درخواست ویزا

درخواست ویزا

درخواست ویزا

برای مشاهده مدارک مورد نیاز و شرایط اخذ ویزا، کشور مورد نظر را از لیست مربوطه انتخاب نمایید:

برای درخواست ویزا، لطفا فرم زیر را تکمیل فرمائید. مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی خواهند کرد.

درخواست ویزا

 

Verification

 

پیکاپ ویزا چیست؟

همه روزه افراد زیادی با اهداف مختلف مانند سفر تفریحی به یک کشور، ادامه تحصیل، موقعیت شغلی، بازدید اقوام و دوستان، مهاجرت، اقامت و خیلی دلایل دیگر برای مهاجرت و سفر به دیگر کشورها اقدام می نمایند که باید برای ورود به آن کشور از دولت مربوطه اجازه ی ورود دریافت کنند. برای اخذ این اجازه ورود، باید همراه با مدارک خود برای مصاحبه به سفارت کشور مربوطه در ایران مراجعه نمایید که در صورت تایید شخص مصاحبه کننده در سفارت، ویزای شما ثبت خواهد شد و شما می توانید برای سفر آماده شوید. در برخی موارد هم برای درخواست ویزای بعضی از کشورها، لازم است به یک کشور واسطه مراجعه کنید.

اگر سفارت کشور مورد نظر در ایران واقع باشد، برای پیگیری امورات مربوط به سفارت، به انرژی کمتری برای رفت و آمد نیاز دارید و در نهایت ویزای خود را در ایران دریافت خواهید کرد.

اما اگر سفارت مربوطه در ایران نباشد، باید بدانید که برای انجام مصاحبه و اقدامات لازم برای درخواست ویزا، لازم است به صورت حضوری به کشور واسطه سفر کنید که این سفر با صرف زمان و هزینه همراه است. پس از طی مراحل مربوطه و تعیین وضعیت ویزای شما، اگر با درخواست شما موافقت شود، الصاق ویزا به پاسپورت و دریافت آن در مرحله ی بعدی باقی خواهد ماند.

 

شرایط اقدام برای پیکاپ ویزا

برای اتمام کار و مرحله نهایی درخواست ویزا، دیگر نیازی به مراجعه حضوری شخص شما نیست. شما می توانید با انتخاب یک شرکت قابل اعتماد و ارائه پاسپورت و مدارک مورد لازم خود به آن شرکت، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید. شرکت نماینده شما، با ارسال پاسپورت و مدارک به کنسولگری مربوطه در کشور واسطه، اقدامات لازم جهت الصاق ویزا به پاسپورت شما را انجام داده و پس از اتمام کار آن را در ایران به شما تحویل خواهد داد. به فرایند ارسال پاسپورت، الصاق ویزا و بازگرداندن آن به شخص “پیکاپ پاسپورت” گفته می شود.

گفتنی است که پاسپورت شما که جز مدارک مهم شخصیتان می باشد، باید در دست یک شرکت امانت دار که مجاز به فرآیند پیکاپ پاسپورت باشد قرار گیرد. پس باید در انتخاب نماینده خود دقت داشته باشید و تنها به کسانی اعتماد کنید که مجوز رسمی این کار را داشته باشند.

گروه مسافرتی گردشگران ، بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت، درخواست ویزا و پیکاپ ویزا با تیم حرفه  ای با سابقه ی بیش از ۲۰ سال انجام می دهد.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!