Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

سوغاتی در سوئیس

شکلات سوئیس

سوغاتی در سوئیس

شکلات

شکلات سوئیس

سوئیس معدن شکلات و شکلات سازهای معروف دنیا است. سوئیسی ها عاشق خوردن شکلات با طمع های مختلف هستند و به همین خاطر در این صنعت دخالت زیادی برده اند و ترکیبات شکلات را با خیلی از مزه های دیگر درگیر کرده اند و طمع های بینظیری را از درون آن بیرون کشیده اند. شکلات با عسل ، شیر حتی بیسکوییت. از همین رو این هدیه بینظیری برای دوستانتان خواهد بود. ما پیشنهاد میکنیم در طول سفر خود به سوئیس طعم های مختلف شکلات را تجربه کنید.

پنیر سوئیس

پنیر در سوئیس

یکی از جذاب ترین طعم ها پنیر سوئیسی است. که فقط بعضی از این پنیرها قابل حمل و نقل های طولانی در جهت سوغات میباشند. اما حتما هم خودتان امتحان کنید هم برای سوغاتی خریداری کنید.

مغازه ادل وایس

خرید در مغازه های سوئیسی

این مغازه برای خرید سوغاتی لوکس میباشد. چون هزینه جنس های موجود در این مغازه کمی بالاست . اما شما به راحتی می توانید در این مغازه به خرید کلاه های زیبا و دستکش ها و بلوزهای چریم بسیار زیبایی بپردازید. و قیمت آن با وجود بالا بودن اما بسیار مناسب از نظر جنسی است.

ساعت سوئیسی

ساعت سوئیسی

از قدیم این اسم به گوش ما خورده است که بهترین ساعت در دنیا ساعت سوئیس است. و به عنوان محصولی بسیار لوکس ، گران و لاکچری به شمار می رود. جالب است بدانید ساخت ساعتهای سوئیسی تماماً با دست انجام می شود. پس از قیمت گزافی که می دهید پشیمان نشوید و از خرید خودتان شک نداشته باشید.

چاقوی سوئیس در مقاله سوغاتی در سوئیس

سوغاتی در سوئیس

چاقوی چند کاره سوئیس یکی دیگر از سوغاتی های بامزه سوئیس است. که همه دوست دارند ازین چاقوها داشته باشند. مخصوصا اگر اهل طبیعت گردی و داستان های ماجرا جویانه در طبیعت باشند.

ساعت کوکو در مقاله سوغاتی در سوئیس

سوغاتی در سوئیس

بسیاری از ما با این ساعت در دوران کودکی خاطره داریم و آن را در فیلم ها دیده ایم. و حتما آرزوی داشتن آن را داشته ایم. این ساعت ها را با انواع مختلف در سوئیس میتوانید خریداری کنید. هر ساعت پرنده ایی از دورن این ساعت ها بیرون می آید و کوکو میکند.

 

 

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz