مقصد توریستی ارزان دنیا

چذابیتها و زیباییها

شهر بیشکک قرقیزستان نیز در رتبه بندی شهر های ارزان دنیا در جایگاه چهارم قرار دارد. کشور قرقیزستان در قاره آسیا واقع شده است. اگر بخواهید در این شهر یک واحد آپارتمان دو خوابه لوکس اجاره کنید، تنها مبلغ ۷۰۰ دلار می پردازید. این کشور که از نظر تاریخی جاذبه های فوق العاده ای را دارد، هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر جهان به سوی خود می کشاند.

لاپاز – پایتخت بولیوی – آمریکای جنوبی

جذابیتها

شهر لاپاز که پایتخت کشور بولیوی می باشد، در لیست شهر های ارزان قیمت، رتبه ی پنجم را به خود اختصاص داده است. اگر بخواهید در این شهر یک وعده فست فود میل کنید، تنها کافی است مبلغ ۵ دلار پرداخت کنید. این در حالی است  که اگر بخواهید همان فست فود را در سائوپائولو برزیل میل کنید، باید دو برابر آن یعنی ۱۰ دلار پرداخت کنید. البته باید این نکته را نیز بدانید که به دلیل ارتفاع این شهر از سطح دریا ممکن است در این شهر به لحاظ تنفس دچار مشکل شوید.

تیرانا – پایتخت آلبانی – اروپا در مقاله ده مقصد توریستی ارزان دنیا

ده مقصد توریستی ارزان دنیا

شهر تیرانا که پایتخت کشور آلبانی از کشور های اروپایی می باشد، جزو ده مقصد توریستی ارزان دنیا به شمار می آید. اگر بخواهید در این کشور یک فنجان قهوه میل نمایید، کافیست تنها مبلغ ۲ دلار پرداخت کنید. این در حالی است که اگر بخواهید همین فنجان قهوه را در شهر لندن نوش جان کنید باید مبلغ ۵ دلار بپردازید. اگر بخواهید در سینما به تماشای فیلم بنشینید در این شهر تنها مبلغ ۵ دلار می پردازید در صورتی که در لندن تماشای همین فیلم برای شما ۲۰ دلار آب می خورد.

این مقاله رو هم بخونید  غار آبی کاپری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz