مسئولیت اجتماعی

جهان پر از حق است ، کسی حق را نمی شناسد هنوز…

تو او را از خودت بخواه ، او از تو جدا نیست…

آخرت بسی دور است ، راستی را باید پیشه ساخت…

جدایی فرقتی سخت است ، هیچ رفته ای از آن باز نمی گردد…

بیایید گفت و گویی کنیم ، زندگی را سهل گیریم…

دوست داشته باشیم و دوستمان بدارند ، دنیا به کسی نمی ماند…

به خوبی باید زندگی کرد ، کسی در اینجا نمی ماند…

*صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند، کز کار خلق یک گره بسته وا کند

مسئولیت اجتماعی گروه مسافرتی گردشگران

(social responsibility)

گروه مسافرتی گردشگران جهت انجام مسئولیت اجتماعی خود، همواره پیشگام بوده و وظایف خود را در راستای کارهای انسان دوستانه بصورت مداوم انجام می دهد… گزارشی از انجام وظایف انسانی به شرح زیر است:

 • گزارش مسئولیت اجتماعی در حوزه ورزش

متعهد بودن به جامعه و مردم یک مفهوم چند بعدی در گروه مسافرتی گردشگران می باشد. به باور ما مسئولیت اجتماعی یک تعهد است. ما در جایگاه یک مجموعه گردشگری با سابقه و پیشگام، همواره به مسئولیت اجتماعی مان توجه داشته و در زمان ها و مکان های مختلف سعی مان بر این داشته ایم که نقش اجتماعی مان را به جا آوریم و این مهم در تمامی شعبات گروه گردشگران همواره مورد تأکید مدیران بوده است.

نشاط، شادابی و سلامت از مولفه های توسعه هر جامعه تحت عنوان رشد فرهنگ اجتماعی هستند که خود می تواند موجب توسعه فرهنگی در ورزش شود. یکی از مسئولیت های اجتماعی در حوزه فرهنگ و ورزش، حمایت از تیم های ورزشی و ورزشکاران در رشته های مختلف می باشد. این حمایت ها می تواند در زمینه های مختلف از جمله مالی، روحی و … باشد.

در این راستا گروه گردشگران با پشتیبانی و حمایت از یک تیم فوتبال با نام گردشگران توانسته تعدادی جوان علاقمند به ورزش فوتبال را گرد هم آورده و در لیگ ها و جام های مختلف شرکت نماید.

با شروع لیگ های جدید تیم ما اولین مسابقه خود را در روز پنج شنبه مورخ ۱۹/۱۰/۹۸ مقابل تیم سپاسی انجام داد که نتیجه را دو بر یک واگذار کرد پس از آن در بازی دوم که در روز دوشنبه مورخ ۲۳/۱۰/۹۸ مقابل تیم آریابد انجام گرفت نتیجه مسابقه یک بر صفر به نفع تیم گردشگران به پایان رسید. جوانان ورزرشکار ما همچنان به تمرین ها و فعالیت های ورزشی خود جهت حضور هرچه پر رنگ تر در مسابقات بعدی ادامه خواهند داد.

 • تهیه جهیزیه برای ۲۰ عروس جهت شروع زندگی مشترک

 • مستمری به ۹ نفر به صورت ماهیانه جهت افراد بی بضاعت و بی سرپرست

 • کمک های دوره ای به مؤسسه تلاش

مؤسسه توانبخشي و نگهداري معلولان ذهني پسر – دختر تلاش، در راستاي انجام وظايف و حفظ كرامات انساني و در جهت تأمين بهداشت و سلامت روح و روان توانخواهان و البته ارائه خدمات به روز و نوين روانشناسي و روانپزشكي، پرورش خصوصيات مثبت شخصيتي و احساس استقلال به عزيزان توانخواه ايجاد تصوير و اعتماد به نفس مثبت در آنها و بالاخص ارائه خدمات آموزشي و توانبخشي به معلولان ذهني، بالغ بر ۱۵ سال است كه فعاليت مي نمايد و در نظر دارد كه در آينده اي نزديك، خدمات خود را در كليه زمينه ها، افزايش دهد. اين مؤسسات در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود، همواره با پرسنل خدوم، وظيفه حضانت و مراقبت از توانخواهان را به صورت شبانه روزي، انجام مي دهند. از عمده ترين اهداف و فعاليت هاي مؤسسات، علاوه بر ارائه خدمات آموزشي و توانبخشي به معلولان، ايجاد اميد و انگيزه جهت فعاليت هاي رايج حرفه اي و افزايش اعتماد به نفس در آنها، و … مي باشد. گروه گردشگران همواره در مواقع لزوم کمک هایی را در راستای تأمین نیازهای موسسه انجام داده است.

 • تأمین اجاره خانه ی اشخاص بی بضاعت
 • افطاری برای موسسات نگهداری از معلولین

 • کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

  • اجرای برنامه تفریح و ناهار برای کودکان کار و بد سرپرست

 • کمک به ناشنوایان

 • تهیه غذا برای ایتام

 • کمک به شیرخوارگا