معرفی مناطق بکر

معرفی مناطق بکر

معرفی مناطق بکر

معرفی مناطق بکر

در این مقاله معرفی مناطق بکر  ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با تمام زیباییها آشنا کند

معرفی منطقه‌ بکر و ناشناخته در دیهوک طبس

معرفی منطقه‌ بکر و ناشناخته در دیهوک طبس . «دریای دیهوک» منطقه ‌ای بکر و دیدنی دارای چشمه ی آب‌ گرم، درختان تاغ، نیزار، چشم‌انداز زیبا، و دریاچه‌ ی آب وسیع که به دریا شباهت دارد؛ در طبس قرار دارد. با گردشگران شیراز همراه باشید

 در کیلومتر ۵۰ جاده دیهوک به کرمان و در حد فاصل روستاهای اسفندیار و نایبند، منطقه‌ای کویری وجود دارد که باتوجه به دورافتاده بودن و عدم عبور مسافر،  ناشناخته مانده  اما به ‌دلیل وجود معادن مختلف، از سالیان دور مورد توجه زمین‌ شناسان و معدن‌ کاران قرار گرفته است.به دلیل وجود چندین راه فرعی بهتر است با راهنمای محلی به این منطقه مراجعه شود.

منطقه‌ ی بکر و ناشناخته در دیهوک طبس

این منطقه در سالیان نه ‌چندان دور یکی از توقف‌گاه‌های مسیر کرمان – مشهد بوده که وجود کاروانسرای بزرگ در کنار چشمه آب، مؤید این موضوع است. به اعتقاد برخی زمین ‌شناسان، این منطقه آخرین دریای عهد قدیم بوده است. وجود کویر زیبا و زمین‌های نمکی ناهموار در کنار گل‌های نرم و ساحل مانند از زیبایی‌های این منطقه است که هم‌گی در یک منطقه کوچک گرد هم آمده و انسان را به تحسین طبیعت وا می‌دارد. وجود چشم‌انداز زیبا، غروب تماشایی، حضور شترها، آسمان صاف و تاریک در شب و… برای علاقه مندان به عکاسی و ماجراجویی، فرصت بی‌نظیری فراهم می‌آورد تا به این خطه از کویر سفر کنند.

گردشگران شیراز

در گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی داریم انواع ویزاهای خارجی و داخلی آسیایی را برای مسافران به صورت تضمینی صادر کنیم. و شما را با تمامی تورهای هیجان انگیز و برتر آشنا کنیم تا با ما سفر کنید. ما با تمامی تورهای خارجی و داخلی و حتی تورهای ایران گردی و طبیعت گردی با شما همراه هستیم تا برترین و بهترین و لوکس ترین تورها را تجربه کنید و لحظاتی شیرین و به یادماندنی را برای خود و خانواده و دوستانتان به ارمغان بیاوردید. آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز منتخب ترین آژانس و آژانس برتر در خاورمیانه و جنوب با ارئه ی خدمات لوکس در تورها و ویزاها شما را با دنیای جدید از سفر و مسافرت آشنا میکند.با ما و گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید .

برچسپ ها:, , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “معرفی مناطق بکر”