سوغاتی در ایتالیا

خاص ترین سوغاتی های ایتالیا ، سوغات در ایتالیا ، سوغاتی های ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

در این مقاله سوغاتی در ایتالیا ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز ، برای شما یک مقاله جذاب در نظر گرفته است. در این مقاله زیبا ، به سوغاتی های جذابی که در ایتالیا می توانید تهیه کنید می پردازیم. یکی از جذاب ترین و اما شاید سخت ترین بخش سفر خرید هدیه برای خانواده و دوستانتان است. اما ما گردشگرانیها آن را برای شما راحت کرده ایم. تا اسم ایتالیا می آید ما یاد کیف و کفش های چرم و جواهرات زیبایش می افتیم . و پاستاهای معروف ایتالیایی آن چیزی است که میخواهیم حتما در ایتالیا تجربه کنیم. گروه مسافرتی گردشگران شیراز با ارائه ی تورهای لوکس در مسیر ایتالیا و شهرهایش و همچنین ارائه ی خدمات بینظیر در اختیار شما شرایط سفر به این کشور پر ماجرا را برای شما فراهم کرده است. با ما همراه باشید.

کیف و کفش چرم

کیف و کفش های چرم ایتالیا

در ایتالیا و به خصوص در فلورانس شما می توانید سوغاتیهای بینظیر و ارزنده ای را برای دوستانتان هدیه بگیرید. کیف و کفش و دستکش و یا کمربند چرم اصل ایتالیا یکی از بهترین هاست.درست است قیمت آن کمی گران است اما به قیمتی که میدهید بهترین و مناسب ترین کالا را خریداری میکنید.

پاستا در مقاله سوغاتی در ایتالیا

پاستای معروف ایتالیایی

یکی از بهترین سوغاتی ، حتی برای استفاده سالیانه خودتان ، پاستاهای دست ساز ایتالیا است. این پاستا با دست ساخته می شود. و بسیار در دنیا معروف است. و هنگام پخت بسیار خوشمزه هستند. پاستای فوزیلی ، اسپاگتی ، پنه از معروف ترین و لذیذ ترین آنهاست. از برندهای معروف آن هم وویلو ، افلترا ، مانشینی است که میتوانید از آنها خریداری کنید.

این مقاله رو هم بخونید  تورهای مرداد ترکیه

عطر

سوغاتی در ایتالیا

رایحه های معروفی که تا به امروز در ذهن شما نقش های خوبی بسته اند مثل : گوچی ، دولچی و گابانا ، بولگاری همه و همه محصولات معروف ایتالیا میباشند. در نقاط مختلف ایتالیا ادکلن های سنتی با رایحه های گوناگون و بهتر و سنتی هم خواهید دید. که مطئنا آنها هم به دلتان خواهد نشست.

پوشاک

سوغاتی در ایتالیا

لباس در ایتالیا یک اصل اساسی است و همچنان مد و برندهای معتبر و شیک، همه در ایتالیا اصل های مهم این کشور هستند. برند معروف نرو جردینی ، کاوالی ، جیوکس از برندهای مشهور در کل دنیاست که شعبه های اصلی آن در ایتالیاست. شما در ایتالیا با سالن های مد ، فشن های خوب ، برندهای خوب ، ارتباط برقرار میکنید و آشنا میشوید. و با خیال راحت از ایتالیا خرید کنید و لذت ببرید.

کتاب عکس در مقاله سوغاتی در ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

زیبا ترین یاد آور ایتالیا عکس های زیبای آنجاست . در ایتالیا فرستادن کارت پستال همپنان معروف و قابل احترام است. اما ایتالیایی ها کار جدیدی انجام دادند. کتابی به همین عنوان برای سوغاتی شما فراهم آوردند و بسیار می تواند هدیه ایی جذاب و دیدنی برای دوستان و خانواده شما باشد. عکاسان این مجموعه همگی بومی هستند

سفال در مقاله سوغاتی در ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

سرامیک و سفال یک هدیه ناب دیگری است که می توانید در ایتالیا برای دوستانتان خریداری کنید. ایتالیا این کار را در زمان های قدیم در کارگاه قدیمی فلورانس آغاز کرد و بعد گسترش پیدا کرد این طرح ها ، با طراحی های زیبا و رنگ های مختلف در شهرهای ایتالیا ساخته و ارائه داده می شوند.

این مقاله رو هم بخونید  شهرهای توریستی ترکیه
[st_list_tour st_ids=”13748 , 9521 , 9224″ st_number_tour=”3″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Miss. Raha Nazari

Miss. Raha Nazari