سوغات در اسپانیا

سوغات در اسپانیا

سوغات در اسپانیا

سوغات در اسپانیا

در این مقاله بسیار زیبای سوغات در اسپانیا ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز سعی دارد شما را با سوغاتی های معروف و بسیار کاربردی در اسپانیا آشنا کند .

چرم در اسپانیا

سوغات در اسپانیا

کیف و کفش های چرم در اسپانیا بسیار معروف و معتبر هستند. آنها را به راحتی می توان از مغازه ها و یا دست فروشهای کنار خیابان خریداری کنید. چرم ها با قیمت ها و جنسهای مختلف در اسپانیا موجود است که با توجه به جیب خودتان می توانید یادگاری های ارزنده ایی برای دوستانتان بگیرید.

قاشقک یا کاستانت

ساز کوبه ایی در اسپانیا

این یک نوع ساز است . جالب است بدانید این ساز دستی کوچک در هنگام رقص فلامنکو استفاده می شود. بسیاری از گردشگران به دنبال این ساز هستند . با دست به هم کوبیده می شود. و صدایی شبیه کلیک می دهد. معمولا روی آن هم یه زوج رقصنده فلامنکو کشیده شده است یا یک گاو باز.

لباس مخصوص فلامنکو در مقاله سوغات در اسپانیا

سوغات در اسپانیا

یک خرید بسیار هیجان انگیز خریدن یک لباس فلامنکو برای دوست صمیمیتان است. حتی برای کودکان در فامیل هم مناسب است و آنها را بسیار ذوق زده خواهد کرد. حتما برای لباستان کلاه هم خریداری کنید.

بادبزن های اسپانیایی

بادبزن اسپانیایی

یک سوغاتی رایج در اسپانیا خرید بادبزن است. که همچنان خانم ها در اسپانیا ازین بادبزن های دست ساز در فصل های گرم استفاده میکنند. حتی برای تزئین هم مناسب و زیباست.

روغن زیتون در مقاله سوغات در اسپانیا

روغن زیتون اسپانیا بهترنی روغن در دنیا

بهترین روغن زیتون در دنیا روغن زیتونی است که مردم آندلس آن را فراهم میسازند. در اسپانیا می توانید روغن زیتون مرغوب و خوب خریداری کنید. اما سعی کنید برای حمل و نقل آن فکری حتما کرده باشید تا در پروازهایتان به مشکل بر نخورید.

این مقاله رو هم بخونید  غذا در اسپانیا

گیتار در مقاله سوغات در اسپانیا

گیتار معروف در اسپانیا

این گیتار به هیچ وجه ارزان نیست. و سوغاتی لوکسی به حساب می آید. اما نمونه آن در دنیا نظیر ندارد. و اساتید حرفه ایی و قدیمی در این راه هستند که این سازها را می سازند. بسیار دلنشین است و صادرات آن هم انجام می شود.

عروسک های کریسمسی در مقاله سوغات در اسپانیا

عروسک های اسپانیایی

این عروسک ها در همه جا رایج است . معمولا در کریسمس در شمال اسپانیا فراوان می توانید یافت کنید. آنها بی نظیر ترین سوغاتی هایی هستند که می توانید خریداری کنید.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “سوغات در اسپانیا”