Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ماجراجویی در طبیعت با طعم تجمل

ماجراجویی در طبیعت با طعم تجمل

ماجراجویی در طبیعت با طعم تجمل

ماجراجویی در طبیعت با طعم تجمل . در این مقاله با گردشگران شیراز همراه باشید . سفر های طبیعت گردی و علاقمندان به سفر با خودرو های شخصی، دوست داران سفر با کمپر و کسانی که عاشق این هستند که با وسیله نقلیه ی خودشان به گونه ای سفر کنند که در خودروشان همه چیز را در اختیار داشته باشند، حتما این مقاله رو بخونید و با ماشین های لوکس آشنا بشید:

شرکت لکسانی موتورکارز، یک شرکت خودرو سازی می باشد که کار آن ارتقای کابین خودرو ها می باشد. این کمپانی آمریکایی تا به حال خودرو های مختلف با شاسی های مختلفی را با بهینه سازی فضای داخلی ، تبدیل به یک کاروان مجلل و لاکچری کرده است.

یکی از پروژه های موفق این کمپانی، تبدیل مرسدس بنز اسپرینتر به یک کاروان آفرودی فوق العاده لوکس می باشد. لکسانی می گوید که این کمپر لوکس را به دلیل تقاضای زیاد ساخته است و فرآیند آن حدود یک سال به طول انجامیده است. در طول این یک سال، کارشناسان این شرکت به صورت متداوم مشغول تست کردن مواد اولیه و طراحی داخلی فضای این کاروان بوده اند تا به بهترین ترکیب مواد و بهینه ترین فضای استفاده دست پیدا کنند.

لکسانی موتورکارز نیز همچون سایر شرکت های اتومبیل سازی، این امکان را به مشتریان خود می دهد که رنگ مورد علاقه ی خود ، لوازم مورد نیاز خود در کاروان، تجهیزات الکتریکی مورد نیاز، امکانات ایمنی و سایر موارد را مطابق سلیقه و میل خود از قبل سفارش بدهند.

این مقاله رو هم بخونید  کوه گرفتگی یا ارتفاع زدگی

لکسانی موتورکارز در راستای بهینه سازی مصرف سوخت و استفاده از انرژی های پاک، بر روی سقف این کاروان پنل های خورشیدی کار می گذارد. در داخل کابین این کمپر فوق لوکس، سنگ تمام گذاشته شده است. استفاده از با کیفیت ترین مواد، اجزای فیبر کربنی، نور پردازی زیبای دیواره ی کاروان، فریزر کوچک، وای فای، پوشش جیر سقف، اپل تی ۲۴ اینچی و … از امکانات داخلی این کاروان هستند. یکی دیگر از پیشرفته ترین امکانات آن سیستم تهویه قدرتمند آن و سیستم پخش مدیای آن می و همچنین دوربین پارک آن می باشد.

هنوز قیمت این کمپر کاروان فوق لوکس مشخص نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz