سوغاتی در ایتالیا

خاص ترین سوغاتی های ایتالیا ، سوغات در ایتالیا ، سوغاتی های ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

در این مقاله سوغاتی در ایتالیا ، گروه مسافرتی گردشگران شیراز ، برای شما یک مقاله جذاب در نظر گرفته است. در این مقاله زیبا ، به سوغاتی های جذابی که در ایتالیا می توانید تهیه کنید می پردازیم. یکی از جذاب ترین و اما شاید سخت ترین بخش سفر خرید هدیه برای خانواده و دوستانتان است. اما ما گردشگرانیها آن را برای شما راحت کرده ایم. تا اسم ایتالیا می آید ما یاد کیف و کفش های چرم و جواهرات زیبایش می افتیم . و پاستاهای معروف ایتالیایی آن چیزی است که میخواهیم حتما در ایتالیا تجربه کنیم. گروه مسافرتی گردشگران شیراز با ارائه ی تورهای لوکس در مسیر ایتالیا و شهرهایش و همچنین ارائه ی خدمات بینظیر در اختیار شما شرایط سفر به این کشور پر ماجرا را برای شما فراهم کرده است. با ما همراه باشید.

کیف و کفش چرم

کیف و کفش های چرم ایتالیا

در ایتالیا و به خصوص در فلورانس شما می توانید سوغاتیهای بینظیر و ارزنده ای را برای دوستانتان هدیه بگیرید. کیف و کفش و دستکش و یا کمربند چرم اصل ایتالیا یکی از بهترین هاست.درست است قیمت آن کمی گران است اما به قیمتی که میدهید بهترین و مناسب ترین کالا را خریداری میکنید.

پاستا در مقاله سوغاتی در ایتالیا

پاستای معروف ایتالیایی

یکی از بهترین سوغاتی ، حتی برای استفاده سالیانه خودتان ، پاستاهای دست ساز ایتالیا است. این پاستا با دست ساخته می شود. و بسیار در دنیا معروف است. و هنگام پخت بسیار خوشمزه هستند. پاستای فوزیلی ، اسپاگتی ، پنه از معروف ترین و لذیذ ترین آنهاست. از برندهای معروف آن هم وویلو ، افلترا ، مانشینی است که میتوانید از آنها خریداری کنید.

عطر

سوغاتی در ایتالیا

رایحه های معروفی که تا به امروز در ذهن شما نقش های خوبی بسته اند مثل : گوچی ، دولچی و گابانا ، بولگاری همه و همه محصولات معروف ایتالیا میباشند. در نقاط مختلف ایتالیا ادکلن های سنتی با رایحه های گوناگون و بهتر و سنتی هم خواهید دید. که مطئنا آنها هم به دلتان خواهد نشست.

پوشاک

سوغاتی در ایتالیا

لباس در ایتالیا یک اصل اساسی است و همچنان مد و برندهای معتبر و شیک، همه در ایتالیا اصل های مهم این کشور هستند. برند معروف نرو جردینی ، کاوالی ، جیوکس از برندهای مشهور در کل دنیاست که شعبه های اصلی آن در ایتالیاست. شما در ایتالیا با سالن های مد ، فشن های خوب ، برندهای خوب ، ارتباط برقرار میکنید و آشنا میشوید. و با خیال راحت از ایتالیا خرید کنید و لذت ببرید.

کتاب عکس در مقاله سوغاتی در ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

زیبا ترین یاد آور ایتالیا عکس های زیبای آنجاست . در ایتالیا فرستادن کارت پستال همپنان معروف و قابل احترام است. اما ایتالیایی ها کار جدیدی انجام دادند. کتابی به همین عنوان برای سوغاتی شما فراهم آوردند و بسیار می تواند هدیه ایی جذاب و دیدنی برای دوستان و خانواده شما باشد. عکاسان این مجموعه همگی بومی هستند

سفال در مقاله سوغاتی در ایتالیا

سوغاتی در ایتالیا

سرامیک و سفال یک هدیه ناب دیگری است که می توانید در ایتالیا برای دوستانتان خریداری کنید. ایتالیا این کار را در زمان های قدیم در کارگاه قدیمی فلورانس آغاز کرد و بعد گسترش پیدا کرد این طرح ها ، با طراحی های زیبا و رنگ های مختلف در شهرهای ایتالیا ساخته و ارائه داده می شوند.

برچسپ ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “سوغاتی در ایتالیا”