Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

راهنمای سفر به مالاگا

در این مقاله راهنمای سفر به مالاگا گروه مسافرت گردشگران شیراز سعی دارد شما را با زیباییهای مالاگا آشنا کند.مالاگا شهری ساحلی همراه با باغ ها و فضاهای سبز بینظیر می باشد که اماکن و بناهای تاریخی هم در خود جای داده است.

راهنمای سفر به مالاگا

آب و هوای مالاگا و بهترین زمان سفر به مالاگا

آب و هوای کلی شهر مالاگا، مدیترانه ای است و بهترین زمان از نظر آب و هوا برای سفر به این شهر از فروردین تا تیر ماه و از شهریور تا آبان ماه است. از آبان به بعد هوا سرد می شود که دما هوا به ۱۰ درجه سانتیگراد هم می رسد و در ماه مرداد دما هوا به بیشترین حد خود می رسد و بسیار گرم می باشد.

راهنمای سفر به مالاگا

جاذبه ها در این مقاله راهنمای سفر به مالاگا

راهنمای سفر به مالاگا

القصبه مالاگا

راهنمای سفر به مالاگا

القصبه (الکازابا)، یک قلعه نظامی قدیمی است که در قرن ۱۱ بازسازی شده است. امروزه در این قصر دو موزه وجود دارد که یکی به اسم «موزه استانی هنرهای زیبا» که دو نقاشی از نقاش معروف پیکاسو در آن میباشد و دیگری «موزه استانی هنرهای زیبا» که در آن از عتیقه های رومی و سفال های اندلسی نگه داری می شود.

کلیسای جامع در مقاله راهنمای سفر به مالاگا

این کلیسا بر روی محوطه یک مسجد قدیمی پی ریزی شده است. فضای داخلی کلیسا بسیار زیبا و خیره کننده است که با نقاشی های «باکره و قدیسین» تزئین شده است.

باغ‌ های گیاه‌شناسی

راهنمای سفر به مالاگا

این باغ ها توسط مارکی لورینگ و همسرش در سال ۱۸۵۵ ساخته شده است  که پر از گیاهان و گل های زنده و شاداب مدیترانه ای می باشد. در این باغ از سراسر دنیا گونه های مختلف گیاهان جمع آوری شده است.

قلعه خیبرالفارو

راهنمای سفر به مالاگا

این قلعه یکی دیگر از قلعه های نظامی که به سبک اسپانیایی – اسلامی ساخته شده است. این قلعه توسط عبدالرحمن سوم ساخته و در اوایل قرن ۱۴ سلطان گرانادا گسترش پیدا کرده است. اسم این قلعه برگرفته از کلمه “gebel-faro” که ترکیبی از زبان عربی و یونانی به معنی صخره ی فانوس دریایی گرفته شده است.

بنیاد موزه محل تولد پابلو پیکاسو

راهنمای سفر به مالاگا

این موزه در اصل خانه ای بوده که پیکاسو در آن متولد شده است که در بخش قدیمی شهر قرار دارد و حدود ۲۳۳ اثر از این هنرمند در موزه نگهداری می شود. این آثار که در مدت بازه زمانی ۱۸۹۲ تا ۱۹۷۲ است، گسترده و وسیعی از سبک ها و تکنیک هایی که پیکاسو در آن استاد بوده است را به نمایش گذاشته است.

هتل های برتر

تقریبا می شود گفت شما با هر بودجه ای که برای اقامت در نظر گرفنه باشید می توانید هتل یا اقامتگاه خود را رزرو کنید، فقط کافی است مقدار بودجه ای که درنظر گرفتید با انتظاراتی که از اقامتگاه خود دارید، یکی باشد. اگر مایل هستید در هتل های ۵ستاره ساکن شوید، پیشنهاد ما به شما هتل Vincci Seleccion Posada del Patio و هتل Miramar GL می باشد. هتل های ۴ستاره هم که البته دست کمی از هتل های ۵ستاره ندارد، هتل Barcelo و هتل Room Mate Larios است. هتل های ۳ستاره هم می توان به هتل Eurostars Astoria و هتل Hotel Zenit Malaga اشاره کرد.

خوراکی در مالاگا

راهنمای سفر به مالاگا

مالاگا چون  نزدیک دریا هست و صیفی جات و میوه جات تازه و فراوانی دارد، در این شهر شما می توانید غذاهای متنوعی رو امتحان کنید. از گرانترین و لوکس ترین رستوران های این شهر می توان به Restaurante Amador و Montana اشاره کرد. از دیگر رستورانهایی که سطح کیفی غذایی خوبی دارند و قیمت متوسطی هم دارند رستورانهای  La Barra de Zapata و Restaurante Alexso می باشد. اما اگر به دنبال رستورانهایی هستید که مقرون به صرفه باشد می توانید به رستوران های Da Saveria و La Tranca بروید. از محبوب ترین غذاهای این شهر می توان به پئیا والنسیایی، پاتاتاس براواس، گازپاچو، پیمنیتوس د پارون، فیده ئوآ، تورتیا و چورروس اشاره کرد.

نوشیدنی ها

راهنمای سفر به مالاگا

از کافه های دنج و مدرن در این شهر، کافه های Casa Aranda و Boca Llena Teatinos می باشد که امتحان کردن نوشیدنی های این ۲ کافه خالی از لطف نیست.

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz