Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دور همی گردشگرانیها در بازیهای جام جهانی

دور همی با ترکیش ایر لاین

دور همی با ترکیش ایرلاین

دور همی گردشگرانیها در بازیهای جام جهانی: در سه بازی سربلند و مردانه تیم ملی کشور پر افتخارمون ایران گروه مسافرتی قدرتمند گردشگران به همراه مسافران وفادارش در سینمای پردیس گلستان دور هم جمع شدند و به تماشای بازی ایران نشستند.

در بازی اول، ایران در مقابل تیم مراکش بازی کرد با نتیجه یک بر صفر به نفع ایران این بازی به اتمام رسید

در بازی دومش با تیم اسپانیا یک بر صفر به نفع تیم اسپانیا بازی را باختیم

و در بازی دیشب تیم ملی ایران در مقابل تیم پرتغال با باخت سربلند یک بر صفر جام جهانی ۲۰۱۸ را ترک کرد.

در دور همی دیشب با بچه های خوب تیم ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز ، و ایر عربیا بازی را دیدیم.

شرکت گردشگران شیراز در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را با مجوز تور(بند ب) آغاز نمود و در سال۱۳۸۲ موفق به اخذ مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری گردید و در سال۱۳۸۴ نیز به عضویت یاتا درآمد. این شرکت که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته مقامهای ویژه ای در عرصه گردشگری را کسب نماید اکنون یکی از برندهای معتبر گردشگری کشور بوده ودر سطح جهان نیز شناخته شده می باشد. هم اکنون در شیراز بلوار زند خیابان رودکی نبش کوچه ۴ جنب هتل هدیش شرکت خدمات جهانگردی و مسافرت هوایی گردشگران شیراز واقع شده است.

مجموعه گردشگران در سال ۱۳۸۷ موفق به تاسیس دفتر شماره۲ خود با نام گردشگران شهرراز گردید ودر سال ۱۳۸۹ مجتمع آموزشی گردشگری و هتلداری خود را با نام گردشگران سرو شیراز جهت توسعه بخش آموزش در مجموعه گردشگران، استان و کشور پایه گذاری نمود.

این مقاله رو هم بخونید  تور خارجی شیراز به گرجستان

هم اکنون این گروه(گروه گردشگران) با دارا بودن ۳ شرکت در شیراز و نمایندگی ها و دفاتر خود در شهرها و کشورهای مختلف جهان یکی از بزرگترین مجموعه های گردشگری کشور بوده و بدینوسیله از سهم بازار مناسبی در زمینه های مختلف گردشگری برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz