Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

شروع تحول صنعت گردشگری در تبریز

شروع تحول صنعت گردشگری در تبریز

صنعت گردشگری در تبریز متحول می شود

اقتصاد ایران: معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی گفت: تبریز ۲۰۱۸ شروع تحول صنعت گردشگری آذربایجان است که در این راستا علاوه بر دولت، بخش خصوصی و تشکل‌های مدنی هم باید وارد میدان شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی رحیم شهرتی ‌فر در جلسه هم‌ اندیشی تبریز ۲۰۱۸ با صاحبان صنایع، اظهار داشت: اقدامات زیادی در قالب ستاد ملی و ستاد استانی در زمینه تبریز ۲۰۱۸ صورت گرفته لیکن این اقدامات بدون حضور مردم و بخش خصوصی معنایی ندارد.

وی افزود: جامعه‌ای توسعه‌یافته است که در آن دولت، بخش خصوصی و جامعه مدنی با هماهنگی هم کارهای اساسی انجام دهند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در آذربایجان‌شرقی بخش خصوصی و تشکل‌های مردمی حضور پررنگ ‌تری نسبت به سایر مناطق دارند که این نقطه عطفی در رویدادهای تبریز ۲۰۱۸ است. تبریز ۲۰۱۸ شروع تحول صنعت گردشگری آذربایجان

شروع تحول صنعت گردشگری در تبریز

شهرتی ‌فر در ادامه سخنان خود تاکید کرد: بعد از انقلاب صنعتی در اروپا مردم گذشته خود را کنار گذاشته و به آینده و آنچه در آینده می‌خواستند عملیاتی شود تمرکز کردند و ما نیز امروز نباید در گذشته تبریز درجا بزنیم.

وی اضافه کرد: نباید گذشته خود را فراموش کنیم؛ اما باید به آینده توجه کنیم چرا که تبریز ۲۰۱۸ شروع متحول شدن صنعت گردشگری آذربایجان است نه پایان یک رویداد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان ‌شرقی با اشاره به اینکه تبریز پتانسیل‌ های لازم در جهت پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی را داشته، تاکید کرد: ما ضمن اینکه خودمان را برای میزبانی هرچه بهتر مهیا می‌کنیم باید از این فرصت طلایی در راستای شناساندن تبریز استفاده لازم را ببریم. تبریز ۲۰۱۸ شروع تحول صنعت گردشگری آذربایجان.

این مقاله رو هم بخونید  آیا دارو و غذا از تحریم ‌های آمریکا مستثنی شده‌ اند

وی تصریح کرد: با برگزاری همایش‌های ملی و دعوت از صاحبان صنایع و آذربایجانی های مقیم خارج از کشور می‌توانیم اقدامات زیادی در شناسایی این رویداد مهم انجام دهیم که این خود نیازمند مشارکت همه کسانی است که در راستای تبریز ۲۰۱۸ دغدغه دارند. تبریز ۲۰۱۸ شروع متحول گردیدن صنعت گردشگری آذربایجان میشود.

منبع: سایت خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz