گردشگران شیراز لوگو

آخرین مقالات و نوشته ها

تورهای ویژه

مشاوره و رزرو تور

071-91009291

شیرازمال

071-91009293

رودکی

هم‌اکنون پاسخگوی شما هستیم

تور سوئیس - گردشگران شیراز

راهنمای جامع سفر به سوئیس

سرفصل های مقاله

سوئیس کشور کوهستانی کوچکی است که در مرکز اروپا قرار دارد. این کشور محصور در خشکی تقریباً به اندازه نیوجرسی است و بین فرانسه و ایتالیا قرار دارد. همچنین با اتریش، آلمان و لیختن اشتاین هم مرز است. تور سوئیس یک انتخاب فوق العاده برای گذراندن بهترین تعطیلات شما خواهد بود. سفر شما به سوئیس میتواند ترکیبی از کشور های همسایه سوئیس نیز باشد. 

راهنمای تور سوئیس-تور سوئیس - گردشگران شیراز

آشنایی با سوئیس

بیشتر قلمرو تحت پوشش سوئیس کنونی کوهستانی است. به همین دلیل، گذرگاه های آلپاین و قدرت هایی که به دنبال کنترل این راه های ارتباطی و تجاری مهم بودند، نقش بسزایی در توسعه کشور داشته اند. بیشتر جمعیت در فلاتی زندگی می کنند که بین رشته کوه های آلپ در جنوب و کوه های جورا در شمال قرار دارد. منطقه کوهستانی در جنوب کم جمعیت است. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. سوئیسی ها به خاطر ساعت ها و شکلات هایشان به خوبی شناخته شده اند. در سوئیس یک زبان رسمی وجود ندارد. مردم به یکی از چندین زبان از جمله آلمانی سوئیسی، فرانسوی و ایتالیایی صحبت می کنند. 

سفر به سوئیس با ویزای شنگن

سفر به سوئیس نیز مانند سایر تورهای اروپا و کشورهای اروپایی نیازمند اخذ ویزا شنگن میباشد. شاید نام ویزا شنگن کمی ترسناک باشد اما اگر ویزا شنگن خود را از تیم گردشگران شیراز بخواهید، هیچ نگرانی برای شما نخواهد ماند. تمام خدمات سفر به سوئیس خود را میتواند به ما بسپارید. خدماتی از جمله ویزا شنگن، رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و غیره.

مدارک لازم برای اخذ ویزای شنگن- تور سوئیس -گردشگران شیراز

سفر به سوئیس با تور

سفر به سوئیس با تور قطعا یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود. یک سفر جامع و کامل که بهترین لحظات را برای شما رقم میزند. شما میتوانید تور سوئیس را به تنهایی انتخاب کنید و از شهرهای آن مانند: ژنو، زوریخ، لوسرن، برن، بازل، لوزان و یا زرمات به انتخاب خود دیدن کنید. همچنین می توانید تور خود را به صورت ترکیبی با کشورهای اروپایی اطراف سوئیس مانند فرانسه، ایتالیا، آلمان و یا غیره ترکیب کنید.

مقاصد معروف در سفر به سوئیس

برن

برن، پایتخت سوئیس، شهری جذاب و دیدنی با میراث فرهنگی غنی است که توسط مناظر زیبای آلپ احاطه شده است. شهر قدیمی قرون وسطایی برن در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و دارای خیابان‌های سنگ‌فرش‌شده عجیب، ساختمان‌هایی از جنس ماسه‌سنگ و رودخانه‌ای زیبا که از میان شهر می‌گذرد، میباشد.

ژنو

ژنو که دومین شهر پرجمعیت سوئیس در نظر گرفته می شود، به طرز جذابی در اطراف دریاچه زیبای ژنو، در دهانه رودخانه رون، پراکنده شده است. قله های آلپ و تپه های جورا نیز از آن محافظت می کنند. این کلان شهر نیز بسته به جایی که انتخاب می کنید، دارای زیبایی های طبیعی فراوانی است!

سفر به سوئیس یا تور - تور سوئیس-گردشگران شیراز

زوریخ

زوریخ پایتخت اقتصادی کشور سوئیس است. این شهر در بخش مرکزی کشور و در سواحل شمالی دریاچه زوریخ واقع شده است که به محیط زیبای شهر می افزاید. موقعیت جغرافیایی این شهر آن را به مرکزی برای تجارت، فرهنگ و گردشگری در سوئیس تبدیل کرده است.

لوزان

لوزان چهارمین شهر پرجمعیت سوئیس و دومین شهر بزرگ در دریاچه ژنو است. لوزان که بر روی سه تپه گسترده شده، با تاکستان های سرسبز و دریاچه درخشان ژنو که در زیر آن گسترده شده است، جذاب ترین مقصد در کل سوئیس است.

لوسرن

لوسرن شهری زیبا در قلب سوئیس است. در بخش مرکزی کشور، در منطقه آلمانی زبان، و به طور خاص در کانتون لوسرن واقع شده است. این شهر به خاطر محیط طبیعی خیره‌کننده‌اش، با کوه‌های آلپ سوئیس، پس‌زمینه‌ای چشمگیر و دریاچه لوسرن که به جذابیت کلی آن می‌افزاید، مشهور است.

جاذبه های دیدنی سوئیس - تور سوئیس - گردشگران شیراز

بازل

شهر زیبای بازل دقیقاً در امتداد پیچی در رودخانه راین قرار دارد. این شهر تقریباً در جایی قرار دارد که مرزهای فرانسه، آلمان و سوئیس با یکدیگر تماس دارند. این مکان مملو از موزه ها است و مکانی فوق العاده برای دوستداران هنر است.

زرمات

زرمات یک شهر کوهستانی محبوب در کانتون واله است که در جنوب سوئیس واقع شده است. این کوه در پای ماترهورن، یکی از بلندترین قله‌های آلپ، واقع شده است. این شهر تعداد زیادی از گردشگران را به دلیل فعالیت های ارائه شده مانند اسکی و کوه نوردی و همچنین به دلیل زیبایی چشمگیر به طور کلی جذب می کند.

بهترین زمان سفر به سوئیس - تور سوئیس - گردشگران شیراز

بهترین زمان سفر به سوئیس

بهترین زمان برای سفر به سوئیس از ژوئن تا آگوست است. اگرچه، با کاوش بیشتر در این بهشت ​​برفی، متوجه می‌شوید که با تغییر هر فصل، سوئیس در سایه‌ها و رنگ‌های مختلف دیده می‌شود، بنابراین بهترین زمان به برنامه‌های شما بستگی دارد.

جاذبه های دیدنی سوئیس

ماترهورن

اولین باری که نمادین ترین کوه سوئیس، ماتر هورن را دیدید، هرگز فراموش نخواهید کرد. شاید در یک روز آبی روشن به روستای جذاب زرمات برسید، قله ای به ارتفاع 4478 متر و دندانه‌شکل به وضوح در مقابل شما ظاهر می‌شود. از هر طرف که برای اولین بار این کوه افسانه ای را ببینید، سال ها در حافظه شما باقی خواهد ماند.

تفریحات معروف سوئیس - تور سوئیس - گردشگران شیراز

قلعه چیلون

این قلعه که در جزیره ای در دریاچه ژنو در نزدیکی شهر محبوب مونترو واقع شده است، قدمت آن به قرن دهم برمیگردد، زمانی که از آن به عنوان یک قلعه استراتژیک آبی استفاده می شد. پس از آن به خانه تابستانی کنار دریاچه برای کنت های ثروتمند ساووی تبدیل شد، زمانی که اتاق های قلعه با انواع هنرها و گنجینه ها تزئین شده بود که بازدیدکنندگان امروز می توانند از آن لذت ببرند. این قلعه پربازدیدترین بنای تاریخی سوئیس است و در حین کاوش در این کشور قطعاً باید از آن دیدن کنید.

یونگفرایوخ

یونگفرایوخ یک سرزمین عجایب آلپ است. یونگفرایوخ از نظر فنی یک یخچال بین دو کوه است و یکی از بهترین و مرتفع ترین جاذبه های سوئیس است. اجازه ندهید ارتفاع شما را ناامید کند. چیزهای زیادی برای کاوش در آنجا وجود دارد. با این حال، شاید چشمگیرترین جاذبه راه آهن شهرت جهانی جانگ فرو باشد. این قطار که از Kleine Scheidegg شروع می شود، تا ارتفاع 3454 متری از سطح دریا به سمت یونگفرایوخ مرتفع ترین ایستگاه راه آهن اروپا، صعود می کند.

دریاچه ژنو

دریاچه ژنو که از ژنو در غرب تا لوزان در شرق امتداد دارد، یکی از زیباترین مکان‌های سوئیس است. از شلوغی بین‌المللی ژنو گرفته تا تاکستان‌های زیادی که در دامنه‌های تپه‌های اطراف دریاچه قرار دارند، به جاذبه های این منطقه افزوده است. همچنین فعالیتهای زیادی در دریاچه وجود دارد از جمله: موج سواری، اسکی روی آب و کایاک سواری همگی برای بازدیدکنندگان امکان پذیر است؛ یا می‌توانید به سادگی بنشینید و از زیبایی دریاچه از روی عرشه یک کشتی، لذت ببرید.

گشت در برن

شهر قرون وسطایی برن سوئیس نه تنها پایتخت سوئیس است، بلکه یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای بازدید است. در اطراف سنگ‌فرش‌های باریک شهر قدیمی قدم بزنید و به زودی متوجه خواهید شد که چرا این محله در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. در سراسر مرکز تاریخی برن، انبوهی از بوتیک‌ها، رستوران ها و خرس ها را خواهید دید. بله، درست است، خرس نماد شهر است. چرا که درست در آن سوی رودخانه از شهر قدیمی زندگی می کنند.

ارزانترین تور سوئیس از شیراز - تور سوئیس - گردشگران شیراز

آبشار راین

به عنوان قدرتمندترین آبشار اروپا، به راحتی می توان فهمید که چرا آبشار راین یکی از بهترین چیزهایی است که می توان در سوئیس از آن دیدن کرد. بازدیدکنندگان می توانند از زیبایی های آبشار، واقع در نزدیکی شهر شمالی شافهاوزن، از چندین جهت لذت ببرند. اگر بیشتر احساس ماجراجویی می کنید، حتی می توانید با یک قایق، قلعه های اطراف را از روی آب ببینید. هر ماه اوت، آبشار میزبان یک نمایش آتش بازی تماشایی است که بازدیدکنندگان را از سراسر کشور به عنوان بخشی از جشن های روز ملی سوئیس به خود جذب می کند.

اشتراک گذاری :

گروه تحریریه گردشگران شیراز

گروه تحریریه گردشگران شیراز

تورهای ویژه
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
نظرات کاربران

ارسال نظر

خانه
جستجو
اعلان ها

اطلاعات تماس

شعبه شیرازمال: بلوار ستارخان-نبش کوچه ۲۲-مجتمع شـیـرازمـــــــــال- طبـــقه دوم – واحد ۲۰۴ 07191009291 شعبه رودکی: بلوار زند-خیابان رودکی-نبش ایزدی-ساختمان گردشگران 07191009293 info@gardeshgaranshiraz.com

اطلاعات تماس

شعبه شیرازمال: بلوار ستارخان-نبش کوچه ۲۲-مجتمع شـیـرازمـــــــــال- طبـــقه دوم – واحد ۲۰۴ 07191009291 شعبه رودکی: بلوار زند-خیابان رودکی-نبش ایزدی-ساختمان گردشگران 07191009293 info@gardeshgaranshiraz.com