Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

غذاهای معروف دبی

دانستنیهای دبی

 

غذاهای معروف در دبی

شاکشوکا خوشمزه ها در دبی
این غذا با تخم مرغ ، سیب زمینی ، بادمجان ، گوجه فرنگی و جعفری و کمی ادویه و سیر درست می شود. و درواقع نوعی غذای ترکی است. که به غذاهای مدیترانه ایی هم معروف است. اما در دبی بسیار طرفدار دارد و مزه آن در دبی برای مردم جا افتاده و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

قوزی

غذاهای معروف دبی
این غذا از گوشت بره و دانه های روغن همراه با ادویه جات های مخصوص و روغن زیتون درست می شود و غذای عربی است که حتما در آنجا تجربه کنید زیرا که بسیار لذیذ است

شاورما

غذاهای معروف دبی

حتما اسم این غذا را به عنوان یک غذای معروف عربی و در دبی و لبنان و کشورهای عربی میشناسید. این که با نان پیتا و گوشت گوشفند درست میشود با کنجد و روغن زیتون. اما باید به شما بگوییم که جالب این است که این غذا یک غذای روسی است که در سن پترزبورگ وجود دارد اما به مزاج اهالی دبی خوش آمده .

فلافل

غذاهای معروف دبی
فلافل یک غذای اصیل عربی است که ما ذایرانیاین بسیار با آن خو گرفته ایم و مزه آن را دوست داریم.

مچبوس

غذاهای معروف دبی

مچبوس تکه هایی از مرغ یا ماهی همراه با ادویه جات و برنج یک غذای لذیذ میسازد. برنج را با سیب زمینی و گوجه فرنگی و سبزیجات درست می کنند. مرغ یا ماهی را در ظرفی جداگانه سرخ می کنند. و روی آن میریزند.

هریس در مقاله غذاهای معروف دبی

غذاهای معروف دبی
این غذا ترکیب بلغور گندم و گوشت یک غذای معروف اماراتی را میسازد. مانند همان حلیم خودمان است.

شش تاوک در مقاله غذاهای معروف دبی

غذاهای معروف دبیغذای معروف دبی و اماراتی ها میباشد. در واقع بسیار شبیه به جوجه کباب خودمان است. با همان ترکیبات گوشت ادویه جات و سبزی ها آماده و سرخ میشود.

 

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz