Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

روز بین‌المللی مبارزه با خشونت علیه زنان

روز بین‌المللی مبارزه با خشونت علیه زنان

روز بین‌المللی مبارزه با خشونت علیه زنان

روز بین‌المللی مبارزه با خشونت علیه زنان

روز بین‌المللی مبارزه با خشونت علیه زنان: ۲۵ نوامبر هر سال (معادل چهارم یا پنجم آذر) به عنوان روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان نام گذاری شده است. این روز به منظور یادآوری عزم همگانی مبارزه با خشونت علیه زنان برگزیده شده است و نام گذاری در این روز و تاریخ به دلیل قتل وحشیانه سه خواهر میرابال، فعالان سیاسی اهل جمهوری دومیتیکن انتخاب شده است.

تاریخ زندگی بشر همواره شاهد پایمال شدن حقوق زنان و دختران بوده است. در سال های اخیر با وجود فعالیت های ارزشمندی که توسط سازمان های جهانی مدافع حقوق بشر برای دفاع از حقوق انسانی زن انجام شده است،. زنان، قربانیان تجاوز، آزار جنسی،‌ شکنجه، بردگی جنسی ،‌خرید و فروش به منظور فحشاء ، ‌نسل کشی ، قتل های ناموسی، جهیزه – مرگی (مرگ به علت کمی جهیزیه) و دختران نیز در معرض رفتارهایی مانند سوء‌تغذیه ، سوء استفاده جنسی وازدواج های زودرس قرار می گیرند.

درباره گروه مسافرتی گردشگران:

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد. هم اکنون در شیراز بلوار زند خیابان رودکی نبش کوچه ۴ جنب هتل هدیش شرکت خدمات جهانگردی و مسافرت هوایی گردشگران شیراز واقع شده است.

این مقاله رو هم بخونید  نمایشگاه گردشگری در تهران

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

هم اکنون این گروه(گروه گردشگران) با دارا بودن ۳ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz