Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

غار آبی کاپری

غار آبی جزیره کاپری ایتالیا

غار آبی کاپری

در این مقاله غار آبی کاپری گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با جذابیت و زیبایی این غار زیبا آشنا کند.

هندوستان، ویتنام، اروپا، آمریکا یا هر جای دیگری که باشید، فرقی نمی کند، غارهای زیرزمینی همیشه این ارزش را دارند که آن ها را در برنامه تعطیلات خود بگنجانید. غار آبی یک غار دریایی در ساحل جزیره کاپری در جنوب ایتالیاست. این غار معروف ترین غار در میان گردشگرانی است که از این منطقه بازدید می کنند. منحصر به فرد بودن غار به خاطر درخشش آبی رنگی است که از دو منبع سرچشمه می گیرد؛ یکی ورودی غار و دیگری چاله بزرگتری که زیر ورودی قرار گرفته است. تنها با استفاده از یک قایق پارویی کوچک می توان وارد این غار شد. وقتی که از درون این غار به بیرون آن نگاه می کنیم، ورودی اش مانند یک منبع نور سفید درخشان به نظر می رسد که درست بالای خط آب قرار گرفته است، در حالی که چاله ای که زیر آب هست و نورگیر بزرگ تری برای غار محسوب می شود، نور آبی تولید می کند.

بهترین تفریحات اروپا را با گروه مسافرتی گردشگران تجربه کنید. آژانس گردشگران شیراز برگزار کننده ی تورهای حرفه ای به اروپا، مقصد های سوئیس، فرانسه، ایتالیا، و … می باشد.

با مطالعه مجله ی سفر گشت گروه مسافرتی گردشگران، درباره ی کشور ایتالیا بیشتر بدانید. (مشاهده مجله ی سفر گشت ایتالیا)

گردشگران شیراز

در گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی داریم انواع ویزاهای خارجی و داخلی آسیایی را برای مسافران به صورت تضمینی صادر کنیم. و شما را با تمامی تورهای هیجان انگیز و برتر آشنا کنیم تا با ما سفر کنید. ما با تمامی تورهای خارجی و داخلی و حتی تورهای ایران گردی و طبیعت گردی با شما همراه هستیم تا برترین و بهترین و لوکس ترین تورها را تجربه کنید و لحظاتی شیرین و به یادماندنی را برای خود و خانواده و دوستانتان به ارمغان بیاوردید. آژانس هواپیمایی گردشگران شیراز منتخب ترین آژانس و آژانس برتر در خاورمیانه و جنوب با ارئه ی خدمات لوکس در تورها و ویزاها شما را با دنیای جدید از سفر و مسافرت آشنا میکند.با ما و گروه مسافرتی گردشگران شیراز همراه باشید .

این مقاله رو هم بخونید  دلجویی به خاطر تاخیر در پرواز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz