Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

دانستنیهای جالب درباره دبی

درباره دبی

دبی مقصد مناسب برای شکم گردی

غذا در دبی

دبی آنقدر رستوران های محلی ، سنتی ، لوکس و غذاخوری های خیابانی دارد که شما اگر کمی شکمو باشید حسابی از پرسه زدن در این کافه ها و رستوران ها لذت میبرید. در مورد قیمت آنها هم جای نگرانی نیست. غذاهایی با قیمت های مناسب هم حتما پیدا می شود.

برج های دیدنی در مقاله دانستنیهای جالب درباره دبی

برج خلیفه

یکی دیگر از افتخارات دبی بلندترین برج های آن در کل دنیاست. بعد از ساخت برج خلیفه با ارتفاع ۸۲۸ بلندترین برج دنیاست . دبی به زودی برج دیگری را هم افتتاح میکند با ارتفاع ۹۲۸. به زودی آن را افتتاح خواهد کرد

دبی و امنیت در مقاله دانستنیهای جالب درباره دبی

دبی دومین کشور امن در دنیا شناخته شده است. حتی شما با خیال راحت در شبها می توانید در دبی پرسه بزنید و هیچ مشکلی برایتان به وجود نیاید. تنها ترسی که وجود دارد بی دقتی راننده ها در رانندگی خیابان هاست و یا گاهی موتورها با موتورهایشان وارد پیاده رو می شوند که باید بسیار دقت کنید.

برج های دبی

خرید سیم کارت

برای استفاده از تلفن حتما یک سیم کارت با ده درهم تهیه کنید و به هیچ وجه از تلفن هتل خود استفاده نکنید. چرا که بسیار گران است و هزینه هنگفتی باید برای آن پرداخت کنید.

حمل و نقل آسان در مقاله دانستنیهای جالب درباره دبی

بهتر است برای رفت و آمدتان تاکسی های توسی رنگ را انتخاب کنید . آنها ۵ درهم برای ورودی خود میگیرند و تا یک مسیری به بعد هم متری حساب می کنند.

دانستنیهای جالب درباره دبی

تفریحات در مقاله دانستنیهای جالب درباره دبی

از بدو ورود شما به هتل لیدرهای حرفه ای دبی به شراغ شما می آیند و پیشنهادات خود را به شما می دهند. شما می توانید انتخاب کنید و قیمتها را هم از قبل ببینید.و بررسی خرج های سفرتان را داشته باشید. تفریحاتی مثل گشت و گذار در دبی ، سافاری ، وایلدوادی ، جت اسکی ، تور کروز ، پیست اسکی ، سیتی سنتر

مسجد جمیرا

دانستنیهای جالب درباره دبیحتما به دیدن این مسجد ساخته معماری نوین بروید. گنبدی دارد با شانزده متر ارتفاع و دو مناره بسیار زیبا.

[st_list_tour st_ids=”18268 , 6481& , 17620″ st_number_tour=”3″]

به این مطلب چه امتیازی میدهید؟ post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Gardeshgaran Shiraz

Gardeshgaran Shiraz