رشد گردشگری سنگاپور

راهنمای سفر به سنگاپور

رشد گردشگری سنگاپور

رشد گردشگری سنگاپور برای دومین سال متوالی

سنگاپور کشور مالزی برای دومین مرتبه رکورد تعداد گردشگران ورودی و بازدیدکنندگان را شکست. درآمد گردشگری افزایش یافت و دلیل آن رشد بسیار زیاد گردشگران و بازدیدکنندگان از بازارهای پردرآمد مثل انگلستان، چین و کره جنوبی بوده است.

 

لیونل یئو، مدیر اجرائی هیئت مدیره گردشگری سنگاپور گفت: STB اظهار خوشحالی کرد که طی دو سال متوالی خبر رشد گردشگری سنگاپور را گزارش می دهد او خاطر نشان کرد تلاش های مشترک STB و شرکاء صنعتی نتایج بسیار مثبتی را به دنبال داشته است و در مقطع اقتصاد جهانی بیش از حد انتظار عمل کرده است و همچنین این رشد باعث افزایش مسافران و تعداد پروازها شده است.

وی افزود: همزمان و همراه با ابتکارات و نوآوری های علمی در حمایت از صنعت و همچنین رقابت در صنعت شاهد پیشرفت های چشمگیری بوده ایم. کشورهایی مانند چین، اندونزی و هند جزء برترین کشورها از لحاظ بیشترین تعداد بازدید از سنگاپور بوده اند. و کمترین درصد بازدیدکنندگان از سنگاپور، کشورهای تایلند و هنگ کنگ را می توان نام برد.

در مقاله راهنمای سفر به سنگاپور  گردشگران شیراز با سنگاپور و زیباییهایش آشنا شوید.

حکومت سنگاپور در سال ۱۹۶۵ میلادی استقلال خود را اعلام کرد.تا قبل از آن سال، تحت استعمار بریتانیای کبیر بود. در حال حاضر سنگاپور در زمینه ی اقتصاد و دارا بودن مرکز های اقتصادی از پیشتازان می باشد. اگر بخواهیم استاندارد های مناطق جنوب شرقی قاره آسیا را در نظر بگیریم، باید بگوییم که اینجا یک منطقه ی گران به شمار می آید و قیمت ها نسبت به منطقه های پیرامون دو برابر است. با این وجود، اماکن دیدنی و سرگرم کننده ی بسیاری در سنگاپور وجود دارد که در ادامه با برخی آشنا خواهید شد. زبان رسمی سنگاپور انگلیسی، ماندارین و تامیل مالایی است و واحد پول آن دلار سنگاپور(SGD) می باشد.

این مقاله رو هم بخونید  جذابیت های ترکیه

ارسال نظر

اولین نفری باشید که نظر می دهد. “رشد گردشگری سنگاپور”