معرفی مناطق بکر

معرفی مناطق بکر

معرفی مناطق بکر

معرفی مناطق بکر

در این مقاله معرفی مناطق بکر  ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با تمام زیباییها آشنا کند

معرفی منطقه‌ بکر و ناشناخته در دیهوک طبس

معرفی منطقه‌ بکر و ناشناخته در دیهوک طبس . «دریای دیهوک» منطقه ‌ای بکر و دیدنی دارای چشمه ی آب‌ گرم، درختان تاغ، نیزار، چشم‌انداز زیبا، و دریاچه‌ ی آب وسیع که به دریا شباهت دارد؛ در طبس قرار دارد. با گردشگران شیراز همراه باشید

 در کیلومتر ۵۰ جاده دیهوک به کرمان و در حد فاصل روستاهای اسفندیار و نایبند، منطقه‌ای کویری وجود دارد که باتوجه به دورافتاده بودن و عدم عبور مسافر،  ناشناخته مانده  اما به ‌دلیل وجود معادن مختلف، از سالیان دور مورد توجه زمین‌ شناسان و معدن‌ کاران قرار گرفته است.به دلیل وجود چندین راه فرعی بهتر است با راهنمای محلی به این منطقه مراجعه شود.

منطقه‌ ی بکر و ناشناخته در دیهوک طبس

این منطقه در سالیان نه ‌چندان دور یکی از توقف‌گاه‌های مسیر کرمان – مشهد بوده که وجود کاروانسرای بزرگ در کنار چشمه آب، مؤید این موضوع است. به اعتقاد برخی زمین ‌شناسان، این منطقه آخرین دریای عهد قدیم بوده است. وجود کویر زیبا و زمین‌های نمکی ناهموار در کنار گل‌های نرم و ساحل مانند از زیبایی‌های این منطقه است که هم‌گی در یک منطقه کوچک گرد هم آمده و انسان را به تحسین طبیعت وا می‌دارد. وجود چشم‌انداز زیبا، غروب تماشایی، حضور شترها، آسمان صاف و تاریک در شب و… برای علاقه مندان به عکاسی و ماجراجویی، فرصت بی‌نظیری فراهم می‌آورد تا به این خطه از کویر سفر کنند.

گردشگران شیراز

این مقاله رو هم بخونید  سبک سفر کنیم

در گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی داریم انواع ویزاهای خارجی و داخلی آسیایی را برای مسافران به صورت تضمینی صادر کنیم. و شما را با تمامی تورهای هیجان انگیز و برتر آشنا کنیم تا با ما سفر کنید. ما با تمامی تورهای خارجی و داخلی و حتی تورهای ایران گردی و طبیعت گردی با شما همراه هستیم تا برترین و بهترین و لوکس ترین تورها را تجربه کنید و لحظاتی شیرین و به یادماندنی را برای خود و خانواده و دوستانتان به ارمغان بیاوردید. آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز منتخب ترین آژانس و آژانس برتر در خاورمیانه و جنوب با ارئه ی خدمات لوکس در تورها و ویزاها شما را با دنیای جدید از سفر و مسافرت آشنا میکند.با ما و گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید .

برچسپ ها:, , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “معرفی مناطق بکر”